pzc.nl is vernieuwd! Toe Maar: lichtgroen W en roze voor je ogen Bekendmaking wijziging geluidproductie- plafonds N57 te Walcheren Kaartjes Toe Maar en Moya Brennan Groot bereik? ALTIJD ALLES OVER SPORT 19 WOENSDAG 15 FEBRUARI 2017 S sportnieuws.nl Ministerie van Infrastructuur en Milieu De minister van Infrastructuur en Milieu maakt bekend dat zij voornemens is, met toepassing van artikel 11.28, eerste lid, van de Wet milieubeheer, het verzoek van Rijkswaterstaat toe te wijzen om de geluidproductieplafonds te wijzigen op 103 referentiepunten, gelegen langs de N57 te Walcheren, tussen km 73,59 en 78,10. Bij briefvan 9 februari 2017 met kenmerk IenM/BSK-2017/29787 is het ontwerpbesluit kenbaar gemaakt aan Rijkswaterstaat. Aanleiding en beknopte samenvatting besluit In het Nalevingsverslag over 2013 is geconstateerd dat in het jaar 2013 langs de rijksweg N57 bij Middelburg sprake is van (dreigende) overschrijdingen van de geluidproductieplafonds. Uit analyse van de situatie door Rijkswaterstaat is gebleken dat een forse toename van de verkeersintensiteiten hier debet aan is. Uit deze analyse is ook gebleken dat niet het verkeer op de aanliggende rijkswegen debet is aan de voortijdige (dreigende) overschrijdingen van het GPP, maar dat het wegverkeer vanaf het onderliggende wegennet naar de N57 de grootste veroorzaker is van de toename van de verkeersintensiteiten op de N57. Om de akoestische gevolgen van deze (dreigende) overschrijdingen te kunnen beoordelen heeft Rijkswaterstaat een akoestisch ondeizoek laten uitvoeren. Hieruit is gebleken dat maat regelen om de gevolgen van de aangevraagde wijziging van de geluidproductieplafonds voor de geluidbelastingen op woningen en andere geluidsgevoelige objecten te beperken niet doel matig zijn. Als gevolg van de wijziging van de geluidproductieplafonds zullen de geluid belastingen op 8 woningen met maximaal 4 dB toenemen. Voor deze woningen wordt door Rijkswaterstaat onderzocht of ze in aanmerking komen voor gevelisolatie. Terinzagelegging Het ontwerpbesluit ligt met bijbehorende stukken vanaf de dag na publicatie in de Staatscourant zes weken ter inzage bij het Bureau Sanering Verkeerslawaai (Steinhagenseweg 2d te Woerden) gedurende werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. Mocht u van deze mogelijkheid gebruik willen maken, dan dient u vooraf telefonisch contact op te nemen met het Bureau Sanering Verkeers lawaai: 0348 - 487 450. Tot het ontwerpbesluit behoort een lijst met de betrokken referentiepunten en de gewijzigde plafondwaarden. Het voornemen, inclusief bijlage, aanvraag en akoestisch onderzoek, wordt gepubliceerd op de website van het Bureau Sanering Verkeerslawaai: www.bureausanering- verkeerslawaai.nl. Zienswijze Op grond van artikel 3:15, eerste lid, van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 11.32 van de Wet milieubeheer kan eenieder, gedurende de periode dat de stukken ter inzage liggen, schriftelijk of mondeling een zienswijze over het voorgenomen besluit naar voren brengen: - een schriftelijke zienswijze moet worden gericht aan de staatssecretaris/minister van Infrastructuur en Milieu, p/a Bureau Sanering Verkeerslawaai, Postbus 97,3440 AB Woerden; - voor het indienen van een mondelinge zienswijze dient u ook contact op te nemen met het Bureau Sanering Verkeerslawaai, telefoon 0348 - 487 450. Inlichtingen Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen over het ontwerpbesluit kunt u zich tijdens kantoor uren wenden tot het Bureau Sanering Verkeerslawaai, telefonisch bereikbaar onder het hier boven vermelde nummer of via www.bureausaneringverkeerslawaai.nl/rijksinffastructuur. Meer informatie over de (hoogte van) geluidproductieplafonds is te vinden op www.rijkswaterstaat.nl/kaarten/geluidregister.aspx. - Toe Maar is zaterdag 18 februari om 21.00 uur te zien in De Piek in Vlissin- gen. Toe Maar is dé Doe Maar-tributeband van de Benelux. Het wordt lichtgroen en roze voor je ogen, gillende meisjes, de geur van Nederwiet en je voelt je plotseling ruim dertig jaar jonger. Na succesvolle jaren in Nederland met optredens op festivals heeft Toe Maar zijn sporen dik verdiend! Bereid je voor op een show vol met de grootste hits. depiek.nl VliSSINGEN - Via een actie twee keer twee vrijkaartjes eert op vrijdag 24 februari zijn van De Faam konden lezers verloten. Deze zijn gewonnen gewonnen door Jasja Pieterse. kans maken op gratis kaartjes door Siem de Boer en Judith De winnaars hebben bericht voor diverse voorstellingen. Muller. Ook voor het concert gehad. Lees volgende week Voor het concert van Toe Maar van Moya Brennan in CCXL meer over dit concertof kijk op op zaterdag 18 februari in De werden kaartjen verloot. De www.ccxl.nl of www.de- Piek in Vlissingen mochten we twee vrijkaarten voor het con- faam.nl. Feestdagen Evenementen Werk Inkomen Personeel Aangeboden adverteren onder een rubriek MET DE SPORTNIEUWS APP D App Store Altijd het laatste nieuws uitjouw buurt én de rest van de wereld 'Met dc ve/r nlcuwdc pzc.nl, vind. ik. nu nog yuellcr al Wet nieuw*, uit mijn regio!' Al het regionieuws, of je nu in Terneuzen, op Schouwen-Duiveland of in Goes of Middelburg woont Het belangrijkse nieuws uit binnen- en buitenland Met liveblogs en actuele video's Huishoudelijke hulp, verzorging en verpleging. Ook particulieren 15,75 Zeelandcare Thuiszorg S 06 - 24 32 48 80 Familie zoek nette tourcaravan Te koop Bel. 06-52278529 Benieuwd? Ga naar pzc.nl Voor carnavalsartikelen en CARNAVALSKLEDING: de Ter overname MAKEUARS- Firma Rijk, Dorpsstraat76.n KANTOOR Zeeland met Hemkenszand 0113-561301. terugkerende inkomsten. v. 123wonen.nl/franchise

de Faam | 2017 | | pagina 19