Veere in de buurt Contacten aanhalen op veiling olt UfeWLJI Concert Inter Scaldis Pipes and Drums Duurzaam Oostkapelle ik *J3) éL y.'Mil 13 Chefkok in de vogelkeuken Houd regie in handen Internetles beginners De Fruitfer ttinge gieeft u h aar de kans VAN HAAR LEVEN? m m i sms KANS naar 4333 MAREA UITVAART 21 WOENSDAG 15 FEBRUARI 2017 De initiatiefnemers van JCI Walcheren. De veiling is op vrijdag 10 maart. Foto: PR KOUDEKERKE - Een uitgele zen mogelijkheid om uw con tacten aan te halen èn tegelij kertijd een goed doel te steunen. Dit kunt u doen door een kavel aan te bieden, het evenement te sponsoren, een kaart te kopen of natuurlijk door zelf kavels aan te kopen! De opbrengst van de veiling gaat naar de Manteling, Stich ting Jarige Job en de Stichting Voedselbank Walcheren ver tegenwoordigd door de bur gemeesters van Veere, Vlissin- gen en Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland.' Kaarten Uiteraard kunt u de doelen steunen door op de avond van de veiling kavels te kopen. Wie een kavel wil aankopen op de avond een bod uitbrengen en daarvoor moet wel aanwezig zijn op de veiling. Toegangs- GEM EENT E kaarten zijn te bestellen voor €65,- per stuk. Eenieder die zich heeft aangemeld, ont vangt ruim op tijd een kavel- gids, waarin alle kavels wor den beschreven. U kunt de beschrijving van de kavels ook terugvinden op deze website. Kavels Ook kunt ook een kavel in brengen en uw dienst of on derneming onder de aandacht brengen. Uw kavel wordt dan op de veilingavond aan de hoogste bieder gegund en de opbrengst gaat naar het goede doel. Op de veilingavond en op de website krijgt uw kavel de aandacht. Kopers worden door middel van een uitge breide kavelgids en presenta tie op de hoogte gebracht van de inhoud van de kavels. Ui teraard krijgt u tevens kaart(en) voor de JCI veilin gavond. DOMBURG - Op 25 februari geeft Inter Scaldis Pipes and Drums een concert in het Schuttershof in Domburg. In- ter Scaldis is in 1984 opgericht als als eerbetoon aan de Schotten die Vlissingen heb ben bevrijd. Inter Scaldis is OOSTKAPELLE - Oostkapelle staat voor een duurzame toe komst. Het afgelopen najaar is door de werkgroep Duurzaam Oostkapelle het project Duur zaam Dichtbij gestart. In sa menwerking met beleidsme dewerkers 'Bouwen en Wonen' van de gemeente Veere wordt hierin aan de ver duurzaming van bestaande woningen gewerkt. In Oostka pelle is één straat aangewezen om het pilotproject te starten: de Halve Maanstraat. Eigena ren van woningen zijn bena derd om deel te nemen aan het project. Een drietal Oost- kapelse ervaringsdeskundigen begeleiden als ambassadeurs door hun internationale op tredens, zoals met André Rieu vaak te zien in binnen- en buitenland. Het concert begint om 19.30 uur. Kaarten kosten 7,50 euro in de voorverkoop en zijn te bestellen via concert@ interscaldis.nl. de deelnemende bewoners. Dit houdt in dat samen met hen gekeken wordt om de woning energievriendelijker te maken en het wooncomfort te verbeteren door de woning beter te isoleren. Hierbij wordt onder meer gebruik gemaakt van een infrarood-warmte- beeldcamera. Ook wordt ge keken naar energiezuinige ap paratuur. Deelnemers aan het project worden ondersteund en in de gelegenheid gesteld verschillende isolatieproduc ten te zien door een bezoek te brengen aan bijvoorbeeld de WoonWijzerWinkel te Rotter dam. Meer info op www. dorpsraadoostkapelle.nl. VEERE