VEERE Rockabilly in De Piek met Deuce Coupe I Mens en omgeving door Ron Kalle Movies that Matter: In Your Arms - GEMEENTE EF BEKENDMAKINGEN Bekendmakingen van de gemeente Veere worden zoveel mogelijk digitaal gepubliceerd. Voor enkele besluiten is dit (nóg) niet mogelijk. officielebekendmakingen.nl U kunt de digitale bekendmakingen bekijken via www.officielebekendmakingen.nl. Ook kunt u een abonnement nemen op een attenderingsservice. Als u uw gegevens invoert en aangeeft welke informatie u wilt ontvangen, krijgt u via een e-mail automatisch bericht als er nieuwe bekendmakingen verschijnen. Voor hulp of informatie kunt u tijdens openingstijden terecht bij de Centrale Publieksbalie in het gemeentehuis. Traverse 1 in Domburg, telefoonnummer (0118) 555 444. Kennisgeving melding artikel 8.41 wet milieubeheer: De volgende meldingen hebben wij ontvangen: 1Maatschap Oosterzicht voor het veranderen van de inrichting aan de Kloosterweg 4 te Aagtekerke; 2. J. Maljaars voor het veranderen van de inrichting aan de Prelaatweg 53 te Aagtekerke; 3. Stal 't Neerland voor het veranderen van de inrichting aan de Noordweg 8 te Biggekerke; 4. De heer P. van Maldegem voor het veranderen van de inrichting aan de Lageweg 2 te Biggekerke; 5. De heer M.S. Koets voor het veranderen van een inrichting aan de Koudekerkseweg 8 te Biggekerke; 6. De Boterkapel Domburg voor het oprichten van een inrichting aan de Ooststraat 18 te Domburg; 7. De Domburger te Domburg voor het veranderen van de inrichting aan de Weststraat 22 te Domburg; 8. Gemeente Veere voor het veranderen van de inrichting aan de Traverse 1 te Domburg; 9. De heer S. de Pagter voor het veranderen van de inrichting aan de Hogelandseweg 7 te Grijpskerke; 10. Camping Ko voor het veranderen van de inrichting aan de Pioniersweg 2 te Grijpskerke; 11.V.O.F. Bosschaart voor het veranderen van de inrichting aan de Vlissingsestraat 24 te Koudekerke; 12. Duinresidentie 'Klein Dishoek' voor het oprichten van een inrichting aan de Kaapduinsweg 24 te Koudekerke; 13. Ambiance Koudekerke voor het oprichten van een inrichting aan het Karreveld 31 te Koudekerke; 14. Pom Friet voor het oprichten van een inrichting aan het Karreveld 44 te Koudekerke; 15. Enduris B.V. voor het oprichten van een inrichting aan het Slobberduinsrijwielpad 1 te Koudekerke; 16. Onderhoudsbedrijf Peeters voor het oprichten van een inrichting aan het Karreveld 53 te Koudekerke; 17. Gebr. Weststrate BV voor het veranderen van de inrichting aan de Middelburgsestraat 128 te Koudekerke; 18. Loonbedrijf Wisse voor het veranderen van de inrichting aan de Kelderweg 4 te Meliskerke; 19. Pibo BV voor het veranderen van de inrichting aan de Torenstraat 17 te Meliskerke; 20. Maatschap Jobse - Maljaars voor het veranderen van de inrichting aan de Noordweg 60a te Oostkapelle; 21Residence 'Het Centrum' voor het veranderen van de inrichting aan de Dorpsstraat 52 te Oostkapelle; 22. Boomgaard Ter Linde voor het veranderen van de inrichting aan de Oranjezonweg 3a te Oostkapelle; 23. Enduris BV voor het oprichten van een inrichting aan de Veerseweg ong. te Veere; 24. AanZet Staalbouwtechniek voor het oprichten van een inrichting aan De Zompe 52 te Serooskerke; 25. Propema Elektrotechniek voor het oprichten van een inrichting aan De Zompe 47 te Serooskerke; 26. Veranda Zeeland voor het oprichten van een inrichting aan de padweie 12 te Serooskerke; 27. Maatschap Gideonse voor het veranderen van een inrichting aan Kanaalweg OZ 9 te Veere; INFORMATIE VAN E GEMEENTE VEERE 28. De heer R.M. Brasser voor het veranderen van een inrichting aan de Zanddijkseweg 8d te Veere; 29. Windpark