Karin Bloemen staat in volle bloei Grandeur en tragedie Verzameldag Natuurlijke ondersteuning voor een gezond zuur-base evenwicht1 FHj Lachwekkend en bikkelhard Jubileum Scapino Ballet Drie tenoren, één stem Huiswerkbegeleiding STUDIEPRO 7 WOENSDAG 8 MAART 2017 (qEEFT U HAAR DE KANS VAN HAAR LEVEN? *a1 EDUKANS onderu*)&, sms KANS naar 4333 en geef een kind (0 de kans van zijn leven _k. «2,- per bericht excl. telefoonkosten - eenmalige dienst 'De advo caat' is een Shakespeare- aanse koningsdrama over de zelfverkozen ondergang van een topadvocaat, leder een wil Moszkowicz zijn, behalve hij zelf. Want hij speelt de hoofdrol in een toneelstuk dat niet over hem gaat. Een verhaal van verborgen verdriet en daar uit voortvloeiend de perma nente, ondraaglijke druk om te slagen. Porgy Franssen speelt de titelrol. Zaterdag 11 maart om 20.00 uur in de Schouwburg Mid delburg www.zeelandtheaters.nl MIDDELBURG - Karin Bloe men trakteert in de wervelen de show 'Volle Bloei' op een avond vol energie en inspira tie, zodat u als herboren de zaal verlaat, klaar om de vol gende dag te plukken. Want de bloei van uw leven, dat is nu! Vol overgave zet ze al haar talenten in om dat doel te be reiken. Isabel Provoost zal een nummer zingen tijdens deze show. Donderdag 23 maart om 20.00 uur in Schouwburg Middelburg. www.zeelandtheaters.nl MIDDELBURG - 'Titanic de musical' van Muziektheater Zeeland is gebaseerd op het welbekende verhaal van de oceaanstomer Titanic die zonk tijdens de eerste reis naar Amerika. Het feit dat het bes te, grootste en snelste schip van de wereld zou vergaan op haar eerste reis, is ongeloof lijk, maar waar. Voor het eerst sinds het begin van de indus triële revolutie wankelde het vertrouwen in de technologi sche vooruitgang. Toen bieek dat er veel meer mensen uit de eerste klasse waren gered dan uit de tweede en derde klasse, schokte dat de Wester se wereld. De toenmalige so ciale klassen en privileges van de rijken waren plotseling niet meer vanzelfsprekend. 'Titanic de musical' verhaalt de gran deur en tragedie, de roman tiek en personages in een fas cinerend drama. Muziektheater Zeeland brengt de in 2012 uitgebrachte be werking van Don Stephenson en Liza Gennaro, waar het or kest aangepast is bij de voor stelling als scheepsorkest. Vrijdag 24 en zaterdag 25 maart om 20.00 uur in Thea ter de Mythe Goes en zaterdag 8 april om 20.00 uur in Schouwburg Middelburg. George en Martha zijn terug! In de le gendarische toneelklassie- ker 'Wie is er bang voor Virginia Woolf?' hebben zij elkaar lief, drinken onweer staanbaar veel en onder tussen tarten zij elkaar tot het uiterste. Een duel waar de vonken vanaf vliegen. Carine Crutzen speelt Martha en Warre Borg- mans is George. Dragan Bakema en Yara Alink spe len het jonge stel Nick en Honey. Dit wereldberoem de toneelstuk schreef Ed ward Albee ooit als verhaal over het falen van de Ame rikaanse droom, van het perfecte huwelijk, de har monieuze familie en het persoonlijke succes. Een zorgvuldig hooggehouden droom die door Albee aan diggelen wordt geslagen door ons een echtpaar te geven dat aan alles behalve dit romantische beeld blijkt te voldoen. Het toneelstuk staat aan de top van beste toneelteksten ooit geschre ven. Wie is er bang voor Virginia Woolf wordt ge speeld op zaterdag 25 maart om 20.00 uur in de Schouwburg Middelburg (gratis inleiding 19.00 uur) GOES - Scapino Ballet Rotterdam viert het 25-jarig jubileum van artistiek