maart Marwan scoort op het NK Gratis motorbediening Gratis HR++ beglazing KOZIJNEN ZONWERING Tim Pleijte wint 28e Kustcross Nollebos Leo Wolterman krijgt onderscheiding bij aanschaf van kunststof kozijnen bij aanschaf van zonwering en roUuiken 29 WOENSDAG 8 MAART 2017 VLISSINGEN - Tim Pleijte heeft de 28e Kust cross in het Nollebos van Vlissingen gewonnen. De Kustcross werd gehouden op het mooie parcours in en om het Nollebos en duingebied de Zwakke Schakel in Vlissingen. De diversiteit van de ondergrond zorgt voor een uitdagend parcours over ruim 10 kilometer. Tim Pleijte van Dynamica ging solo op weg naar de finish zette uiteindelijk een tijd neer van 0:35:19. Foto: Arjan Schotanus/Fotorunner.nl MIDDELBURG - Leo Wolterman, al 25 jaar voorzitter van de Van Dixhoornbrigade, heeft zaterdagavond tijdens de viering van het 45-ja- rig jubileum van 'zijn' vereniging een koninklij ke onderscheiding gekregen. Hij werd be noemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Wolterman (48) kreeg de onderscheiding uit handen van locoburgemeester Chris Simons. Alleen dat was al bijzonder want Simons is zelf één van de ereleden van de vereniging. Marwan Aarab van team Happyfitness, heeft afgelopen weekend een zilveren en een bronzen medaille behaald tijdens de Nederlandse Kampioenschappen Ju-jitsu. In de ochtend stond Fighting System op het programma. Marwan speelde mee in de klasse junioren -77 kg. Het was voor hem ruim een jaar geleden dat hij in deze discipline wedstrijden speelde. Zijn eerste partij tegen Vergouw ging redelijk, maar hij was niet fel genoeg en verloor met 10-6. Zijn tweede partij tegen Don- gelmans ging stukken beter en won Arab met full ippon. Daarna volgde Dierichs, de uiteindelijke kampioen in deze klasse. Dierichs speelde net iets tactischer en won met 7-6. De laatste partij won Marwan wederom met full ip pon. Een bronzen medaille was het resultaat. Mathijs van Gansewinkel en Kylian van Huizen kwamen ook uit bij het Fighting System voor Happy fitness. Beide kwamen net iets tekort en behaalde een vierde plaats. Bij het middagprogramma was het tijd voor Newaza waar Marwan door veel af meldingen bij de senioren uit kwam. Bij Newaza won hij een zilveren medaille. Remi Kulczycki kwam ook in actie, maar verloor helaas twee partijen. Andrea Verberkmoes die vorig jaar Nederlands Kampioen werd stond klaar om haar titel te verdedigen, helaas waren er vooraf al afmeldingen waardoor er nog maar één te genstander voor haar was. Deze meldde zich een uur voor aanvang af, waardoor zij haar titel niet kon verdedigen. Deltaweekend 2017 - De in schrijving voor de 47e editie van het Deltaweekend is geopend. De wedstrijden worden gevaren op het Oosterscheldebekken ten westen van de Zeelandbrug van vrijdag 23 tot en met zondag 25 juni. De vis sershaven van Colijnsplaat wordt ingericht als regat ta-haven, zodat deelnemers bij elkaar in de havenkom liggen. Onder de deelne mers bevindt zich de Deen Poul Hoi Jensen, vele malen winnaar van de WK en EK. www.deltaweekend.nl. President Rooseveltlaan 735 4383 NG Vlissingen T 0113 - 56 40 04 T 0118 - 41 84 77 info@hogazon.nl O facebook.com/Hogazon www.hogazon.nl

de Faam | 2017 | | pagina 29