Water wet Middelburg 800 jaar: leerlingen naar het parlement ;nz ikx Bekendmaking ontwerpbesluit HOU DE WARMTE BINNEN MET ONZE ISOLATIEVOORDELEN. 23 WOENSDAG 8 FEBRUARI 2017 Detailhan- e gestart erplaatst il naar ed van antro- usicologie en staat ook be- ndige op het mondharp. Bo maakte hij rogramma's. isclaimer: modellen. :re acties. thing. ;-benz Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu De minister van Infrastructuur en Milieu maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Op 3 juni 2016 is van Vesta Terminal Flushing B.V. te Vlissingen een aanvraag tot wijziging van haar vigerende vergunning ingevolge de Waterwet ontvangen voor het onttrekken en lozen van (afval)water en het brengen van stoffen in de Sloehaven te Vlissingen-Oost. Terinzagelegging Vanaf 9 februari 2017 tot en met 16 maart 2017 wordt een ieder die dat wenst in de gelegenheid gesteld de aanvraag, het ontwerp-besluit en andere van belang zijnde stukken in te zien. Daartoe bestaan de volgende mogelijkheden: 1. Op verzoek kan Rijkswaterstaat u de stukken pere-mail toezenden. Daarnaast bestaat er bij Rijkswaterstaat de mogelijkheid, op voorafgaande afspraak, de stukken te komen inzien op het kantoor van Rijkswaterstaat Zee en Delta, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op werkdagen van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor beide verzoeken kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening, telefoon: 0118 - 622 000. 2. De stukken liggen gedurende de openingstijden ter inzage bij de publieksbalie van de gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat r, Vlissingen. Zienswijzen Een ieder kan tot en met 16 maart 2017 zowel schriftelijk als mondeling, zienswijzen inbrengen. Schriftelijk aan Rijkswaterstaat Zee en Delta, afdeling Vergunningverlening, Postbus 556, 3000 AN Rotterdam. Degene die schriftelijke zienswijzen inbrengt kan gelijktijdig en bij aparte brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Voor mondelinge zienswijzen kan contact worden opgenomen met de afdeling Vergunningverlening, telefoon: 0118 - 622 000. De Minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het afdelingshoofd Vergunningverlening Rijkswaterstaat Zee en Delta, dhr. L.R. Minnaar Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat. uitgeDreid vieren. Middelburg laat zichzelf zien en treedt op een verrassende manier naar buiten. Netty van Golen is maakt deel uit van de werkgroep Middeburg8oo. De stichting is opgericht in opdracht van de gemeente en organiseert acti viteiten voor jong en oud en creëert hiertoe de randvoor waarden en blijvende resultaatgebieden. door Theo Rietveld MIDDELBURG - Netty coördi neert activiteiten van kinderen in het onderwijs. De Faam sprak met haar over de feeste lijkheden en activiteiten. Netty licht toe: "Als lid van M800 wil ik alle onderwijsvelden bij het jubileumjaar betrekken. Aller eerst zijn leerlingen van basis scholen aan de beurt. Op 8 februari gaan 80 kinderen uit groep 8 naar het Europees parlement in Brussel. Ze krij gen daar een rondleiding en praten daar met Europese parlementsleden." De Acaciahof aan de Zuidsin gel is één van de scholen waar Sylvia Duinhouwer van UNI CEF een gastles geeft. Met be hulp van het digitale school bord legt Sylvia uit hoe de Europese Unie tot stand is ge bracht en hoe de organisatie werkt. Ook legt ze de waarde uit van voedsel en water. Tijdens de les zie ik de kinde ren aandachtig luisteren en aantekeningen maken. Op een briefje van een meisje uit groep 8 lees ik 'Wat vindt u van de Brexit van Engeland?' Lieve en Louis weten moeite loos een aantal kinderrechten op te noemen: recht op leven en ontwikkeling; bescherming van identiteit en vrijheid van meningsuiting. De kinderen zien een trip naar Brussel wel zitten: ze hebben gehoord dat de hele klas mee mag. Stad van de Vrijheden De Zeeuwse hoofdstad orga niseert om de twee jaar de Four Freedom Awards. Naar aanleiding van de beroemde Fourfreedoms Speech, die de Amerikaanse president Roose velt uitsprak op 6 januari 1941 in het Amerikaanse Congres, organiseert Moo een bestuur lijke conferentie met een in ternationaal karakter, zowel voor de jeugd als voor volwas senen. De kinderconferentie gaat over de belangrijkste rechten die zouden moeten gelden Kinderen van groep 8 van de Acaciahof luisteren naar de gastles. Foto: PR voor elk kind waar ook ter we- zullen kinderen de deelne- reld. Op 29 en 30 maart zijn de mers trakteren op zelfge- volwassenen aan de beurt en maakte hapjes. Belisol Goes Nobelweg 2-24 4462 GK Goes T - 0113/ 211.811 www.belisol.nl Op zoek naar nieuwe kozijnen of deuren? Met de superisoletende kozijnen en deuren van Belisol bespaart u energie en geld. Uw wooncomfort gaat erop vooruit én u bent milieubewust bezig. Bovendien profiteert u tijdelijk van extra isolatievoordelen. Vraag tevens naar de subsidiemogelijkheden! Maak nu een afspraak op belisol.nl voor gratis advies bij u thuis of in de Belisol showroom. Belisol. Kozijnen en deuren zonder zorgen.

de Faam | 2017 | | pagina 23