a automotions Panorama Walcheren gaat dit weekend weer open Boek huis De Dry Clavers RIUKimft^DIRECTRUDEN! -t private lease 259," p/m MEENEEMPRIJS Bedrijfsweg 2 Vlissingen 22 WOENSDAG 12 APRIL 2017 Vervolg van de voorpagina Schilder Jo Dumon Tak licht toe: "Ik leg mijzelf geen eind tijd op; kwaliteit staat voorop." Elke maandag schildert hij in de Machinefabriek. Hij ver volgt: "Met 'Gezicht op Mid delburg' wil ik een beeld scheppen wat diepte weer geeft; bombastische wolken en bomen van Ruysdael, een leegte van plas en licht en een lage horizon met de skyline van Middelburg met koeien volgens Potter." Het doek meet 21,5 meter lang en 3,45 meter hoog, geschilderd op zeven panelen, die uiteindelijk in een flauwe curve worden ten toongesteld. Proefschilderij "Voor mij is het begonnen in april 2010. Ik maakte een proefschilderij van Veere en werd aangenomen om Pano rama Walcheren verder af te maken. Inmiddels heb ik zes doeken klaar: Vlissingen, vis serijhaven en Oude binnenha ven; Domburg, Boulevard bij Badpaviljoen en Veere De Kaai en Oranjebos (De Manteling, 7- OF 8-DAAGSE MORE INCLUSIVE Proostl Met dit prachtige arrangement ontdek je de Prosecco-streek tussen Venetië en Bassano del Grappa. Een regio met ro mantische wijngaarden en pareltjes van historische dorpjes, zoals Asolo. Bij dit arrangement zijn maar liefst vijf wijnproeverijen inbegre pen, steeds in andere plaat selijke wijnkelders. Tip: bezoek ook het mooie Treviso.-En Venetië natuur lijk. Je logeert in het leuke hotel San Giacomo in Paderno aan de voet van de Monte Grappa, met lig stoelen en jacuzzi in de tuin. Inbegrepen Welkomstdrankje 6 of 7x overnachting met ontbijtbuffet 6 of 7x driegangen keuzediner ix streeklunch 5x wijnproeverij in lokale wijnkelders (obv eigen vervoer) gebruik jacuzzi in de tuin gebruik nordic walking wandelstokken gratis autobahnvignet Oostenrijk wifi red.)", aldus Dumon Tak. Elke opstelling is anders. De bezoe ker wordt steeds verrast in een andere omgeving. "Binnen mijn talent probeer ik er zoveel mogelijk uit te halen. Mijn volgend doel zit al in mijn hoofd: het nachtleven van Middelburg vanaf de Markt gezien, geïnspireerd door 'Caféterras bij nacht' van Vincent van Gogh." De toe gang is 3,50 euro. Rondleidin gen zijn mogelijk. Groepen en evenementen kunnen op af spraak het Panorama bezoe ken. We verloten 3x Tv A11 Tl - Auteurs Frangoise de Nooij- er-Neeteson en Barend Puype presenteer den vorige week hun boek 'De Dry Clavers en bewoners' in het Zeeuws Archief. Zij hebben honderden jaren geschiedenis van het huis De Dry Clavers te Middelburg, de bewoners en de stad op inspirerende wijze in woord én in beeld bijeengebracht. Het echtpaar Frangoise en Paul de Nooijer bewoonde het huis De Dry Clavers, Vlissingsestraat 7 te Middelburg in de jaren 1984-2006. Bij res tauratie gaf het huis allerlei sporen van oud-bewoners prijs en na onderzoek in de tuin ontdekte zoon Menno de Nooijer zelfs een beerput, met daarin (restanten van) weggegooide gebruiksvoorwerpen. Voor kunstenaar Paul de Nooijer werd het huis een belangrijke bron van inspiratie die leidde tot een groot aantal fotowerken en films. In het boek 'De Dry Clavers en bewoners' heb ben Frangoise de Nooijer en Barend Puype de geschiedenis van huis en bewoners vanaf de zeventiende eeuw opgetekend. Daarnaast zijn bodemvondsten uit de beerput, date rend vanaf de zestiende eeuw, in het boek opgenomen evenals fotowerken die Pauj de Nooijer in het huis maakte. 'De Dry Clavers en bewoners' is geschreven door Frangoise de Nooijer-Neeteson en Ba rend Puype en vormgegeven door Paul de Nooijer. Het boek is in eigen beheer uitgege ven en te koop via francoise@denooijer.org en in het Zeeuws Archief. Prijs: €35,-, 150 p. full colour, softcover, inclusief illustraties van huis, bewoners, vondsten uit de beerput en kunstwerken van Paul de Nooijer. BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis. Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. OUTLET STOREJk looptijd 25 maanden van J&Sr voor van €j£^rüï7- voor 15.604,- Actievoorwaarden op automotions.nl/outletstore Industrieterrein Vrijburg

de Faam | 2017 | | pagina 22