HUISl HOUD BEURS zeelandtheaters.nl Levensgrote kabouters op weg naar Lapland Opening Goes-Azië Talenten Muziekschool Natuurlijke en effectieve oplossing bij een droog, trekkerig gevoel en korstjes in de neus 7 WOENSDAG 25 JANUARI 2017 PIPO EN JOHAN Viggo Waas is be kend van de theatergroepen NUHR en De Ploeg. 'Cruijff en Pipo' is zijn eerste solo programma; over helden dom, waarheid en leugen. We zien Viggo van zijn meest persoonlijke kant, bijgestaan door Wouter Planteijdt. Langs komen MickJagger, Pippi Langkous, Thierry de Slingeraar Mark Rutte e.a. Maar vooral Pipo de Clown en Johan Cruijff; je wilt de één zijn, maar je wordt de ander. vrijdag 17 februari 20.00 uur Theater de Mythe Goes i Veilinghuis Korendijk Online Veiling 30 januari vanaf 19.00 uur ix-pendjnc"vjn hoi Zwuu> wiingMiis catalogus: www.veilinghuiskorendijk.nl Collecties Zeeuwse schilders, bodemvondsten, Porceleyne Fles, speelgoed en camera's Kijkdagen: zaterdag 28 en maandag 30 jan 10.00 -17.00 Korendijk 28 I 4331 HP 1 Middelburg Tel. 0118-750429 I huiskorendijk.nl MIDDELBURG - Theater Terra, bekend van 'Kikker' en 'Raad eens hoeveel ik van je hou', brengt de wereldberoemde kabouter van Rien Poortvliet tot leven. In een magisch mo ment betreedt Lise het boek van de kabouters en beleeft ze met haar nieuwe kabouter vriendjes een groot avontuur. Ze reizen op een gans, in de bek van een leeuw en in een luchtballon naar de Noord pool. Zondag 5 februari 14.00 uur Schouwburg Middelburg www.zeelandthéaters.nl GOES Zaterdag 28 januari wordt de start gevierd van het Goes-Aziëjaar in Theater de Mythe Goes. Je krijgt een voorproefje te zien van wat je allemaal kunt verwachten tij dens het themajaar. Het vindt plaats op 28 januari omdat dan oók het Chinees nieuw jaar valt. Tijdens het evene ment wordt het Chinese jaar van de aap afgesloten en wordt plaatsgemaakt voor het jaar van de haan. Daarom be gint de avond buiten op het Bleekveld om 8 minuten voor 8, omdat 8 het getal is van voorspoed. Na het onderdeel buiten, zijn er binnen in het theater verschillende korte acts te zien, waardoor je een idee krijgt wat het Goes-Azi- ejaar allemaal te bieden heeft. Er is nog een reden om die avond naar Theater de Mythe te komen: de gemeente Goes combineert de nieuwjaarsre ceptie voor de inwoners en relaties met de start van het Aziëjaar. Na afloop is in de foyer de gelegenheid om na te praten en samen te proosten op een gelukkig nieuwjaar. De toegang is gratis. Zaterdag 28 januari 19.52 uur Bleekveld en Theater de Mythe Goes OES - Een aantal leerlin gen van de Zeeuwse Mu ziekschool volgt de talen tenopleiding. Belangrijk onderdeel is voor hun om regelmatig op te treden en zichzelf te presenteren. Een aantal van hen doet dat vanmiddag voor u. De pre cieze samenstelling is op dit moment nog niet dui delijk, maar zeker is dat LieselotVerschueren (saxo foon) zal optreden. Twaalf Zeeuwse gemeenten ne men binnen een gemeen schappelijke regeling deel aan de Zeeuwse muziek school (ZMS). De ZMS heeft een brede maatschappelij ke functie, waarbij indivi duen, maar ook honderden verenigingen, scholen, ko ren, en orkesten worden ondersteund in heel Zeel and. Daarmee draagt de muziekschool een bijd aan de grote culturele rijkdom van de provincie. De missie is 'het bevorderen van de participatie in Kunst en Cultuur met het doel een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de iden titeit van mensen en hun samenleving'. Toegangs prijs is incl. kopje koffie/ thee en petitfour. zondag 5 februari 13.00 uur. Theater de Mythe Goes HOMMAGE AAN DE DIJK MIDDELBURG - De Zeeuwse band Dubbel D - De Dijk Coverband brengt een hommage aan De Dijk: een muzikale happening met