f 1 w Stempassen in de bus Inwoners Stromenwijk en 't Zand wennen aan andere manier afvalinzameling Internationale conferentie Vrijheid van Ondernemen OFFICIËLE PUBLICATIES Commissievergaderingen Werkzaamheden tankstation Rotterdamsekaai Verloopt uw reisdocument? E-mail van gemeente in uw spambox? MIDDEL BURG GEMEENTE MIDDELBURG Bezoekadres: Kanaalweg 3 4337 PA Middelburg Postadres: Postbus 6000 4330 LA Middelburg Telefoon: E-mail: Internet: Twitter: 14 0118 info@middelburg.nl www.middelburg.nl @Gem_Middelburg Facebook: gemeentemiddelburg Openingstijden stadskantoor: Maandag tot en met vrijdag 8.30 tot 16.30 uur Donderdag 8.30 tot 20.00 uur Afgelopen week zijn de stempas sen bezorgd in de gemeente Middelburg. Bewaar deze stem- pas goed, want zonder pas kunt u geen stem uitbrengen. U heeft een stempas waarmee u in Middelburg in elk stembureau kunt binnenlopen om te stem men. Mocht u geen stempas hebben ontvangen, dan kunt u contact opnemen met de afdeling Publiekszaken van de gemeente Middelburg: tel: 14 0118. U krijgt alsnog een vervangende stempas. Donderdag 2 maart worden de kandidatenlijsten huis aan huis bezorgd. Deze lijst vermeldt alle partijen en kandidaten die mee doen. Op de achterzijde worden onder andere ook alle stembu reaus genoemd. www. middelburg, nl/verkiezingen Oktober vorig jaar is in de Stromenwijk en 't Zand de rolcontainer voor restafval om getoverd tot een rolcontainer voor plastic verpakkingen en drank- en zuivelpakken. Deze container leegt de gemeente 1 keer per 2 weken. Restafval kunnen inwoners kwijt in een afsluitbare ondergrondse container in de buurt. Met een speciale pas kunnen inwoners 10 keer per maand de ondergrondse container openen. Doel van de proef is minder restafval en meer gescheiden afval. De bewoners zijn al aardig ge wend aan de andere manier van afvalinzameling. Binnenkort krijgen de deelnemers een nieuwsbrief met de uitslag van de gehouden enquête en het verbeterde schei dingsgedrag. De belangrijkste resultaten van deze proef zijn: - Rolcontainer voor plastic verpak kingen en drank- en zuivelpakken heeft voorkeur - Wegbrengen restafval geen probleem - De bediening van de ondergrond se container is eenvoudig - Toch benoemt men ook minpun ten. De container is te vol, de inwerpopening gaat niet open en buurtbewoners zetten afval naast de ondergrondse container. De gemeente gaat bezien of de opmerkingen van de bewoners aanleiding zijn voor verbeteringen of aanpassingen in de proef. www.middelburg.nl/afvalapai1: Middelburg viert dit jaar dat zij 800 jaar stadsrechten heeft. Als stad van de vrijheden organiseren we een unieke internationale'conferen- tie op donderdag 30 maart in het stadhuis met als thema: vrijheid van ondernemen, zitten er grenzen aan ondernemen? Topsprekers Niemand minder dan Prof. Dr. J.P. Balkenende - hoogleraar Governan ce, institutions and internationalisa- tions, Prof. dr. J. Holslag - professor Internationale politiek en Aziatische vraagstukken aan de Vrije Universiteit Brussel en Mr. J. Granoff - direc teur Global Security Institute United i Nations en lid van Nobelprijscomité zullen een lezing geven en met deel nemers in discussie gaan. Er is een beperkt aantal gratis tic kets beschikbaar voor inwoners van Middelburg. Meer informatie en aanmelden: www. middelburg800.com/conferentie. De spreektaal tijdens de conferentie is Engels. Aangevraagde omgevingsvel-gunningen Achter de Houttuinen 48, Brakstraat 39, Breeweg 92, Opaal 11Prins Clausstraat 18 (Arnemuiden), Sint Pieterstraat 31-33, Veersesingel 112, Veersesingel 202 Verleende omgevingsvergunnin gen Ampèreweg 26 S, Klein Vlaanderen 97, Oosterse Lageweg (volkstuincomplex), Oude Rijksweg 104 (Nieuw- en Sint Jooslartd) Kennisgeving verlengde beslistermijn Vlasmarkt 14 Verleende exploitatievergunning De Aanloop 1 B VERKEERSBESLUIT Verkeersbesluit, intrekken verkeersbesluit gereserveerde artsenparkeerplaats Singelstraat Burgemeester en wethouders van Middelburg; Gelet op: - artikel 15 lid 1van de Wegenverkeers wet 1994 (hierna: WVW 1994), inge volge de plaatsing van de bij algemene maatregel van bestuur aangewezen ver keerstekens en onderborden, voor zover daardoor een gebod of verbod ontslaat, geschiedt krachtens een verkeersbesluit; - artikel 18, lid 1onder d van de WVW 1994 in gevolge verkeersbesluiten worden genomen door burgemeester en wethouders voor zover zij betreffen het verkeer op wegen, welke niet in beheer zijn bij het Rijk, de provincie of een waterschap; - artikel 2 WVW 1994; - artikel 24 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer inge volge verkeersbesluiten worden genomen na overleg met de korpschef van Politie Zeeland - West Brabant. Overwegende dat: - op grond van de WVW 1994, hoofd stuk 2, de bevoegdheid bestaat om maat regelen te