Moreau Gymnastics Tour biedt topwedstrijd damesturnen X 'DANKJEWEL' EB V Geef voor blinden en slechtzienden! Een nieuwe sport kiezen Topsport en typemachine 1 D (E 19 WOENSDAG 5 APRIL 2017 Het is inmiddels een prachtige traditie in de turnsport: de Zeeuwse Kampioenschappen en de Moreau Gymnastics Tour. Ook dit jaar is Vlissingen weer gedurende het paasweekend het middelpunt voor turnliefhebbers. En deze editie belooft nog mooier te worden dan de voorgaande. Nog niet eerder was het niveau zo hoog en mocht organisator Turnschool Zeeland uit Vlissingen zoveel eredivisieturnsters ontvangen in Sporthal Baskensburg. VLISSINGEN - Uit alle hoeken van het land en zelfs uit België komen turnsters uit de ere-, ie en 2e divisie op maandag 17 april (Tweede Pasen) naar Zeeland. Liefhebbers van da mesturnen op (zeer) hoog ni veau kunnen nu dichtbij huis van een prachtig toernooi ge nieten. Op de deelnemerslijst van maandag prijken onder ande ren eredivisieturnsters Marie ke van Egmond van Bosan Ton uit Almelo en Tisha Volleman van FlikFlak uit 's Hertogen bosch. Volleman nam ook deel aan het succesvolle plaatsing straject voor de Olympische Spelen in Rio. Zo'n 25 turnsters uit de eredi visie zullen in ronde drie op maandag strijden om de podi umplaatsen. Ook de rest van de dag wordt geturnd op de hoogste niveaus. Het toernooi begint om 8.15 uur met de jongste turnsters. De eredivi sie start om 14.10 uur met de warming up en het inturnen waarbij publiek van harte welkom is. De eredivisiewed strijd is van 15.20 tot 18.00 uur. Daarna volgt de laatste ronde die tot 20.30 uur duurt. Op zaterdag 15 april wordt ge- MOGELIJKHEID OM DICHTBIJ HUIS TURNEN OP HOOG NIVEAU TE ZIEN streden door wedstrijdturn sters uit Zeeland. Door het or ganiseren van de Zeeuwse Kampioenschappen maakt de Turnschool het mogelijk dat verenigingen uit heel Zeeland kunnen deelnemen aan een professioneel toernooi. De wedstrijden zijn zaterdag van 8.15 tot 20.00 uur. Gedurende het paosweekend staat Sporthal Baskei Foto: Paul Esveldt/uwfavorietefoto.nl sburg in Vlissingen in het teken van turnen. Allure De wedstrijdvloer is ingericht met toestellen van Jans- sen-Fritsen, net als bij EK's en WK's waardoor met recht ge sproken kan worden van een toernooi met allure. Het pu bliek kan de scores volgen op grote tv-schermen. Hoofd sponsor hesters.nl is aanwezig met een stand met turnkle- graaf van uwfavorietefoto.nl ding van het bekend merk zal de turnsters op de gevoeli- Christian Moreau en een foto- ge plaat vastleggen. Zaterdag 15 april de Zeeuwse Kampioenschap pen en maandag 17 april de Moreau Gymnastics Tour. De eredivisie turnt tussen 14.00 en 18.00 uur. Entree zaterdag 3 euro (tot 12 jaar) en 4 euro en maandag 4 euro (tot 12 jaar) en 6 euro. www.turnschoolzeeland.nl Nederland telt nu al 350.000 blinden en slechtzienden. Dat aantal groeit snel. Wij helpen met onderwijs, hulpmiddelen én onderzoek. Help ook mee: steunBartimeus.nl VEERE - In de maanden april en mei kunnen sportliefheb bers weer kennismaken met de verschillende sportvereni gingen en de vele takken van sport die de gemeente Veere rijk is. Enthousiaste vereni gingsleden hebben in samen werking met gemeente Veere en Stichting Welzijn Veere een mooi sportief programma sa mengesteld voor inwoners van de gemeente Veere van alle leeftijden. Het programma is gevarieerd en biedt sportac tiviteiten voor mensen van uiteenlopende leeftijden. Meer info op www.welzijn- veere.nl. Deelname is altijd gratis. WESTKAPELLE - Op zaterdag 8 april is de uitvoering van gymnastiekvereniging Hygiëa in Westkapelle. Het thema is 'beroepen'. Knappe stewar dessen vliegen letterlijk door de lucht. Of wat te denken van stoere dames die solliciteren naar een baan in het leger. Of tiepmiepen die al steppend de typemachine uitproberen. En natuurlijk kunnen topsporters en sportdocenten niet ontbre ken in dit rijtje beroepen. De middagvoorstelling begint om 13.45 uur en de avondvoorstel ling om 19.15 uur. Srris 'ogen^i f "aar 4333 J doneer 2,50 1 bartiméus sonneheerdt Op zoek naar nieuwe kozijnen of deuren? Bij Belisol krijgt u tijdelijk 21% korting op de aan schaf van uw kozijnen en deuren. Bovendien krijgt u 20 jaar garantie op onze kozijnen en deuren in kunststof en aluminium* Maak nu een afspraak op befeoLnl voor gratis advies bij u thuis. Of kom langs in de Belisol showroom. Belisol. Kozijnen en deuren zonder zorgen. Belisol Goes Nobelweg 2-24 4462 GK Goes T - 0113/ 211.811 goes© belisol jiI www.beiisol.ni

de Faam | 2017 | | pagina 19