Donkersteeg u n Mode- en Comfortschoenen coacht je naar een energieker en gezonder Cichaam Natuurlijk afvallen, verjongen en heerlijk ontspannen bij Mooi Figuur Mooifl Tifluur jX Donkersteeg Orthopedische Schoen techniek is een compleet voetcentrum H l( Donkersteeg 24 WOENSDAG 8 MAART 2017 Mooi <Figuur is met haar concept uniek in Zeeland. Dit door de combinatie van een geweldig aanbod aan speciale therapieën op maat gemaakte behandelingen en persoonlijke begeleiding. Samen met Mooi Figuur werken we naar je streefgewicht en zorgen wij voor een energieker, strakker en ge zonder lichaam. Afvallen is niet makkelijk daarom is persoonlijke begeleiding, advies over gezonde voeding en een permanente morele ondersteuning heel belangrijk. Met Mooi Figuur sta je er niet alleen voor samen werken wij naar het afgesproken doel met een gegarandeerd resultaat! Na een uitgebreid gratis intake gesprek, waarin alle gezondheidsaspecten aan de orde komen wordt gezamenlijk voor de beste aanpak gekozen. Veel vrouwen en mannen verkiezen een praktijk boven een sportclub of fitnesscentrum, omdat er meer privacy discretie en een ongedwongen at mosfeer is. De persoonlijke begeleiding tijdens de kuur is van groot belang voor het succes van de therapie. Mooi Figuur is er voor jong en oud, voor vrouwen en mannen. Zaterdag 11 maart is het open huis bij H Mooi <Figuur van 11.00 tot 13.00 uur. Loop gerust even binnen of maak een afspraak. Kijk voor meer informatie op onze website; www.mooifiguur.com Gerrit van der Veenstraat 13 4333 AR Middelburg 06 38 24 02 66 vj-ww-mooifiguu^ nog een stapje dichterbij. E dat kan gewoon modieus. door John de 1 GOS Donkersteeg Orthopedische Schoen techniek aan de Piet Heinstraat in Goes is al jaren een vertrouwd adres voor het aanmeten en vervaardigen van steunzolen, orthopedische schoenen, semi-orthopedische schoenen, ver- bandschoenen, prothesen en orthesen. Er is 'De producten worden pal naast de praktijk gemaakt' een ruime keuze in trendy modellen en kleuren in deze speciaal afgestemde schoenen. De pro ducten worden vervaardigd in een atelier naast de praktijk waardoor een reparatie en indien nodig het aanpassen van de schoenen op de voeten heel makkelijk is. Kwaliteitszorg staat hoog in het vaandel, daarom laat Donkersteeg Orthopedische Schoentechniek zich elk jaar door de SEMH toetsen aan de erkenningsrege ling binnen de branche. Donkersteeg heeft contracten met alle zorgverzekeraars en ver zorgt indien nodig de aanvraag bij uw zorgver- s izekering. Donkersteeg is een compleet 'Voet- centrum' dat verschillende disciplines uit het vak combineert. Onder de naam Donkersteeg Mode -en Comfort Schoenen heeft het bedrijf een winkel met confectieschoenen met ook ex tra brede of smalle schoenen. Bovendien heeft elke schoen een uitneembaar voetbed zodat er gemakkelijk een stéunzool in is te plaatsen. Kenmerkend voor Donkersteeg Mode- en Com fort schoenen zijn de modieuze schoenen met veel comfort en bijpassend deskundig advies. Om de juiste pasvorm te garanderen meten de verkoopadviseurs van Donkersteeg uw voet op. Ideaal voor de klant die moeite heeft de juiste schoen te vinden, maar zeker ook voor ieder een die het belang van goed schoeisel ziet. Op www.donkersteegschoentechniek.nl wordt een breed aanbod schoenen gepresenteerd. Donkersteeg Orthopedische Schoentechniek Piet Heinstraat 2A 4461GL Goes Tel.: 0113-251720 infb@donkersteegschoentechniek.nl Mede mogelijk gemaakt door Donkersteeg "Wat ziet u er goed uit!" Dit is fijn om te ho ren, toch? We willen immers allemaal graag een goed figuur en houden het liefst zo lang mogelijk een jonge uitstraling. Dat lijkt wel eens onmogelijk, want injectables gaan voor sommigen net een brug te ver en niet ieder een heeft de energie of fysieke gezondheid om in een sportschool te werken aan dat mooie figuur. door Rachel van Westen MIDDELBURG - Maar wist u dat dit ook anders kan? Dat u de huid kunt verjongen zonder cos metische ingrepen en uw figuur kunt verbete ren zonder intensief te sporten? Bijvoorbeeld door middel van elektrotherapie, therapeutisch infrarood, ultrasoontherapie en vibratiemassa ge? Mooi Figuur in Middelburg begeleidt u naar een slanker, energieker en gezonder li chaam én biedt verschillende therapieën om de huid te verjongen. De behandelingen van Mooi Figuur zijn onder andere gericht op stof- Endermologie om de huid prachtig te laten stralen wisseling stimulatie, calorieverbranding en verminderen van vetcellen. De behandelingen zorgen niet alleen voor verbluffende resulta ten, maar worden ook ervaren als pure ont spanning voor lichaam en geest. Nieuw in deze praktijk is endermologie. Deze mechanische massagetechniek wordt wereld wijd al ruim dertig jaar toegepast om de stof wisseling te stimuleren, hardnekkig vet te ver minderen, cellulite te egaliseren en de contouren te verstevigen op de plaatsen waar u dat graag wilt. Deze behandeling is bijzonder effectief en tegelijkertijd een heerlijk moment Orthopedische Schoentechniek Piet Heinstraat 2A Goes 0113-251720 van ontspanning. Endermologie wordt toege past om af te slanken, maar is ook zeer efficiënt om de lichaams- en gezichtshuid te verjongen. De huid wordt voller, rimpeltjes worden glad gestreken en de teint is stralender. Bovendien is endermologie een doeltreffende en natuurlijke manier om littekens te behandelen, waardoor jeuk, ontstekingen en pijn verdwijnen en litte kens significant minder zichtbaar worden. Open dag Bent u nieuwsgierig geworden? Maak gerust een afspraak voor een kosteloos intakegesprek of kom langs op zaterdag 11 maart tussen 11.00 en 13.00 uur tijdens de open dag. Mooi Figuur Gerrit van der Veenstraat 13 4333 AR Middelburg T: 0118-628587/06-38240266 E: info@afslankpraktijk-zeeland.nl W: www.afslankpraktijk-zeeland.nl Mede mogelijk gemaakt door Mooi Figuur Openingstijden maandag t/m donderdag 9.00-12.00 uur 13.00-17.30 uur, Vrijdag 9.00-12.00 uur 13.00-16.00 uur Modern orthopedisch schoeisel in model en kleur (A+B) met ruime keuze Steun- en gemakschoenen Reuma- en diabeticischoeisel Voet- en onderbeenprotheses en ortheses Steunzolen, supplementen en inlays Orthopedische voorzieningen aan confectieschoeisel Spreekuur in Dreestraat 2, Vlissingen en in het ziekenhuis Zierikzee. Bel voor telefonische afspraak 0113-251720. Piet Heinstraat 2A Goes 0113 - 251 720 Maandag t/m donderdag van 9.00 -12.00 en 13.00 -17.30 uur Vrijdag van 9.00 -12.00 en 13.00 -16.00 uur Zaterdag van 9.00 -13.00 uur

de Faam | 2017 | | pagina 24