treffen omtrent het wijzigen van de inrichting van de weg of tot het verwijderen van voor voorzieningen ter regeling van het verkeer; - op 7 september 2016 een verkeersbe sluit is gepubliceerd voor het reserveren van een artsenparkeerplaats in de Singelstraat, gelegen tegenover het pand Singelstraat 37; - tegen voornoemd besluit bezwaar gemaakt is; - het verkeersbesluit op onjuiste gronden genomen is wegens het ontbreken van voldoende aangetoond spoedeisend belang; - heroverweging van het besluit tot toewij zing van de artsenparkeerplaats wegens het ontbreken van voldoende aange toond spoedeisend belang heeft geleid tot weigering van een gereserveerde artsenparkeerplaats in de Singelstraat tegenover het pand Singelstraat 37; - het daarom nodig is om het betreffende verkeersbesluit in te trekken. Besluit: - het intrekken van het op 7 september 2016 gepubliceerde verkeersbesluit voor het reserveren van een artsenparkeer plaats in de Singelstraat tegenover het pand Singelstraat 37; - de huidige artsenparkeerplaats, gelegen tegenover het pand Singelstraat 37 op te heffen door het verwijderen van het bord model E8 van Bijlage 1 van het RW 1990 alsmede het daaronder aan wezige onderbord model waarop het kenteken van aanvrager vermeld staat. Bekendmaking: Een kennisgeving van dit besluit wordt bekendgemaakt in de Staatscourant. Rechtsmiddelenclausule: Beroep Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken na de dag van bekendmaking De commissievergadering Maatschappelijke Zaken wordt gehouden op donderdag 9 maart. Op maandag 13 maart vergadert de commissie Ruimte. De commissievergadering Algemeen Bestuur is op dinsdag 14 maart. De commissievergaderingen beginnen om 19.30 uur in de raadzaal van het stadskantoor. De volledige agenda's van de commis sievergaderingen zijn te bekijken op www.middelburg.nl. De stukken liggen vijf dagen voor de vergadering ook ter inzage in de hal van het stadskantoor. Op de Rotterdamsekaai wordt het Texaco tankstation gesloopt en worden de ondergrondse brandstoftanks verwijderd. De werkzaamheden vinden plaats van 6 maart tot en met 24 maart. De verkeerssituatie is tijdens de werkzaamheden voor voetgangers en fietsers gewijzigd. Het werkterrein wordt afgezet met hekwerken. Tijdens het verwijderen van de tanks wordt de rijbaan gedeeltelijk afgesloten. In deze situatie wordt het verkeer door verkeersregelaars begeleid. De Berichtenbox van MijnOverheid is uw persoonlijke brievenbus waarin u post van de overheid digitaal kunt ontvangen, beheren en bewaren. U kunt hierbij denken aan de Belastingdienst, RDW, SVB, UWV en de ge meente Middelburg. Vanaf de maand maart worden berichten over het verlopen van reisdocumenten via de Berichtenbox uitgestuurd naar inwo ners die aangesloten zijn bij de Berichtenbox. Indien u niet aangesloten bent, dan ontvangt u een brief over het verlopen van uw reisdocument. Wilt u ook informatie van de gemeente Middelburg digitaal ontvangen? Activeer dan vandaag nog uw Berichtenbox met DigiD via https://mijn.overheid.nl/berichtenbox. Het is mogelijk dat door de gemeente Middelburg verzonden e-mail dit jaar terecht is gekomen in uw spambox. Uw mailserver herkent ge meente Middelburg dan niet als een betrouwbare afzender. Zover we nu weten, gaat het alleen om Gmail en Hotmail servers. Het kan verklaren waarom u de afgelopen tijd geen gemeentelijke e-mail heeft ontvangen, terwijl u hier wel op rekende. Inmiddels ontvangt u e- mail van de gemeente Middelburg weer in uw inbox, maar het kan nuttig zijn uw spambox even te bekijken. Als u e-mail van de Gemeente Middelburg verwacht had, dan is het ver standig om contact op te nemen met de betreffende afdeling of contact persoon bij de Gemeente Middelburg. van dit besluit, een beroepschrift indienen bij de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, Team Bestuursrecht, postbus 90006, 4800 PA Breda. In het beroepsschrift ver meldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen u beroep instelt, de reden waarom u beroep instelt en uw handtekening. Een belang hebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het beroep schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; die recht bedraagt 168,- voor natuurlijke personèn (individuele personen) en 334,- voor niet-natuurlijke personen (zoals verenigingen, stichtingen, B.V.'s). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u beroep hebt ingesteld, een voorlopige voorziening aanvragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank Zeeland- West-Brabant. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt eveneens griffierecht geheven. Dit recht bedraagt ook 168 respectievelijk 333. Deze publicaties vindt u terug op www. overuwbuurt.overheid.nl. Zoek op 'Mid delburg' of op adres.

de Faam | 2017 | | pagina 9