voor- en naprogramma! Voorafgaand aan de show om 19.30 uur vindt er een optreden plaats van een zangeres. Vervolgens kunt u genieten van een muzikale bloemlezing waarbij de grootste hits worden afgewisseld met de prachtigste parel tjes uit het repertoire van deze band. Na afloop vindt er een optreden plaats in de foyer van singer-songwriter Solof en zangduo Sense, za terdag 28 januari 20.00 uur Schouwburg Mid delburg. www.zeelandtheaters.nl THE BROTHERS TIMISELA MIDDELBURG - In 2015 trokken de Neder lands-Molukse broers Timisela volle zalen en met hun nieuwe programma 'Enkeltje Toe komst' hebben zij opnieuw grote plannen. Hun reis gaat verder. Waar belanden Henry en Joshua nu nadat ze een lifter genaamd Yevgeni naar zijn plaats van bestemming hebben ge bracht? Het wordt een avond met een lach en een traan. Henry en Joshua rekenen af met het verleden en nodigen je uit om de reis samen te volbrengen, vrijdag 10 februari 20.00 uur Schouwburg Middelburg www.zeelandtheaters.nl Een pijnlijk, trekkerig gevoel in de neus? Korstjes en soms zelfs bloedneuzen? Grote kans dat uw neusslijmvlies te droog is. Zo'n 17% van de Nederlanders heeft er last van, blijkt uit onder zoek. En nog eens extra in het najaar en de winter, wanneer de lucht droger is. Andere redenen zijn centrale verwarming, airco hormonale veranderingen en medicijngebruik. A.Vogel Cinu- fbrce neusspray helpt effectief bij droog neusslijmvlies. De neus als filter Ademen door een gezonde 'vochtige neus' is belangrijker dan u denkt. Het neusslijmvlies zuivert 10.000 liter ingeademde lucht per dag zodat er zo min mogelijk stofdeeltjes, bacteriën en virussen binnendringen. Als het neusslijmvlies te droog is, neemt de filterfunctie af. Boven dien kan droog neusslijmvlies ook leiden tot een pijnlijk, trek kerig gevoel in de neus, korstjes en soms zelfs een bloedneus. 'Beschermt en bevochtigt het neusslijmvlies langdurig' 100% natuurlijke oplossing A.Vogel Cinuforce neusspray Droog neusslijmvlies en korst jes* beschermt en bevochtigt Nieuw van A.Vogel: extra krachtige natuurlijke neusspray* Ervaar de onverwachte kracht Neusverkoudheid, verstopte neus Werkt éxtra krachtig Met menthol én eucalyptus Bevat geen chemische ingrediënten, geeft geen gewenning. de neusholtes langdurig, verweekt korstjes en helpt bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies voorkomen. Het draagt bij aan het herstel van schrale plekjes in de neus doordat de 100% natuurlijke ingre diënten de genezing van het neusslijmvlies ondersteunen. Verkrijgbaar bij apotheek, drogisterij, supermarkt en gezondheidswinkel. Advies prijs: €6,99. Meer weten? Bel de A.Vogel Gezondheidslijn 0900 - 246 46 46 of kijk op www.avogel.nl. contact met Landlust jLandlustweg 1 Nieuwdorp [0113 612 589 [info@landlust.nl voor feesten en partijen afgestemd op uw wensen M< Meerdaagse reizen en dagtochten Beverwijkse Bazaar za 11 maart €35,-- Vernieuwd, nog mooier met wel 1000 winkels en kramen! Keukenhof di 4 april, vr 21 april, za 6 mei €39,50 Vierde lente! 18 t/m 25 februari «a Inclusief entree V.a. XÏ j"/The Bodyguard, The Lion King 18 t/m 25 februari, rechtstreekse rit Soldaat van Oranje di 21/2, met stops op heen- en terugreis 41,-) Diverse mogelijkheden v.a.€ 79,- Dagtocht Parijs Laat u meeslepen door een Pracht'9e musical! vr 28 april, za 22 juli €49,— Qjverse opstapplaatsen: Stad van de de liefde., en de Champs-Elysées oa. Vlissingen, Middelburg, Goes, Dagtocht Canterbury Kruiningen, Terneuzen, Hulst di 2 mei 59,— Proef de authentieke middeleeuwse sfeer in deze prachtige Engelse stad n| nil o 3CKC1 Meer informatie en (prijs)voorwaarden www.amz.nl - 0113-351551 vindtU0p0nze5jte.

de Faam | 2017 | | pagina 7