directeur Ed Wubbe met de successtukken 'Holland' en 'Le Chat Noir'. In het dynamische 'Holland' ver beeldt Wubbe zijn gevoelens voor zijn geboor teland en gaat hiervoor terug naar de Gouden Eeuw. Theatercafé Le Chat Noir in de Parijse kunstenaarswijk Montmartre was eind negen tiende eeuw een populaire broedplaats voor musici en artiesten. Donderdag 30 maart om 20.00 uur in Theater de Mythe Goes (met een gratis inleiding om 19.00 uur). www.zeelandtheaters.nl VLISSINGSEFILATELISTEN VERENIGING Zaterdag 11 maart 2017 10.00- 16.00 uur. Postzegels, poststukken, ansichtkaarten, munten Handelarenstands, Informatie over de vereniging, 's middags verenigingsveiling. De Lammerenburcht Zuidbeekseweg 22, 4386 ND Vlissingen Buslijn 56 halte Troelstraweg ThjjK Jtocbter kre^ am/a,tijdens jveftvneft "loeft aina by- kwtr tat fickt uit Epilepsiefonds Het KU* Geef mensen met epilepsie ZICHT OP GENEZING pilepsie.nl/zichtopgenezing MIDDELBURG - The Celtic Tenors zijn een mu zikaal wereldfenomeen. Met hun aanstekelijke mix van pop, klassiek en Ierse folk weten de Celtic Tenors al jaren volle zalen te trekken. On langs brachten het trio een nieuw album uit getiteld 'Timeless'. Daarop bewijzen de tenoren dat ze risico's durven nemen en niet bang zijn hun muzikale grenzen te verleggen door klas sieke popsongs in een compleet nieuw jasje te steken. Zondag 26 maart om 15.00 uur in de Schouw burg Middelbur. www.zeelandtheaters.nl In het menselijk lichaam draait alles om evenwicht. Eén van de evenwichten die belangrijk is voor het behoud van onze gezondheid is het zuur-base evenwicht. Een goede balans tussen zuren en basen draagt bij aan een fit en energiek ge voel. A.Vogel Zuur Base Balans ondersteunt het behoud van een gezond zuur-base even wicht in ons lijf1. Het is goed voor het behoud van soepele spieren2 en sterke botten3-4, draagt bij aan extra energie bij vermoeidheid3 en ondersteunt de spijsvertering6. Voeding Het zuur-base evenwicht is voor een groot deel afhankelijk van onze voeding. Alles wat we eten wordt in ons lijf omgezet in energie, bouwstenen en rest stoffen. Die reststoffen kunnen zuur of basisch zijn, afhankelijk van wat we precies eten. Idea liter krijgen we 25% zuurvor- mende en 75% basenvormende voeding binnen. Maar met ons Westerse voedingspatroon is het vaak andersom. Hierdoor blij ven meer zure resten achter. 'Een gezond zuur- base evenwicht helpt om je fit en energiek te voelen' Basische mineralen A.Vogel Zuur Base Balans is een bron van zink, dat een ge zond zuur-base evenwicht on dersteunt. Het bevat daarnaast magnesium, kalium en calcium. Magnesium is goed voor extra energie bij vermoeidheid en het behoud van steike botten. Kalium draagt bij aan het be houd van soepele spieren. En calcium ondersteunt de spijsvertering. Daarnaast bevat het vitamine D voor hetbehoud van sterke botten. Dagelijks of als kuur A.Vogel Zuur Base Balans kan dagelijks gebruikt wor den, maar ook als 14-daagse kuur. 14 sachets. Adviesprijs: Kalium, 'Magnesium, 4' tn Dagelijkse vanaf groep 5 t/m groep 8 info: www.koozie.nl/4-13-jaar/huiswerkbeleiding voensdagmiddag direct na school tot uiterlijk 14:30 uur jg- wtBgerogggfag Inspiratie opdoen voor gezonde en lekkere recepten? Doe mee met de A.Vogel Lentekuur en ontvang 7 dagen lang heerlijke gezonde en makkelijke recepten. Meld je gratis aan op avogel.nl/lentekuur. Je kunt starten op 20 maart, schrijf je in voor 17 maart.

de Faam | 2017 | | pagina 7