lï Paasbrunch Zeelandtheaters.nl Napoleon van vlees en bloed staat centraal Mulisch op het toneel Samen Genieten AMZ Steeds ouder jong blijven ZIJ WIL VEEL MEER DAN KINDEREN KRtJCiEN. C-|EEFT U HAAR DE KANS? "zijn gezin te eten ivfei 50% 7 WOENSDAG 5 APRIL 2017 Songs from the heart De Nederlands-Aus tralische zangeres Mirusia, bekend geworden als dé stersoliste van André Rieu, timmert wereldwijd hard aan de weg. In haar nieuwe show 'From the Heart' brengt Mirusia melodieën die recht uit het hart ko men. In ons land werd ze bij het grote publiek bekend door haar vertolking van 'Don't cry for me Argentina' tijdens de inauguratie van koning Willem Alexander, vrijdag 14 april 20.00 uur Theater de Mythe Goes www.zeelandtheaters.nl MIDDELBURG 'Napoleon, de schaduw van de revolutie' wordt gespeeld door meester verteller Bart Van Loo en gita rist Geert Hellings. Van Loo kijkt achter het silhouet van Napoleon en gaat op zoek naar de mens van vlees en bloed. Het resultaat is een en thousiasmerende en humoris tische voorstelling waarin Van Loo zijn eigen familiegeschie denis legt naast die van Napo leon. Vrijdag 14 april 20.00 uur Schouwburg Middelburg. FOTO: Rudi Schuerewegen MIDDELBURG - Renee Sou- tendijk, Chris Tates en Roos van Erkel in de eerste toneel bewerking Van de roman van Mulisch, de buitengewoon helder geschreven liefdesro man Twee Vrouwen. Een ge scheiden vrouw begint een nieuwe verhouding. Dit haalt haar leven volledig overhoop. Ze is hartstochtelijk verliefd, maar raakt wanhopig door het zwijgzame en raadselachtige gedrag van haar geliefde. De ex-echtgenoot kan het niet nalaten tussenbeide te ko men, waarna de gevolgen niet te overzien zijn. Twee Vrou wen is een poëtisch liefdes verhaal met een onverwacht slot. 'Elegant laverend tussen de lagen door, toont Soutendijk zich een toneeldiva pur sang. Heerlijk om naar te kijken. Regie van Hanneke Braam is glashelder en geestig boven dien.' -Trouw 'In een mooie, sobere regie stappen de acteurs soepel van de ene rol in de andere' - de Volkskrant Drie totaal verschillende dames, met één overeenkomst: ze wer ken bij een fastfoodrestau- rant terwijl ze op leeftijd zijn. Doen ze dat voor de gezelligheid, om bij de tijd te blijven of is hier iets heel anders aan de hand? En waarom wordt het filiaal waar deze dames werken zo ongekend populair? 'Gouwe Ouwe is een vrolij ke komedie met een seri euze ondertoon over de positie van ouderen in onze maatschappij en het grijze plafond. Gespeeld door drie fantastische actrices, die nog graag op de planken staan: Carry Tefsen, Inge borg Elzevier en Trudy La- bij. 'Een feest, de drie comé diennes Trudy Labij, Inge borg Elzevier en Carry Tefs en samen op het podium. Ze weten met hun jaren lange ervaring moeiteloos het publiek de lach te ont lokken.' - Het Parool 'Een fraaie proeve van ko mediespelen' - de Volks krant The King reborn .BUf 'This is as close as it gets!' De originele muzikanten van Elvis Presley, waar onder drummer Bob Lanning, percussionist Eddie Graham, en The Sweet Inspirations, brengen de onmiskenbare Presley sound en alle hits van 'The King.' Ze worden bijgestaan door de 35-jarige Dwight Icenhower, die we reldwijd gezien wordt