'Vrouwen hebben zoveel te bieden' Veiling bij JCI was succes Ali B vertelt met een natuurlijk stand-up talent De Wereld maakt Muziek 7" ln\A les r0edselbankWalch. p—i X Htbobtnk 8 WOENSDAG 15 MAART 2017 Goede zonde loch a bepaa Op wo stem i zing v< Kamer stemlo 's mor( De Creatrix methode Op wo voor c nale B worde bome land. Ook M mee. 5 groep school Chris I Inwone sirigen 'wat dc En een zelf ac politiek beslist wat be kunnen 1 maart Middell gratis Voor vi Middell ren sar tiek Ac willen v c| De cur - Na jarenlang be drijfsleider van een winkelke ten te zijn, werd Ingrid ontsla gen kwam Ingrid op haar zevenvijftigste thuis te zitten. Ze belandde in een traject van vaak solliciteren en altijd afge wezen worden. Om moede loos van te worden, vertelt ze. "Ik voelde me uitgerangeerd en was moe en raakte geblok keerd om nog iets té onderne men." Op internet kwam ze toevallig iets tegen over de Creatrix methode en de oplei ding tot Creatrix Facilitator en Woman's Transformologist. "Heel intuïtief besloot ik deze opleiding te gaan volgen." In grid wist al die tijd al dat haar ontslag niets te maken had met gebrek aan kwaliteiten. 'Ik ben me altijd bewust ge weest van mijn kunnen en ik voelde me aan de kant gezet, overbodig. Ik onderging zelf de methode en voelde me daarna weer krachtig en sterk." De Creatrix methode omvat een bewustwordingstraject van een aantal sessies waarin het onbewuste - onze intuïtie - weer bewust gemaakt wordt. Daardoor leer je watje emoties je proberen te vertel len, ga je je beter voelen en worden blokkades weggeno men. "Ik ben zo vol enthousi asme, omdat ik zo sterk voelde dat dit werkt." Zo'n levens ver anderende ervaring wenste ze meteen voor alle vrouwen die in een soortgelijke situatie zijn beland. "Ik dacht: als het voor mij werkt, dan moet het voor meer vrouwen gelden." Ze richtte Woman'sMindTalk op om vrouwen te gaan coachen tijdens een kort, intensief en doeltreffend bewustwording straject. Gecertificeerd De methode komt oorspron kelijk uit Australië en Ingrid is Met de methode Creatrix herontdekte Ingrid van de Plasse zichzelf. "Mijn doel is om andere vrouwen ook terug in hun kracht te zetten." FOTO: Iris Kouwen één van de twaalf vrouwen in Europa die gecertificeerd zijn als Creatrix-coach. "Ik begeleid nu twee cliënten en de veran dering die zij ondergaan is prachtig om te zien. Ze stralen weer, hun gelaatstrekken zijn zachter en ze zijn meer ont spannen." Waar haar leeftijd haar eerder parten speelde, ondervindt Ingrid nu een groot voordeel. "Ik heb op mijn zevenenvijftigste het le ven met zijn ups en downs geleefd, dus aan levenserva ring geen tekort." Ingrid geeft ook workshops; woensdag 22 maart is de volgende: 'Vrou wen en Stress', aanvang 19.30 in Grand Café De Werf en graag vooraf aanmelden via info@womensmindtalk.nl of via www.womensmindtalk.nl. Ingrid: "Vrouwen hebben zo veel te bieden. Ik help ze zich zelf weer te ontdekken." KOUDEKERKE - Tijdens de veiling werd ieder goed doel ondersteund door een ambas sadeur. Burgemeester Van der Zwaag van gemeente Veere was ambassadeur voor Man teling. Manager van de Rabo bank, de heer Heijnsdijk was ambassadeur voor Voedsel- bank Walcheren en burge meester Van den Tillaar van gemeente Vlissingen was am bassadeur voor Stichting Jari ge Job. Er gingen totaal 49 kavels on der de hamer weg, waaronder spectaculaire kavels als een Audi sportscar experience op de Nürburgring, een lang weekend in een penthouse in Portugal, een Olympische trui van handbalster Tess Wester, een kijkje in de keuken bij sterren chefkok Edwin Vinke en vipkaarten voor Concert at Sea. Totaal heeft de veiling 31.500 euro opgebracht voor goede doelen. Deze mooie opbrengst maakt het mogelijk dat kinde ren een verjaardagspakket krijgen, mantelzorgers in het zonnetje worden gezet en arme gezinnen blij kunnen worden gemaakt met een voedselpakket. MIDDELBURG - Cinema Mid delburg vertoont dinsdag 21 maart om 19.30 uur de docu mentaire De Wereld maakt Muziek van Margriet Jansen. Liefhebbers van het eerste uur vertellen in De Wereld maakt Muziek over de verpletterende indruk die fenomenen in de zogenaamde wereldmuziek op hen maakten zoals de Zuid-Afrikaanse zangeres Mi riam Makeba, de Pakistaanse wereldster Nusrat Fateh Ali Khan of de wereldberoemde ud speler Munir Bashir. Een toegangskaartje is inclusief een optreden in de Kloveniers doelen van de Argentijnse sin- gersongwriter Fux Taxidios en kost 12,50 euro. Vrijdagavond 10 maart heeft JCI Walcheren met groot succes een veiling voor het goede doel afgesloten. De veiling heeft totaal een opbrengst van 31.500 euro opgehaald voor goede doe len Stichting Jarige Job, Manteling en Stichting Voedselbank Walcheren. De veiling vond plaats in Huys ter Schelde in Koudekerke. Direct bij binnenkomst was er een Zeeuws tintje merkbaar met de heerlijke Zeeuwse specialiteiten van Foodlab Zeeland. 'Je Suis Ali!' In deze theatervoorstelling zien we eindelijk welke kant 'Je suis Ali' kiest! Ali maakt met talloze anekdotes inzichtelijk hoe lastig het is als er van alle kanten aan je wordt getrokken. Hij vertelt erover met humor, bravoure en een natuurlijke stand-up talent. Op woensdag 15 maart speelt Ali B met zijn voorstelling in CCXL Theater Vlissingen, aanvang voorstelling 20.15 uur. www.ccxl.nl.

de Faam | 2017 | | pagina 8