I Direct De Looff LASSER CONSTRUCTIEWERKER ROBOT CNC /MACHINE OPERATOR TECHNISCH INKOPER 'Een onderscheidend concept is belangrijk' 1 MUitii.imarai Tel: 0118-62 88 34 C0NSTmfl6$g8|t<'8&< GCCiseen innovatief productiebedrijf gevestigd te Zierikzee en is internationaal actief met ontwerp, productie en levering van hoog slijtvaste componenten onder de merknaam FEDUR®. Deze worden met name toe gepast in duurzame leiding systemen in de mijnbouw- en bagger industrie. Tevens zijn wij actief in de bouw van vaten en headers voorde petrochemische industrie. Wij bieden veelzijdige en zelfstandige functies in een enthousiaste, industriële en motiverende omgeving. Op de arbeidsovereenkomst is de CAO voor het kleinbedrijf in de metaal van toepassing. Voor de ondersteuning van onze groei zijn wij op zoek naar: Functie omschrijving Indien dit binnen je capaciteiten valt, behoort op termijn pijpfitwerken samenstellen tot de mogelijkheden. Je werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig aflassen van buizen, bochten, kruisstukken en diverse andere stalen buisconstructies in diameters van 500 tot 2000mm. Je zult tevens aanverwante taken binnen de productie uitvoeren. Functie profiel Opleiding op VMBO (LTS) MBO (MTS) niveau constructiewerker/ lasser. MIG MAG niveau 1 2 is een pré. Enige ervaring met tekeninglezen wenselijk. Nauwkeurig, praktijkgericht en kwaliteitsbewust. Functie omschrijving Het bedienen en uitvoeren van binnen de productie voorkomende snij-, slijp en laswerkzaamheden met behulp van gespecialiseerde robots met inachtneming van de geldende procedures en instructies. Het als zodanig bijdragen aan een kwalitatief hoogwaardig, specialistisch en uniek eind product. Op termijn behoort instructie en begeleiding van assistent robot operators tot de mogelijkheden. Functie profiel MBO (MTS) werk-en denkniveau. Affiniteit met techniek. Ervaring met tekening lezen. Kunnen werken met computers in hetalgemeen. Nauwkeurig en kwaliteitsbewust. Functie omschrijving Voor uitbreiding van onze in eigen beheerte bouwen productiemiddelen zoeken wij een technisch inkoper. Je bent verantwoordelijk voor alle inkopen voor de aan jouw toegewezen projecten met bijbehorende machineonderdelen. Je verkent en onderhoud contact met de leveranciers, plaatst bestellingen, bewaakt levertijden en behandelt leveringsproblemen. Je bent leergierig en hebt enige affiniteit met techniek. Je hebt een sterke drive om te verbeteren en nieuwe manieren en oplossingen aan te dragen Je beschikt over een gezonde dosis overtuigingskracht, bent accuraat en resultaatgericht Je werkt nauw samen met de afdeling engineering en vormt daarmee een team dat elk project tot een positief einde brengt. Functie profiel MBO werken denk niveau met enige mate van technisch inzicht Je hebt affiniteit met standaard PC programma's en ERP pakketten. Besluitvaardig resultaat- en oplossingsgericht. Goede kennis van de Nederlandseen Engelse taal. Nauwkeurig, praktijkgericht en kwaliteitsbewust. Procedure Is er een vacature die je aanspreekt, ook al lijkt de opleiding niet helemaal te passen, stuur dan jouw sollicitatie inclusief CV naar info@gcclad.com. Geef daa ri n d u idelij k aa n voor wel k va n bovenstaa nde fu nctie(s) je soil iciteert. Voor aanvullende informatie over de functie-inhoud en ons bedrijf kun je contact opnemen per post, email of telefoon: GCC - Deltastraat 23 4301 RC Zierikzee info@gcclad.com T. 0111 414 212 echt voor!' vertelt Shamiran Hoofsepian, eige naar van Skin Renew uit Vlissingen. 