Weet u wat er speelt in uw buurt? Muziekshow zit vol met Latijnse passie Carry Slee op toneel Believe in Patricia Foort Natuurlijke en effectieve oplossing bij een droog, trekkerig gevoel en korstjes in de neus kf Flitsende dansshow Bobo viert feest Zeelandtheaters.nl Muzikale reis 7 WOENSDAG 8 FEBRUARI 2017 Gerenom meerde auteurs schreven nieuwe verhalen en songs voor Wende. Samen zoch ten ze naar schoonheid, le lijkheid, het gevaar en het wonder van mens te zijn. Wende zingt over haar ei gen angst, eenzaamheid, zoektocht, liefde, land en stad. Het resultaat is een in tieme en confronterende reis door een leven vol van miniatuurvertellingen. Vrij dag 17 februari 20.00 uur Schouwburg Middelburg Foto: Romy Treebusch LuzazuL brengt een lentefrisse mix van Portugese fado, relaxte Brazi liaanse melodieën, spranke lende flamenco en Kaapverdi- sche tinfen. Warme, gepassioneerde muziek op groovy, organische beats, die zowel oorspronkelijk als ei gentijds klinken. Middelpunt is de Portugese zangeres Magda Mendes. Ze wordt om ringd door ijzersterke musici. Donderdag 23 februari 20.00 uur Schouwburg Middelburg. Cees de Vries fotografie MIDDELBURG - Schrijver en regisseur Dick van den Heuvel is met zijn team de laatste ja ren bezig met een mooie serie theaterbewerkingen van de boeken van Carry Slee. Na 'Af blijven' en 'Spijt' brengt hij nu de musical 'Razend'. 'Razend' is een meeslepende, dynami sche musical over misbruik en geweld. Er is veel mis in het gezin van Sven. Zijn vader is een alcoholist. Als hij dronken is reageert hij zijn woede af op Sven door hem te slaan. Nie mand mag weten dat Sven geslagen wordt. Het lukt hem zijn blauwe plekken voor ie dereen verborgen te houden. Alleen in de speelfilms die hij bij elkaar droomt, is Sven ge lukkig. Vooral omdat zijn grote liefde Roosmarijn daarin de hoofdrol speelt. Ook Roosma rijn loopt rond met een groot geheim. Sven en Roosmarijn zoeken hun toevlucht tot el kaar, maar praten over hun problemen durven ze niet. Wanneer het uit de hand loopt komt de waarheid uiteindelijk toch aan het licht. Geschikt voor jongeren. Zaterdag 18 februari 20.00 uur Schouwburg Middelburg. www.zeelandtheaters.nl OES - Muziek zit bij Patri cia Foort in haar bloed. Met een Surinaamse vader die zanger was in een soul- band in Dordrecht en een Surinaamse moeder die al heel haar leven lang gospel zingt, kon het bijna niet missen dat Patricia ook in de muziek terecht zou ko men. Vanaf haar zesde jaar zong Patricia in kinder koortjes in Suriname. Een maal terug in Nederland zong ze met veel plezier in kinderkoren en jongeren koren. Op haar veertiende jaar had ze een droom en die droom gaat nu dus uit komen met haar eerste concert. Dat droomconcert is getiteld Believe. Tijdens deze muzikale avond neemt Patricia het Zeeuw se publiek een stukje mee in haar. Ze laat de zaal meegenieten en meebele ven van haar vroegere le ven als verlegen meisje tot het hedendaagse leven van de vrouw die zij nu is. Sa men met haar band brengt ze soul en jazz met een vleugje pop en gospel. Zaterdag 18 februari 20.00 uur Theater de Mythe Goes. www. zeelandtheaters.nl Een pijnlijk, trekkerig gevoel in de neus? Korstjes en soms zelfs bloedneuzen? Grote kans dat uw neusslijmvlies te droog is. Zo'n 17% van de Nederlanders heeft er last van, blijkt uit onder zoek. En nog eens extra in het najaar en de winter, wanneer de lucht droger is. Andere redenen zijn centrale verwarming, airco hormonale veranderingen en medicijngebruik. A.Vogel Cinu- fbrce neusspray helpt effectief bij droog neusslijmvlies. De neus als filter Ademen door een gezonde 'vochtige neus' is belangrijker dan u denkt. Het neusslijmvlies zuivert 10.000 liter ingeademde lucht per dag zodat er zo min mogelijk stofdeeltjes, bacteriën en virussen binnendringen. Als het neusslijmvlies te droog is, neemt de filterftmctie af. Boven dien kan droog neusslijmvlies ook leiden tot een pijnlijk, trek kerig gevoel in de neus, korstjes en soms zelfs een bloedneus. 'Beschermt en bevochtigt het neusslijmvlies langdurig' 100% natuurlijke oplossing A.Vogel Cinuforce neusspray Droog neusslijmvlies en korst jes* beschermt en bevochtigt Nieuw van A.Vogel: extra krachtige natuurlijke neusspray* Ervaar de onverwachte kracht Neusverkoudheid, verstopte neus •Werkt éxtra krachtig Met menthol én eucalyptus Bevat geen chemische ingrediënten, geeft geen gewenning. de neusholtes langdurig, verweekt korstjes en helpt bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies voorkomen. Het draagt bij aan het herstel van schrale plekjes in de neus doordat de 100% natuurlijke ingre diënten de genezing van het neusslijmvlies ondersteunen. Verkrijgbaar bij apotheek, drogisterij, supermarkt en gezondheidswinkel. Advies prijs: €6,99. Meer weten? Bel de A.Vogel Gezondheidslijn 0900 - 246 46 46 of kijk op www.avogel.nl. MIDDELBURG - Spirit of the Dance is al 15 jaar op tournee. Wereldwijd trok de show al meer dan 30 miljoen bezoekers. Spirit of the Dance combineert de flitsende en overdonderende Ierse dans met sensuele Latijns-Amerikaanse ritmes van flamenco en salsa in een spannende productie vol kracht en passie. Oogverblinden de kostuums, adembenemende choreografie- en en een prachtige lichtshow maken van Spirit of the Dance een genot om naar te kijken. Woensdag 1 maart 20.00 uur Schouwburg Middelburg GOES - Bobo is jarig en wil zijn verjaardag vie ren op de kinderboerderij, maar alle dieren zijn verdwenen en de hokken zijn leeg! Bobo en Tjerk moeten in actie komen. Gaat het ze luk ken de dieren terug te vinden en komt het dan nog allemaal goed met het feestje van Bobo? De kinderen worden volop bij de voorstelling betrokken. Bobo's verjaardagsshow is voor ie dereen vanaf 3 jaar. Zaterdag 25 februari 13.00 uur Theater de My the Goes www.zeelandtheaters.nl Foto Trend media Beglazing Kunststof kozijnen Aluminium kozijnen versluis willeboer +J De Zompe 2a, Serooskerke 0118 - 629 056 www.versluisenwilleboer.nl Ontdek het met het de PZC! ledereen is geïnteresseerd in het wereldnieuws. Maar het nieuws dat u het meest raakt, is vaak het nieuws dat dichtbij gebeurt. Omdat het gaat over üw burgemeester, over het gevaarlijke kruispunt bij in de buurt of over de sportclub van üw kind. Ga nu £?6 pagina's dik vneer dan lOO verrassende plekke Nederland naar pzc.nl/profiteer Neem nu een proefabonnement en ontvang GRATIS de unieke Capitool gids 'Verrassend Nederland'.

de Faam | 2017 | | pagina 7