OSK B.V.voor het veranderen van de inrichting aan de Faelweg te Vrouwenpolder; 30. Pannenkoekenhuis 'Berelekker' voor het veranderen van de inrichting aan de Vrouwenpolderseweg 81 te Vrouwenpolder; 31De heer J.M. Schroevers voor het veranderen van de inrichting aan de Oude Zandweg 11 te Westkapelle; 32. Camping 'De Boomgaard' voor het veranderen van de inrichting aan de Domineeshofweg 1 te Westkapelle; 33. Wen P de Visser voor het veranderen van de inrichting Boudewijnskerke 74 te Zoutelande; 34. Waaijenburg VOF voor het veranderen van de inrichting aan de Houtenburgseweg 13 te Zoutelande; 35. De Prelaatweg VOF voor het veranderen van de inrichting Prelaatweg 19 te Westkapelle; 36. Hof Poppendamme voor het veranderen van de inrichting aan de Poppendamseweg 3a te Grijpskerke; 37. Slagerij Wisse voor het veranderen van de inrichting aan de Torenstraat 2 te Meliskerke; 38. Marcel Louws Badkamers voor het oprichten van een inrichting aan De Zompe 54 te Serooskerke; 39. Evides Waterbedrijf voor het veranderen van de inrichting Koningin Emmaweg 20 te Vrouwenpolder; 40. De heer E. Melse voor het veranderen van de inrichting Mariekerke 9 te Meliskerke; UIT DE KUNST "Activiteitenbesluit milieubeheer" Op bovengenoemde inrichtingen zijn de voorschriften van het betreffende besluit ex. Artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. De meldingen en de stukken die daarop betrekking hebben kunt u vanaf vrijdag 27 januari 2017 tot en met vrijdag 10 maart 2017 inzien in ons gemeentehuis in Domburg (zie inzage en openingstijden en 's avonds na tel. afspraak (0118-555444). Domburg, 25 januari 2017 Burgemeester en wethouders van Veere Ron Kalle heeft al heel wat mooie exposities achter de rug op diverse plaatsen in en buiten Zeeland en in België. Tijdens deze expositie ziet de bezoeker een mix van ver schillende onderwerpen, waar vaak de mensen cen traal in staan. Hierboven het werk 'Le Metro' en rechts 'Meer in de Morvan'. OOSTKAPELLE - Na de succes volle expositie van Arienne Molenaar uit Zoutelande is het nu de beurt aan Ron Kalle uit Middelburg om te expose ren in Kasteel Westhove in Oostkapelle. Zijn schilderijen zullen dit jaar in het kasteel te bezichtigen zijn in de Stayokay die daar gevestigd is. Ron Kalle is in 1947 in Vlissingen gebo ren. Na tien jaar zwalken over de wereldzeeën begon hij als docent in het onderwijs. Hij volgde op latere leeftijd ver schillende cursussen en met succes studeerde hij af aan de Kon. Academie voor Schone Kunsten in België. De expo is te zien op vrijdag, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. KIAMA - Deuce Coupe is de rockabilly formatie rond zanger en bassist Kevin Fox. Deze rock-a-billy swing-band uit Austin, Texas verstrekt muzikaal entertainment van het hoogste niveau. Inmiddels heeft hun tweede album That's not all het daglicht gezien. Net als het debuutalbum oogstte ook dit album lovende kritieken. De heren zijn geïnspireerd door de fifties en latere bands als Stray Cats. Vrijdag 27 januari 21.00 uur in De Piek. MIDDELBURG - Cinema Mid delburg vertoont dinsdag 31 januari om 20.00 uur Movies that Matter on tour, in samen werking met Amnesty Mid delburg, de Deense film: In Your Arms. De laatste wens van de ongeneeslijk zieke Niels is een reis naar Zwitser land. Maria, een onzekere ver pleegster, besluit hem te hel pen. Samen ondernemen ze een roadtrip die hen van De nemarken via Hamburg naar Zwitserland brengt. Onder weg leren ze elkaar beter ken nen; in al hun eenzaamheid komen ze tot elkaar en dichter bij het verwezenlijken van hun dromen, www.cinema- middelburg.nl.

de Faam | 2017 | | pagina 6