'Na mijn opleiding tot allround huidspecialiste, startte ik in 2014 in een klein kamertje een praktijk aan huis. Toen had ik niet durven dromen dat een eigen zaak binnen mijn bereik lag.' "Skin Renew liep vanaf dag één heel goed. Het aantal klanten en mijn omzet groeiden snel", vervolgt Shamiran. "Daarom durfde ik de volgende stap te zet ten. Begin 2016 ben ik naar huurpanden gaan kijken. Maar omdat je toch veel moet verbouwen en investe ren, leek kopen mij een betere optie. Ik heb een e-mail gestuurd naar de Rabobank, mijn plannen uit gelegd en gevraagd: is dat haalbaar? Ik werd uitgeno digd voor een gesprek en gelukkig waren mijn be drijfsresultaten zodanig dat ik mijn plannen kon realiseren. Wel stelden ze kritische vragen, over de locatie bijvoorbeeld. Maar ik denk juist: de Schelde- straat heeft potentie en samen moeten we proberen die buurt er weer bovenop te krijgen." Shamiran ondervindt niet veel last van concurrenten. "Toen ik begon, heb ik marktonderzoek gedaan en besloten me puurte richten op huidverbetering. Want huidverzorging kunnen veel mensen thuis zelf wel doen. Die salons hebben het daarom ook moeilijk. fcarifeïr1 Bl Shamiran heeft inmiddels een medewerkster in dienst. "Zij is net als ik allround schoonheidsspecialis te. Andere werkzaamheden besteed ik uit. Mijn web site is gemaakt door een webdesigner en mijn boek houding wordt gedaan door een accountant. Zo kan ik mij puur richten op mijn eigen werk. Daarnaast ben ik altijd nieuwe ideeën aan het uitbroeden. Ik hoop ooit nog 'iets' neer te kunnen zetten in de beautybranche. Daar doe ik nu al onderzoek naar. En ik zou wel willen groeien; meer medewerkers erbij. Maar dat is afhan kelijk van hoe het loopt. Of ik nog advies heb voor andere starters? Luister goed naar je gevoel. En ver diep je in je potentiële klanten. Probeer vanuit hun behoeften je eigen concept te ontwikkelen." Wij hebben bewust gekozen voorde Rabobank Ik bied geen standaard behandelingen, maar maak op maat een plan van aanpak en voer dat uit. Dat is ge richt op de lange termijn, zodat je ook echt resultaat kunt boeken. Die behandelingen combineer ik met advies overvoeding en leefstijl, zodat de huid ook van binnenuit verbetert." Naast dit maatwerk onderscheidt Shamiran zich door kwaliteit. "Ik wilde de sfeer van de praktijk bij mijn unieke concept laten aansluiten. Mijn man is binnen huisarchitect, dus hij heeft het ontwerp gemaakt. De verbouwing duurde helaas wat langer dan verwacht, maar ik heb wel al mijn oorspronkelijke plannen kun nen realiseren. Het is leuk als mensen de zaak binnen stappen en zeggen: wow, dit had ik niet verwacht! Voor mijzelf voelt het ook nog steeds onwerkelijk. Dat ik dit allemaal heb bereikt en er zoveel mensen ver trouwen hebben in mijn aanpak." Bert Gunter, accountmanager MKB van Rabobank Walcheren/Noord-Beveland, legt uit waarom Shamiran gekozen is tot Starter van Zeeland: "Ze is heel gedreven en hoewel ze nog jong is, weet ze goed wat ze wil. Tijdens onze gesprekken had ze steeds goede argumenten en het lukte haar mij te overtui gen. De bedrijfsfinanciering die Shamiran nodig had om het pand te kunnen kopen, was mogelijk doordat ze ook spaargeld inbracht. Ze kon bovendien gunstige bedrijfsresultaten presenteren, die ze samen met haar boekhouder gedegen had voorbereid. Ze wil graag doorgroeien en daar wens ik haar veel succes mee!" Meer informatie op: www.rabobank.nl/lokale-bank/ starter-in-zeeland Rabobank Mede mogelijk gemaakt door de Rabobank Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg

de Faam | 2017 | | pagina 22