Zeelandtheaters.nl Krankzinnige scènes Vrijdag en Sandifort Zeeuwse Muziekschool Krachtige natuurlijke oplossing bij griep en verkoudheid. Juist nu! Dit zijn de drie vedettes Voetklachten en Podotherapie Hermanns Griepepidemie houdt aan: meer mensen met griep 'Aantal griep gevallen neemt weer toe' 7 WOENSDAG 15 FEBRUARI 2017 Ontroerend jeugdtheater - In de voorstelling lep!, naar het boek van Jo- ken van Leeuwen roepen de acteurs twee acteurs Otto- lien Boeschoten en Gerold Guthman met eenvoudige materialen uit hun werk plaats het vogelmeisje tot leven. lep! is een familievoorstel ling voor kinderen vanaf 7 jaar, ouders en grootouders. Over verlangen, liefde en loslaten. woensdag 1 maart 15.00 uur Theater de Mythe Goes. Foto: Ben van Duin www.zeelandtheaters.nl MIDDELBURG - Hun typerin gen zijn zo mogelijk nóg be roemder dan zijzelf. Wat wil je ook als je alle twee over zo'n genadeloos imitatie- en trans formatietalent beschikt. Want La Sandifort is dus ook Dokter Corrie, dokter Ellen, Patty Brard en Trijntje Ooster huis. Hij van Vrijdag is dus ook Mark Rutte, Geert Wilders, Twan Huys en Marco Borsato. Don derdag 2 maart 20.00 uur Schouwburg Middelburg. Foto: bob Bronshoff GOES - Op dit moment volgt een aantal leerlingen van de Zeeuwse Muziekschool de ta lentenopleiding. Belangrijk onderdeel voor hun is om re gelmatig op te treden en zich zelf te presenteren. Een aantal van hen doet dat vanmiddag voor u. Deze middag treden het saxofoonkwartet Tettares op, blokfluitensemble MarA- zul en het duo Tim en Jasmijn (van Tettares). Twaalf Zeeuw se gemeenten nemen binnen een gemeenschappelijke re geling deel aan de Zeeuwse muziekschool (ZMS). De ZMS heeft een brede maatschap pelijke functie, waarbij indivi duen, maar ook honderden verenigingen, scholen, koren en orkesten worden onder steund in heel Zeeland. Daar mee levert de muziekschool een belangrijke bijdrage aan de grote culturele rijkdom van de provincie. De missie is 'het bevorderen van de participatie in Kunst en Cultuur met het doel een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de identiteit van mensen en hun samenleving'. Toegangsprijs is incl. kopje koffie/thee en petitfour Zondag 26 februari 13.00 uur Theater de Mythe Goes www.zeelandtheaters.nl - 'De grote drie' is een personali ty-musical met live orkest. De échte drie vedettes - Conny Stuart, Adèle Bloe- mendaal en Jasperina de Jong - bij elkaar brengen kan natuurlijk niet meer. Daarom brengen topactri ces Hanneke Drenth, Fré- dérique Sluyterman van Loo en Ellen Pieters de gouden stemmen van De Grote Drie nu terug op het toneel. Natuurlijk met hun mooiste liedjes als 'Dobbe, Dobbe Dobbe', 'Ik hoef al leen maar even zo te doen', 'Wat heb je gedaan, Daan', 'Het is over' en 'Wat voor weer zou het zijn in Den Haag', maar ook met hun vertrouwde nukken en streken. U ziet de diva's tij dens de heftige voorberei dingen en bij hun turbu lente reis naar het verre buitenland. Zullen zij erin slagen om samen een shovy te maken? Ze zijn alle drie gewend aan de hoofd rol. Verdraagt het konink rijk van het podium drie vorstinnen tegelijk? Te zien op vrijdag 3 maart 20.00 uur Schouwburg Middelburg. Weer info op wv andtheaters.nl Urban Arts in het theater 'Yi DDELBURG - ISH brengt al vijftien jaar de skills van de straat naar het theater. In zijn nieuwe show gaat artistiek leider Marco Gerris terug naar hoe het ooit begon. 