Dé Oscarfilm La La Land is nog te zien BON LEZERSMENU Zeeuws popkoor zingt met 3 J's LEZERSMENU Hildernisse eten drinken, heerlijk genieten k, De Faam 7 WOENSDAG 1 MAART 2017 - Cinema Middelburg vertoont vanaf donderdag 2 maart om 20.00 uur een week lang de Amerikaanse film La La Land. Mia (Emma Stone) droomt ervan actrice te worden in Hollywood. Tussen het serveren van koffie door rent ze van de ene auditie naar de andere. Jazzmuzikant Sebastian (Ryan Gosling) speelt piano in sjofele clubs om de eindjes aan elkaar te knopen en droomt van een eigen jazzclub, cinemamiddelburg.nl VLISSINGEN - Popkoor Seasi de Rendez-Vous uit Goes treedt op tijdens het concert van de 3 J's in CCXL in Vlissin- gen. De 3 J's zijn gestart op 24 februari met hun nieuwe the atertour 'The Josua Tree'. Zij vertellen tijdens het concert het verhaal achter het album 'The Joshua Tree' van U2. Dit album maakte U2 de grootste band ter wereld. De 3 J's bren gen tijdens het optreden alle nummers van het album ten gehore. Tijdens hun optreden in Vlissingen op zaterdag 11 maart mag popkoor Seaside Rendez-Vous uit Goes een van de nummers met hen mee zingen. Meer info op www. ccxl.nl. Singer-songwriter Dayna Kurtz MIDDELBURG - De Amerikaansesinger-song- writer Dayna Kurtz maakt bijzondere combina ties van muziekstijlen in poëtische en verha lende songs. De geweldige amerikaanse zangeres komt 7 maart met gitarist Robert Ma- che naar Middelburg. Haar stem is warm, krachtig en intens en grijpt enorm aan. Ze trad op met vele grote der aarden zoals Elvis Costel- lo, Richard Thompson, Rufus Wainwright, BB King en Norah Jones. Dinsdag 7 maart aanvang 20.30 uur entree 17,50 Doopsgezinde kerk Lange Noordstraat 62. Ode aan Middelburg MIDDELBURG - De Middelburgse romanschrij ver/fotograaf en jazzmuzikant Johan Sinke heeft een ballade geschreven over Middelburg met als titel 'Middelburg 800'. Sinke is ook foto graaf van de gemeente Middelburg geweest. De ballade behandelt in korte lijnen via een prettige melodie, veel ritme en variaties het wel en wee van de jarige hoofdstad. Sinke nam ook de zang en de diverse blaasinstrumenten voor zijn rekening. Het nummer is te beluiste ren via de site van Omroep Zeeland. Sinke schreef ook een boek dat in Middelburg speelt. - Op zater dag 4 maart om 14.00 uur wordt in Muziekcentrum Middelburg aan de Lange Delft 80 een unieke presen tatie gegeven van het Ame rikaanse akoestische gitaar- merk Martin. De presentatie wordt verzorgd door Fred Visee, product specialist Martin. Gitarist Peetman zal velschillende modellen de monstreren. De toegang is gratis. Iedere generatie kent wel een paar bekende Mar tin bespelers. De meest be kende zijn: Hank Williams, Elvis Presley en Eric Clapton. Foto: Martijn Fincke het goed tegenwoordig. Het team in onze keuken besteedt hier alle aandacht aan." Bij de hoofdgerechten kunnen lezers kie zen uit fritata, een gevulde portobello, courgette salade en yoghurt dip (vega), of rib-eye gegrild met saus van Zeeuws bier, of doradefilets, op de huid gebakken met pasta en kruidenolie. De doradefilets zijn bijzonder zacht en worden geserveerd op een bed van heerlijke pasta. Bij alle hoofd gerechten wordt een passend garnituur van groenten en frites geserveerd. Hildernisse eten drinken Plein 1940 nr.10 Middelburg 0118-620381 Als slotakkoord hebben we het dessert met keuze uit vanille panna cotta, cara- melmousse en stroopwafelijs of chocola de peer, bestaande uit brownie, ganache en perensorbetijs of een kaasbordje met www.hildernisse.nl buitenlandse kazen en Zeeuwse kazen e: info@hildernisse.nl Schellach. Bij reserveren aangeven 'Le zersmenu' of dit artikel meenemen naar het restaurant. Hildernisse eten drin ken heeft een serre voor gezelschappen, 1 is rolstoelvriendelijk en beschikt over een invalidentoilet. Vrijdag en zaterdag is re- 1 serveren aanbevolen. Maandag gesloten. 1 Naam: E-mail: Voor het Lezersmenu van De Faam worden onze lezers tot en met 2 april ontvangen bij Hildernisse eten drinken. Dit Lezersmenu biedt voor 25 euro een driegangenmenu in een weloverwogen variatie. Buiten dit menu kan een keuze gemaakt worden uit het wijnarrangement, het bob-arrangement of het bierarrangement. Zo wordt gezelligheid gecombineerd met mooie gerechten en bijpassende wijnen, goed voor een leuk avondje uit. Eigenaar Paul Sanders ontvangt ons vriendelijk en laat het menu met de verschillende keuzemogelijkheden zien. Ondertussen brengt de attente bediening een schaaltje met vers, knapperig stokbrood met boter. Bij het voorgerecht is er keuze uit quiches, zijnde Zeeuwse groenten en Schellach kaas (vega), of oosterse zalm en sashimi to nijn, wakame en huisgemaakte sesamma- yonaise, of buikspek, dat is zacht gegaard buikspek met spinata romano en salsa. "Dit Zeeuws buikspek wordt 16 uur aan een op 72 graden gegaard tot een ware de licatesse", legt Paul uit. "Ook de oosterse zalm is zacht gegaard. Zacht gegaard doet Het Lezersmenu van Hildernisse is geldig tot en met 2 april. Het driegangenmenu wordt aangeboden voor 25,- het viergangenmenu kost 30,- per persoon. Reserveren is gewenst op 0118-620381.

de Faam | 2017 | | pagina 7