RLflMECa Combi wandeling en interview Martin Simek Uitnodiging PLAFONDSHOW Tijdsbeeld letterlijk in vogelvlucht Musical 'Help! Het museum leeft!' Plafonds Sierlijsten Verlichting Showroom: Columbusweg 3,4462 HA Goes BÉ#8" Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte. Vrijdag 10 maart, van 14.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 11 maart, van 10.00 tot 16.00 uur. Schone montage in één dag. Zonder hakken en breken. 1 De meubels kunnen blijven staan. Voor elke interieurstijl. Verlichting naar wens. Uit één geheel op maat gemaakt. Plameco Plafonds Van Gilst v.o.f. Tel: 0113-270000 - www.plameco.nl 13 WOENSDAG 8 MAART 2017 WESTKAPELLE - Jacqueline Midavaine (Mid delburg, 1941) is ooit begonnen als fotojourna list bij een persbureau in Middelburg. Op een scooter reisde ze door heel Zeeland om het nieuws te verslaan. Om scheepsrampen beter te kunnen fotografe ren is ze samen met Anton Slagboom overge stapt op de luchtfotografie. Nu is ze reeds meer dan 50 jaar Nederlands enige vrouwelijke luchtfotograaf. Wie kent niet de naam van het bedrijf Slagboom en Peeters Luchtfotografie. In 1980 is ze samen met Anton Slagboom verhuisd naar vliegveld Teuge in Gelderland, waar ze nog steeds woont. Op de expositie in Het Polderhuis zijn foto's te zien uit de jaren 60 en 70 van de vorige eeuw, ondermeer met dijkwerkers zittend en wer kend op de dijk, biljartende mannen in café Het Kasteel van Batavia, scheepsrampen, sluitingen van zeegaten en een luchtfoto van heel Zeel and. In haar in 2016 uitgegeven boek "1000' voet hoger" beschrijft ze het ontstaan van de luchtfotografie in Zeeland en Gelderland. 'Tijdsbeeld van Westkapelle, in perspectief en vogelvlucht' door Jacqueline Midavaine is te zien van 11 maart t/m 21 mei 2017 in het muse umcafé van Het Polderhuis. RITTHEM - Leo de Visser (biologisch boer) en Jos Broeke (weerman) houden 12 maart een voorjaarswandeiing in Ritthem en omgeving. De wandeling start 13.00 uur en duurt 2 uur. Bij terugkomst in De Verwachting staat een kop snert (met roggebrood en spek) klaar. Om 15.30 uur start de voorstelling van Martin Simek, waarbij hij Leo en Jos op boeiende wijze interviewt over hun leven in Ritthem/Zeeland. Kaarten: www.theaterdeverwachting.nl. MIDDELBURG - Musicalgroep Papilion brengt de voorstel ling: "Help! Het museum leeft!" in het Spiegelthea- ter in Middelburg. Een zelf geschreven musical over een bijzonder museum, waar de kunstwerken wel erg levendig zijn. Één van de zalen gaat na 45 jaar sluiten en er komt een nieuwe expositie voor in de plaats. Een grote verandering voor het personeel en de vaste gasten van het museum. De voorstellingen zijn op 10 maart (première), 12 maart (mati nee), 18 maart, 19 maart (mati nee) en 25 maart in het Spie- geltheater in Middelburg. Kaarten zijn te bestellen via musicalgroepppapillon.nl. PLAFONDS Tijdens deze speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van dit unieke en beproefde plafondsysteem. De koffie staat klaar!

de Faam | 2017 | | pagina 13