Jesus Christ Superstar k* Winnaars kaarten concert Ray Wilson Baby aan boord! Lezing precisie in de landbouw The Grand Final Sensationele finale met bijzondere gasten Ga naar uitjekrant.nl/jcs I li De wereldberoemde rockopera vertelt het verhaal over de laatste week uit het leven van Jezus, gezien door de ogen van zijn beste vriend en verrader Judas. Het muzikale meesterwerk van Andrew Lloyd Wëbber, de aangrijpende teksten van Tim Rice en de doorgewinterde Ted Neeley vormen sa mep een (bijna) heilige drie-eenheid. Nog éénmaal kunt u erbij zijn. Een ervaring om nooit t? vergeten en een unieke kans om Ted Neeley in de rol van zijn leven te zien! Tickets vanaf 39,-* Zwangerschap en autorijden zijn twee doodnormale fe nomenen, maar de combi natie is toch wel bijzonder te noemen. Hoe komen jij en je baby comfortabel en vei lig op eindbestemming? Je leest het hier! Draag altijd je gordel, maar draag hem wel juist! fenen van achteruit rijden op je spiegels en het inparkeren op je spiegels. Maak het jezelf ook niet te moeilijk, parkeer op zo'n ma nier dat makkelijk kan inpar keren zonder al te veel ge doe. Of beter: laatje partner het 'zware' werk doen! heus! Hoe dikker je buik, hoe meer ongemakken; zorg daarom voor regelmatige pauzes om even je benen te strekken. Je buik gaat steeds meer in de weg zitten, pas daarom ook regelmatig de stand van je stoel aan. Let wel, wanneer je de stoel verder naar achteren zet, worden stuur en pedalen al gauw minder goed bereik baar. Vergeet ook niet om alle spiegels op je nieuwe rij- positie aan te passen. Spiegeltje... spiegeltje Hoe boller je buik wordt, hoe lastiger het is om te bewe gen in je auto. Je zal dus meer op je spiegels moeten rijden, een kunst die helaas niet altijd iedereen beheerst. Begin dus op tijd met het oe- Weet wanneer je moet stop pen Het wordt afgeraden om in de laatste maand van je zwangerschap nog zelf ach ter het stuur te krijgen. Zo wordt het vruchtwater in die laatste maand minder en is je baby dus niet meer zo goed beschermd in geval van een ongeluk. Maar je wil ook niet midden op de snelweg opeens een harde buik of wee krijgen. Laat je dus die laatste maand lekker rijden! Gordel om! Draag ALTIJD de veiligheids gordel. Zwanger of niet, het dragen van de gordel is im mers verplicht. Eén van de grootste misverstanden is dat het dragen van een gor del schadelijk is voor je baby. Niets is minder waar, de gor del zorgt juist voor jullie vei ligheid. Wel moet je de au togordel op de juiste manier dragen tijdens je zwanger schap. De heupgordel moet, de naam zegt het zelf, ter hoog te van je heupen zitten. Hij mag dus zeker niet dwars over je buik lopen. De borst- gordel gaat tussen je borsten door naar de zijkant van je buik. Ook hier is het belang rijk om de borstgordel niet over je buik te laten lopen. Zit je gewone gordel echt niet lekker meer, overweeg dan een speciale zwanger schapsgordel. Deze gordel zorgt ervoor dat de riemen van je gordel nooit over je buik lopen. Comfortabel...maar niet 31 WOENSDAG 8 MAART 2017 Ray Wilson, de voormalige frontman van de legendarische Engelse rockformatie Genesis komt in het kader van een landelijke tournee naar Vlissingen. De Faam mocht vrijkaarten verloten onder haar lezers én een CD weggeven. De vrijkaarten zijn voor E. Bookelaar uit Koudekerke en L. Cieraad uit Vlissingen. De CD is gewonnen door C. Gehrmann uit Middelburg. Dit unieke concert is op 14 maart in CCXL Theater. Kaarten via ccxl.nl. MIDDELBURG - Vrijdag 10 maart is om 19.30 uur een le zing door het Natuurkundig Gezelschap. Precisielandbouw is een bedrijfsmanagement- vorm waarbij planten en die ren nauwkeurig die behande ling krijgen die ze nodig hebben, geoptimaliseerd naar ruimte en tijd, binnen econo mische, milieu- en maat schappelijke randvoorwaar den. In de presentatie zal ingegaan worden op de tech nische ontwikkelingen die precisielandbouw mogelijk maken en welke stappen no dig zijn om precisielandbouw 'gangbare praktijk' te maken. Meer informatie op www. ngm1780.nl.

de Faam | 2017 | | pagina 31