KORT fit OOSTKAPELLf - Op maandag 20 februari wordt het Schar- relLAB bij Terra Maris in Oost kapelle omgetoverd tot 'vo gelkeuken'. Omdat vogels in- de winter moeilijker hun kost je bij elkaar kunnen sprokke len, gaan we ze daarbij een handje helpen. Tussen 13.30 en 15.30 uur is 'de vogelkeu ken' open en kun je een menu samenstellen met verschillen de smaken voor verschillende vogels. Rijg een pinda ketting, plak een snoeprol met zaadjes en maak een 'high-tea'-vetbol en open daarna thuis je eigen vogelrestaurant. Deelnemers betalen de entreeprijs voor het museum 1. Reserveren is niet nodig. Kijkje achter de schermen Verder is er op dinsdag 21 fe bruari 'Een kijkje achter de schermen van het zee-aquari um'. De activiteit begint om 13.00 uur en duurt tot 13.30 uur. Er kan een kijkje achter de schermen worden genomen, waarbij je dan van bovenaf in het aquarium kijkt. Je krijgt uitleg over de werking van het zout-water-aquarium; ook worden de dieren gevoerd. De deelnemers betalen alleen de entreeprijs voor het museum, (volwassenen €6,50 en kinde ren €4,00). Reserveren is noodzakelijl en kan via www. terramaris.nl of via 0118 582620. - In de gemeente Veere is vorige week een zelfregiecentrum geopend. In een zelfregiecentrum ontwikkelen kwetsbare burgers zelf initiatieven waardoor zij hun talenten ontplooien en diensten voor de samenleving ver richten. Een zelfregiecen trum wordt opgezet en be heerd door mensen die zelf weten wat het is om met een psychische, fysieke of verstandelijke kwetsbaar heid te leven. Dat onder scheidt het centrum van welzijns- en zorgorganisa ties waar de professional de leiding heeft. Locatie Schoolstraat 4 in Oostka pelle. Meer informatie op www.hersteltalent.nl. - Welzijn Veere biedt de cursus Klik8tTïk. Deelnemers leren websites te bekijken, e-mails te schrijven en be standen te downloaden. De cursus is op de eerste en de laatste dinsdag van de maand van 14.00 tot 15.30 uur. Deelname is gratis, wel vooraf opgeven via infb@ welzijnveere.nl of 0118- 583687. Junior Chamber International (JCI) - vroeger bekend als Junior Kamer - is een wereldwijde federatie voor jonge managers en ondernemers tot 40 jaar. De leden werken aan hun persoonlijke groei door het volgen van trainingen, bijwonen van (internationale) conventies en deelname aan zakelijke netwerken. Middelburgseweg 38a 4364 TC Grijpskerke IjiS T: 06 - 422 99 372 LJl' w.webshopfruitkraam@gmail.c i aardappelen, groenten en fruit en diversen! Pinnen kan ook bij ons. Aanbiedingen gelden van 11 t/m 17 februari. Vanaf 8,- komen wij uw bestelling GRATIS bij u thuis bezorgen in heel Walcheren. Bestel via: www.fruitkraambuttinge.nl Bintjes 10 kg3,50 Uien 5 kg1,00 Scharreleieren 20 stuks2,50 Bloemkool per stuk1,25 Savooyekool per stuk0,85 Gieser Wildeman stoofpeer 2 kg1,50 Zoete Ermgard appels 2 kg2,50 Hand/perssinaasappels 20 stuks6 3,75 Kiwi Gold 10 stuks1,95 Limoen 5 stuks1,00 Openingstijden verkoop: Ma: 10.00 -18.00 uu Di/wo/do/vr: 9.15 -18.00 uur Za: 9.15 -17.00 u Zondag gesloten EDUKANS V en geef een kind 1 de kans van zijn leven "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande - 06-40796513 - .vww.marea-uitvaart.nl BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nog) niet mogelijk. officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis, Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444.

de Faam | 2017 | | pagina 21