Dubbel feest bij Albert Nieuw: Versshop Souburg Slinger Lederwaren Zeeuws Broodfonds zorgt voor m solidariteit in een nieuw jasje Online groei Digitale Werkplaats Feestelijke opening Bomont Sluis 27 WOENSDAG 5 APRIL 2017 BEDRIJVIGHEID Versshop Souburg opende vorige week haar deuren op Paspoortstraat 16. Een gezellige ont vangst door John Smits waarbij door de klanten van alles kon worden geproefd. Er wordt een grote verscheidenheid dagverse producten aangeboden in groente, fruit, rauwkost, salades, kant-en-klaar maaltijden, gesneden groente, maar ook aardappelen, uien en koolsoorten. OOST-SOUBURG - John Smits zit vanaf zijn zestiende in deze branche en kwam vorigjaar in gesprek met Hans van de Vrie Middelburg, groente- en fr- uitgroothandel. "We spraken over deze winkel in Souburg en zagen dat wel zitten. Rauwkost en de maaltijden gaan de hoofdmoot worden. Ik bereid zelf alles dagelijks vers, daar is achter de winkel voldoende ruimte voor. Ik heb er keukenapparatuur en dat is praktisch en snel om mee te werken. Ook voor bestellin gen. Heb je een huzarensalade nodig voor veertig man? Stuur een email naar mij. Tevens heb ik diverse soorten eigen gemaakte soepen zoals groen te-, tomaten- en vissoep, rij kelijk voorzien van vis, bospadenstoelensoep, asper gesoep, en ook in de zomer, erwtensoep. Ook veel Rote Grütze, bosvruchten, die zijn momenteel erg gewild." De Versshop heeft wekelijks voordelige aanbiedingen. Ge opend: maandag t/m zaterdag 08.30-17.30. Paspoortstraat 16, Oost-Sou burg, 0638482242, johns- mits130563@idoud.com, Fa- cebook: Versshop Souburg. derwaren aan de Walstraat 85 in Vlissingen en sinds kort ook in Middelburg. MIDDELBURG - Albert Slinger Lederwaren opende namelijk op donderdag 30 maart een tweede vestiging aan de Lan ge Delft 44 in onze Zeeuwse hoofdstad. Die opening is van zelfsprekend reden voor een feestje, maar Albert Slinger heeft nog iets te vieren. Zijn vestiging in Vlissingen vierde afgelopen week haar zeven tiende verjaardag. Dubbel feest dus. En dat wordt ge vierd met, heel symbolisch, zeventien fantastische aan biedingen, zowel in Vlissingen als in de nieuwe vestiging in Middelburg. "We hebben ze ventien dagen lang, zeventien leuke aanbiedingen waar het getal zeventien in voorkomt", laat Albert Slinger weten. "Bo vendien ligt er voor elke klant een leuke attentie klaar." Sa men met zijn personeel streeft hij dag in, dag uit, naar de beste service en kwaliteit, in een omgeving waar de klant zich thuis voelt. "We willen dat iedereen hier kan slagen", benadrukt Albert Slinger. "We hebben voor iedere porte monnee iets te bieden. Dat varieert van eenvoudige tasjes van 20 euro tot prachtige pro ducten zoals bijvoorbeeld reisbagage van Samsonite of de tassen van X-Works, een oer-Hollands succesvol merk. Waar de klant ook naar op zoek is, iedereen wordt per soonlijk bediend en kan reke nen op een goede service. Bij Albert Slinger Lederwaren in Vlissingen én Middelburg is winkelen echt een beleving. Het broodfonds is een succes door heel Nederland. In zo'n collectief spreken zelfstandigen af om elkaar te steunen bij ziekte. Het is een sociaal vangnet voor en door onder nemers. - De brood- fondsen bestaan nu elf jaar. Met landelijk al 250 groepen waar meer dan 11.000 on dernemers aan meedoen. Zeeland krijgt er een brood- fonds bij, na een speciale informatieavond op 19 april om 19.30 uur. Veel onderne mers hebben geen financi eel vangnet als zij ziek wor den. Als oplossing ontwikkelde een groep on