Waterwet Ontruimen? Wij ontzorgen. -jij Tramper Bekendmaking besluit 106-1119 80 88 Atlantis boedelruiming 4Y Technology magazijn manager elektromonteur paneelbouw CNC draaier CNC frezer service monteur assemblage monteur lasser (bijna) afgestudeerd? Wij willen nieuwet0Cll HCUten erbij in ons team. Rijkswaterstaat I Ministerie van Infrastructuur en Milieu De minister van Infrastructuur en Milieu maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Bij besluit van 29 maart 2017, nr. RWS-2017/13041 is aan Vesta Terminal Flushing B.V. te Vlissingen ingevolge de Waterwet vergunning verleend voor het ontrekken en lozen van (afval)water en het brengen van stoffen in de Sloehaven te Vlissingen-Oost. Terinzagelegging Vanaf 30 maart 2017 tot en met 11 april 2017 wordt een ieder die dat wenst in de gelegenheid gesteld het besluit, alsmede het ontwerp-besluit en andere van belang zijnde stukken in te zien. Daartoe bestaan de volgende mogelijkheden: 1) Op verzoek kan Rijkswaterstaat u de stukken per e-mail toezenden. Daarnaast bestaat er bij Rijkswaterstaat de mogelijkheid, op voorafgaande afspraak, de stukken te komen inzien op het kantoor van Rijkswaterstaat Zee en Delta, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op werkdagen van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor beide verzoeken kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening, telefoon: 088 - 797 46 00. 2) De stukken liggen gedurende de openingstijden ter inzage bij de publieksbalie van de gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen. Beroep en voorlopige voorziening Tegen het besluit kan tot en met 11 april 2017 beroep worden ingesteld door: a. belanghebbenden die een zienswijze hebben ingebracht op het ontwerp; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp; c. degenen die bezwaar hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijze te hebben ingebracht op het ontwerp. Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de rechtbank (sector Bestuursrecht) in het rechtsgebied waarvan de indiener van het beroepsschrift zijn woonplaats heeft, met tenminste een vermelding van de naam en het adres van de indiener, de dagtekening van het beroepschrift, een vermelding van het bestuurs orgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het kenmerk van het besluit. De vergunning treedt in werking na bekendmaking. Op grond van artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan, indien tegen dit besluit beroep wordt ingesteld, gedurende de beroepstermijn tevens een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank in het rechtsgebied waarvan de indiener van het beroepschrift zijn woonplaats heeft. Van de indiener van een beroepschrift/verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffiegeld geheven. De griffier van de betrokken rechtbank wijst de verzoeker na de indiening van diens verzoek op de verschuldigdheid van het griffierecht en bericht de verzoeker binnen welke termijn en op welke wijze het verschuldigde griffierecht moet worden voldaan. Als burger kunt u ook digitaal beroep en een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij de hiervoor vermelde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuurs- recht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de hiervoor vermelde internetsite voor de precieze voorwaarden. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kan men zich telefonisch wenden tot de afdeling Vergunningverlening via 088-7974600. De Minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het afdelingshoofd Vergunningverlening Rijkswaterstaat Zee en Delta, dhr. L.R. Minnaar Atlantis Boedelruiming is gespecialiseerd in het vakkundig ontruimen en het bezemschoon opleveren van woningen, kantoren en bergingen. In veel gevallen bent u emotioneel betrokken bij de zaak of heeft u zelf geen tijd om dit te doen, bijvoorbeeld doordat u vele andere zaken moet regelen. Wij zullen uw koop- of huurwoning geheel volgens uw wensen en de richtlijnen van uw woningbouwvereniging opleveren. Tevens voeren wij kleine reparaties uit. Neem vrijblijvend contact op voor inlichtingen, advies of een offerte. Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat. Tramper Technology ontwerpt en produceert verpakkingsmachines en productie lijnen voor de food industry. Over de hele wereld worden dagelijks miljoenen (vers-) producten met onze innovatieve machines verpakt. Wereldwijd blijft de vraag naar onze machines toenemen. Om ons (internationale) team te versterken zoeken wij nieuwe collega's. Jij bent goed in het stroomlijnen van logistieke processen. Je hebt ambitie om het magazijn verder te automatiseren. Jij bouwtindustriële besturingskasten aan de hand van elektroschema's. Je helpt mee met het bekabelen van machines. Jij stelt complete machines en verpakkingslijnen samen met de aangeleverde componenten. Je hebt oog voor detail en laat niets aan het toeval over. Jij stelt op locatie bij de klant nieuwe machines op. Je verricht preventief onderhoud en verhelpt storingen aan de door ons geleverde machines. Jij vervaardigt machine onderdelen tot en met grote roestvrijstalen constructies. Je legt feitelijk de basis voor de machines die wij bouwen. Jij produceert onderdelen op één van onze 5-assige Hermie bewerkingscentra. Je bent leergierig en hebt de ambitie om een gedreven vakman te worden. Jij produceert onderdelen op één van onze Mazak draaicentra. Je ziet uitdaging ii het vervaardigen van een hoogwaardig eindproduct. Kijk voor de complete vacaturetekst op: ttbv.nl/vacatures Nansenbaan 30 4462 GR Goes www.ttbv.nl

de Faam | 2017 | | pagina 20