keiler Sfeervolle zondag met operazangeres Annegeer waarom een keuker Dn bbK kooen Wie vertelt over De Kazematten? Creatief in het leven staan Collecte levert flink wat op Concert door Zokantook Activiteiten in de vakantie Bridgeclub zoekt leden De kleuren zeggen alles Ook deze rse SHOWROOMAANBIEDINGEN kellerkeukens.nl 10 WOENSDAG 1 MAART 2017 MIDDELBURG - Op donder dag 2 maart start een groep deelnemers in het Cultuurhuis Kuiperspoort in Middelburg met de cursus 'creatief leven'. Doel van de cursus is het doorbreken van je eenzaam heid. In acht bijeenkomsten wordt aan de hand van allerlei creatieve opdrachten stapsge wijs een persoonlijke ontdek kingstocht langs eigenschap pen, waarden, talenten en wensen ondernomen. De cursus wordt gegeven door coach Henriëtte del Prado en is mogelijk gemaakt door een subsidie van de gemeente Middelburg. Aanmelden kan via hmdelpra- do@hetnet.nl of 0345-533432 tussen 18.00 en 19.00 uur. MIDDELBURG - Vorige maand vond op Walcheren de Her- senstichtingcollecte plaats. Er zijn veel collectanten op pad gegaan om voor al die men sen met een hersenaandoe- ning geld in te zamelen. Deze enthousiaste inzet heeft in de Gemeente Middelburg 9.872,57, in de Gemeente Vlis- singen 3.487,35 en in de Ge meente Veere 6.233,98 op geleverd. Deze opbrengst wordt besteed aan weten schappelijk onderzoek en aan voorlichting, om zo een bij drage te leveren aan een bete re toekomst voor mensen met een hersenaandoening. Heeft u de collectant gemist? Uw gift is welkom op rekeningnum mer NL18 INGB 0000 000 860 tnv Hersenstichting, Den Haag. Meer informatie op www.hersenstichting.nl. VLISSINGEN - In Ter Reede is zondag 5 maart een voorjaars concert door Zokantook. Zij brengen een afwisselend re pertoire, met hits en ever greens van bekende artiesten. Het optreden begint om 14.30 uur, toegang gratis. MIDDELBURG - Tijdens de voorjaarsvakantie worden er door Kinderopvang Walcheren allerlei leuke activiteiten geor ganiseerd bij de buitenschool se opvang (BSO). Het hele jaar verzorgt Kinderopvang Wal cheren buiten schooltijd de opvang van kinderen op de buitenschoolse opvang. Tij dens vakanties is er extra tijd en ruimte om leuke dingen te doen met de kinderen. Kijk voor een overzicht en aanmel den op bredescholenmiddel- burg.nl/activiteiten/vakan- tie-activiteiten. VLISSINGEN - Bridgeclub Scheldemond is op zoek naar nieuwe leden die op een ont spannen manier een ochtend in de week het kaartspel wil len beoefenen. Ze spelen één keer per week op donderdag morgen in het racketcentrum Gildeweg 10 in Vlissingen van 9.00 tot 12.00 uur. De contri butie bedraagt 20.00 per jaar. Ook beginnende bridgers zijn van harte welkom. Be langstellenden kunnen zich aanmelden bij Corry de Jong tel. 0118-463058 of corryad2@ zeelandnet.nl. MIDDELBURG - De Zeeuwse Volksuniversiteit houdt de workshop 'Wat vertellen de chakrakleuren over jou?' Mar- ga Gieles neemt de cursisten mee op een speurtocht naar een emotionele en fysieke ba lans. Zij doet dit aan de hand van chakrakleurdiagnostiek. De workshop is woensdag avond 15 maart in het Pakhuis 22 in Middelburg. Aanmelden via 0118- 634800 of volksuni versiteitzeeland.nl/algemeen/ chakrakleurdiagnostiek-i/. - Zondagochtend 5 maart van 11.30 tot 12.30 uur is Annegeer Stumphius samen met Natalia Pavlova te zien en te horen in het Speelhuus van Ter Reede aan de Vredehoflaan. Annegeer heeft een afwisselende selectie gemaakt waarbij haar zangstem en de pianobegeleiding van Natalia Pavlova perfect met elkaar in balans zijn. Meer info www.annegeerstumphius.de en www.nataliapavlova.nl. VLISSINGEN - Het Zeeuws maritiem muZEEum is op zoek naar vertellers van het verhaal van De Kazematten. Op deze locatie is tussen 1 april en 28 oktober een tentoonstelling over Vlissingen als vestingstad te zien. Het gaat om een vrij willigersfunctie. Vrijwilligers in De Kazematten zijn mensen met verantwoordelijkheid. Ze zorgen voor de openstelling en heten bezoekers welkom in de bijzondere gewelven. Drie belangrijke perioden van de Vlissingse geschiedenis ko men in de tentoonstelling aan bod. Keizer Karei V, Michiel de Ruyter en Napoleon spelen een hoofdrol. Info via info@ muzeeum.nl. V 'v '-a J Vr caat V.-'r'T 6 4421 PVKapete SSK-K8L/KENSTU040.NL 'De Smofekeiioek' m 0113 - 330004 CBW-erkend

de Faam | 2017 | | pagina 10