Nederlands IJsbeelden Festival Maatwerkvoorschrift op grond van het Activiteitenbesluit milieubeheer Bekendmaking besluit Ga naar uitjekrant.nl/ijsbeelden 14 WOENSDAG 8 FEBRUARI 2017 BEELRT FESTIVAL De minister van Infrastructuur en Milieu maakt ter voldoening aan artikel 1.9 van het Activiteitenbesluit milieubeheer het volgende bekend. Bij besluit van 8 februari 2017 is aan Van Citters Beheer B.V. te Ritthem op grond van artikel 3.6 lid 4 van het Activiteitenbesluit milieubeheer een maatwerkbesluit verleend voor het lozen van koelwater waaraan geen chemicaliën zijn toegevoegd op het oppervlaktewater van de Westerschelde. Terinzagelegging Het besluit en andere van belang zijnde stukken liggen vanaf 9 februari tot en met 16 maart 2017 ter inzage ter inzage bij Rijkswaterstaat Zee en Delta. Op verzoek kan Rijkswaterstaat u de stukken per e-mail toezenden. Daarnaast bestaat er de mogelijkheid, op voorafgaande afspraak, de stukken in te komen zien ter kantore van Rijkswaterstaat Zee en Delta, Poelendaelesingel r8 te Middelburg op werkdagen van 09.00 uur tot 16.00 uur. Voor beide verzoeken kunt u tijdens kantooruren contact opnemen via de telefoon: 088 - 797 46 00. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende de termijn van de ter inzage legging een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de minister van Infrastructuur en Milieu, p/a de hoofdingenieur directeur van Rijkswaterstaat Zee en Delta, ter attentie van afdeling Werkenpakket, Postbus 556,3000 AN Rotterdam. Op grond van artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan, indien tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend, gedurende de bezwaartermijn tevens een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gerichtaan de voorzieningenrechter van de rechtbank binnen het rechtsgebied waarvan de indiener van het bezwaarschrift zijn woonplaats heeft of gevestigd is. Inlichtingen Belanghebbenden kunnen voor het verkrijgen van nadere inlichtingen over de ter inzage gelegde stukken tijdens kantooruren contact opnemen via de telefoon: 088 - 797 46 00. De Minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het hoofd van de afdeling Vergunningverlening, dhr. L.R. Minnaar Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat. Verlengd t/m 5 maart I Arena Boulevard, Amsterdam-Zuidoost Het grootste ijssculpturen evenement van Europa Met meer dan 100 ijssculpturen tot wel 6 meter hoog. De mooiste ijskunst in een temperatuur van -10° C. Gemaakt door de beste ijskunstenaars van de wereld met 275.000 kilo ijs en 275.000 kilo sneeuw. Het thema dit jaar is: Music Inspires. Tickets van 16ï5G voor 8,25* Kinderen van 4 t/m 10 jaar voor 5,- Ruim 3.000 m2 wintervertier voor de hele familie inclusief een uitgebreid horecaterras.

de Faam | 2017 | | pagina 14