'Elements of freestyle' gaat over het alles goedmakende mo ment waarin een ingewikkelde stunt eindelijk lukt. Over de totale focus, extase en het gevoel van vrijheid bij de sporter. In een opeenvolging van breakdance, in-line skating, freestyle bas ketbal, acrobatiek, BMX en freerunning ont dekt het publiek de kunst achter het kunstje. Zaterdag 4 maart 20.00 uur Schouwburg Mid delburg. Foto: Studio Breed Pijnlijke bal van de voet (branderige, vermoeide voorvoeten) Een veel voorkomende voetklacht is capsulitis, een ontsteking aan de gewrichtskapsels van de voorvoet. Mensen ervaren dit vaak als een brandend, zeurend, vermoeid of tintelend gevoel onder de bal van de voet en/of bij het begin van de tenen. Capsulitis wordt vaak veroorzaakt door een verkeerde voetstand of door het dragen van slechte schoenen. Hierdoor verandert de drukverdeling van de voet en raken de gewrichtskapsels geïrriteerd en opgezwollen. Door het opzwellen van de kapsels kunnen de zenuwen in de voorvoet bekneld raken en een doof of tintelend gevoel in de tenen veroorzaken. Podotherapie Hermanns kan onderzoek verrichten om er achter te komen of u capsulitis hebt. Aan de hand van het onderzoek kunnen de klachten behandeld worden, bijvoorbeeld door middel van drukverdelende steunzolen en goed schoenadvies. Bij u in de regio zitten we o.a. op de volgende locaties; Middelburg, Roozenburglaan 16 Vlissingen, Rozengracht 6 Bij de meeste verzekeraars wordt het grootste deel van de therapieën vergoed en podotherapie valt niet onder uw eigen risico. Podothera pie is vrij toegankelijk, wat wil zeggen dat u een afspraak kunt maken zonder verwijzing van een arts of medisch specialist! H? Hermanns Bel voor een afspraak: 077-397 13 18 Of kijk op: www.podotherapiehermanns.nl Viggo gaat solo GOES - Viggo Waas is bekend van de theater groepen NUHR en De Ploeg. 'Cruijff en Pipo' is zijn eerste soloprogramma; over heldendom, waarheid en leugen. We zien Viggo van zijn meest persoonlijke kant, bijgestaan door gita rist Wouter Planteijdt. Langs komen Mick Jag- ger, Pippi Langkous, Mark Rutte e.a. Maar voor al Pipo de Clown en Johan Cruijff; je wilt de één zijn, maar je wordt de ander. Het leven van Vig go in een notendop. Vrijdag 17 februari 20.00 uur Theater de Mythe Goes. Foto: Ruud Pos Nederland wordt inmiddels al 10 weken geteisterd door een griepepidemie. Het aantal griepgevallen is zelfs weer toegenomen (bron: NIVEL). Snotterig, keelpijn, hoofdpijn, spierpijn, koorts- Voelt u zich beroerd en kunt u eigenlijk niets anders dan in bed liggen? Grote kans dat u getroffen bent door het griep virus. Daarom zijn er A.Vogel Echinaforce tabletten* en Echinaforce druppels*. Deze helpen bij een verzwakt im muunsysteem en infecties van griep- en verkoudheidsvirus- sen. Hierdoor wordt u minder snel ziek en herstelt u sneller in geval van ziekte. Het immuunsysteem De beste remedie tegen griep en verkoudheid is een goede weerstand. Ieder mens beschikt over een natuurlijke weerstand tegen ziekteverwekkers: ons im muunsysteem. Dit zorgt ervoor dat bacteriën en virussen die het lichaam binnendringen, worden bestreden en ons niet ziek ma ken. En worden we toch ziek, dan zorgt een goede weerstand voor sneller herstel. Natuurlijke oplossing De Echinacea purpurea (rode zonnehoed) staat bekend om haar gunstige invloed op het im muunsysteem. A.Vogel Echina force tabletten* en Echinaforce druppels* bevatten een hoge dosis Echinacea purpurea. Dit versterkt de werking van het immuunsysteem, waardoor de weerstand tegen bacteriële en virale infecties toeneemt en de kans op griep en verkoudheid wordt verkleind. (bron: NIVEL) Echinaforce tabletten* of Echinaforce druppels* kunnen gebruikt worden als de 'R' in de maand is, in periodes van onvoldoende weerstand en zodra de eerste symptomen van griep of verkoudheid op komen. Is er toch sprake van griep of verkoudheid? Dan verminderen ze de symptomen en versnellen het herstel na ziekte. Persoonlijk advies? Meer weten over griep of verkoudheid of begeleid worden door een griep- coach? Ga dan naar avogel. nl of bel de A. Vogel Gezond- heidslijn 0900-2464646. Verkrijgbaar bij drogist, apotheek, supermarkt en gezondheidswin kels. Adviesprijs vanaf 8,99. 'Traditioneel kruidengencesmiddel op buis van toepassing is uitsluitend gebaseerd op langduri ge gebruikservaring. Echinaforce' tabletten

de Faam | 2017 | | pagina 7