dernemers het broodfonds. In een broodfonds kennen en vertrouwen de deelne mers elkaar, ledereen die meedoet stort maandelijks een bedrag op een eigen re kening, wordt iemand ziek dan ontvangt diegene van iedereen een bedrag om van te leven. "Deze solidariteit in een nieuw jasje valt bij on dernemers in goede aarde", legt initiatiefnemer André Jonkers van de Broodfond- sMakers uit. "Omdat het kleinschalig en overzichte lijk is, weten de mensen in een broodfonds precies wat er met hun geld gebeurt." Het broodfonds is er voor alle soorten ondernemers. De maximaal vijftig deelne mers leggen geld in op indi viduele rekeningen. De avond is bij PTK business center, Lange Noordstraat 48 in Middelburg, aanmelden via info@broodfonds.nl. SLUIS - Op zaterdag 8 april opent Bomont officieel haar deuren in Sluis. Reden voor een feestelijke dag! Tijdens deze feestelijke openingsdag zullen van 10.00 tot 18.00 uur verschillende acties en activi teiten plaatsvinden voor het hele gezin. Al jaren biedt Bo mont een unieke combinatie van fashion en living artikelen van meer dan 150 topmerken. Denk hierbij aan merken zoals Gaastra, Mare O'polo, Geisha, Bakerbridge, Riverdale en Ri- vièra Maison. Daarnaast ver koopt Bomont ook grote na men zoals Moscow, Nikkie, Petrol, Vingino, Be Pure Home en Zusss. Colmar en Woolrich worden hieraan toegevoegd. GOES - Google Nederland or ganiseert in samenwerking met gemeente Goes, Contacta. nl en kredietverstrekker Qre- dits op 15 en 16 mei de Digitale Werkplaats in de Zeelandhal len in Goes. De Digitale Werk plaats bestaat uit gratis work shops waarbij ondernemers digitale vaardigheden leren om online zaken te doen en daarmee groei te realiseren. De Digitale Werkplaats biedt een praktisch, laagdrempelig en kosteloos hand-vat voor zzp'ers en kleine onderne mers. Tijdens de workshops worden de nodige digitale vaardigheden bijgebracht, zo dat bedrijven aan de slag kun nen en meer groei kunnen re aliseren. Van het optimaal opbouwen en beheren _van een website en strategieën om via het internet meer klanten te werven, tot hoe di gitale tools ook de samenwer king binnen het bedrijf en met partners kunnen bevorderen. Na acht succesvolle edities in 2016 waarbij meer dan 43.000 ondernemers in digitale vaar digheden zijn getraind, komt de Digitale Werkplaats nu ook naar Goes in Zeeland. Technologie helpt groei Eén van de belangrijkste uit dagingen voor ondernemers is het creëren van groei. De eco nomie herstelt zich, maar groei is niet vanzelfsprekend. Google en Qredits geloven in de kracht van de ondernemers en de belangrijke rol die zij spelen in de groei van de Ne derlandse economie. Achten veertig procent van de Neder landse arbeidsmarkt bestaat uit zelfstandigen en kleine ondernemers, die een groot groeipotentieel hebben. Iede re zzp'er of kleine ondernemer heeft zijn uitdagingen en be perkingen om bij te kunnen dragen aan het economisch herstel. Een voorbeeld hiervan is het gebrek aan kennis over hoe technologie kan helpen groei te realiseren (CPB). Tekst en foto: Leon Janssens Albert Slinger Lederwaren opende donderdag 30 maart een tweede vestiging aan de Lange Delft 44 in Middelburg. FOTO: PR 'YCDUNG Foto's: Maas Hagoort Eigenaar en directeur Ron Bouwman vertelt: "Voor een Zeeuwse ondernemer is het fantastisch om een winkel te openen in Sluis. Bezoekers gaan naar Sluis voor de com binatie van winkels, top res taurants en de toeristische beleving." Meer informatie op www.bomont.nl.

de Faam | 2017 | | pagina 27