als de 'best Elvis tribute artist ever'. Een feest der herkenning en unieke show voor de ware Elvis fan en iedere muziek liefhebber. Maandag 1 mei 20.00 uur Schouwburg Middel burg, www.zeelandtheaters.nl Magisch sprookje MIDDELBURf Roodkapje, het eeuwenoude sprookje over een lief meisje dat koekjes gaat brengen naar haar zieke Oma, werd al eerder bewerkt tot een magische familievoorstelling en zal nu opnieuw vele kinderharten sneller doen kloppen. Een musical met mooie kos tuums en swingende meezingliedjes. Met Maud Mulder als Roodkapje, de rol waarmee ze ooit-haar theaterdebuut maakte. Na afloop Meet Greet en Oma's Meezingfeest in de foyer, zaterdag 29 april 13.30 uur Schouwburg Middelburg, www.zeelandtheaters.nl FOTO: Nick van Ormondt Landlust 16 april van 12-14u en 18-20u 117 april van 12-14u Landlustweg 1 Nieuwdorp 0113 612 589 info@landlust.nl Buffetten van: voorgerechten <&*- koude gerechten U 1 rt/o rmn nocnrhtfli- warme gerechten desserts In Malawi worden veel meisjes rond hun 15e al moeder. Edukans werkt aan onderwijs waarin meisjes óók leren voor zichzelf op te komen. Onderwijs is de kans van hun leven. Geeft u een meisje die kans? sms KANS naar 4333 en geel M EDUKANS eisje in een ontwikkelingsland onderwijs www.zoa.nl Restaurant jpPfk "La Bonne Auberge" Biggekerksestraat 3 Koudekerke Tel.0118 - 55 I5 26 LENTEMENU APRIL Gerookte heilbot met dille-limoensaus en gevuld met roomkaas, kruiden en forel of Vitello tonnato dungesneden kalfsvlees met tonijnmayonaise) klein kopje soep Kabeljauwfilet met dille-mosterdsaus geraspte venkel of Kalfsribeye met een aromatische kruidensaus Chocolademousse, yuzu-taarl en bloedsinaasappelijs Wij serveren ook een verrassingsmenu (keuze vis of vlees) voor de prijs van 22,50. (behalve op zaterdag). Ook kunt u kiezen uit onze uitgebreide a la carte kaart. (www.labonneauberge.nl) www.labonneauberge.nl Landlust Landlustweg 1 j Nieuwdorp 0113 612589 info@landlust.nl I zaterdag van 18.00 tot 22.00u 't persoon korting Voorgerechtenbuffet Hoofdgerecht aan tafel geserveerd Dessertbuffet €45,00 pp Met live muziek Incl drankenbuffet 3-Daagse voorjaarsreis Canterbury en Londen vr 19-zo 21 mei v.a.€ 199,-- Rule Britannia! Dagtocht Parijs vr 28 april, za 22 juli €49,— Stad van de de liefde., en de Champs -Élysées Dagtocht Openluchtmuseum Arnhem 69,50 wo 12 april Ervaar de Canon van Nederland in dit bijzondere park Inclusief entree, koffiestop met gebak en diner Meerdaagse reizen en dagtochten Keukenhof vr21 april, za 6 mei Vier de lente! 39,50 2-Daagse Downton Abbey wo 9-do 10 augustus v.a.€ 219,-- Met overnachting in Farmham en bezoek aan Highclere Castle! Koninklijke Tuinen in Brussel wo 3 mei €31,— Bezoek de tuinen en het atelier van Koningin Elisabeth www.amz.nl -0113-351551 Koningsdag Breda do 27 april 24,— Spetterend Oranje feest in Breda! Libelle Zomerweek ma 15 mei, za 20 mei v.a. 32,- Vier't geluk! Dagtocht Canterbury di 2 mei 59,-- Proef de authentieke sfeer in deze prachtige Engelse stad The Bodyguard, The Lion King Soldaat van Oranje Diverse mogelijkheden v.a. 79,— Laat u meeslepen door een prachtige musical! informatie en (prijs)voorwaarden u op onze site. arden

de Faam | 2017 | | pagina 7