Officiële Kick-off Zeeland in zit jjj al op social media? Beweging met wandeling Isabel Provoost geniet van Voice of Holland (jettNXje ivc steMK. AK i/kj Die+neRBiw. The Voice (JANUARI ÖÉDicwreu <&&- Mè aaeben, uieeTje pat TbcM vm 3 WOENSDAG 25 JANUARI 2017 OP NAAR DE FINALE - Isabel vertelt enthousiast over haar deelna me. Het zal je ook maar ge beuren; eerst succesvol in The Voice Kids waar ze door coa ches Nick en Simon begeleid werd. En nu, driejaar later, lieten de coaches de rode stoelen weer draaien bij haar auditie voor The Voice of Holland. Isabel, dit seizoen begeleid door Sanne Hans alias Miss Montreal, blijft er nuchter on der. "Sanne is werkelijk fantas tisch. Ze helpt me goed met de keuze van de nummers en voelt ook heel goed aan wat Isabel met coach Sanne Hans alias Miss Montreal. bij me past. Ik geniet echt enorm van de voorbereidin gen en de shows." Hoe ziet de week van Isabel er momenteel uit? "Op dinsdag, donderdag en vrijdag ben ik in Hilversum voor repetities. Het zijn lange dagen. Mijn moeder gaat altijd mee en die vindt het gelukkig ook erg leuk om mee te maken. Op vrijdag avond zijn de liveshows. Mijn familie en mijn vriendinnen zijn daar elke week bij en dat is echt gezellig. De avond vliegt voorbij." Medekandidaten Isabel heeft inmiddels al twee liveshows overleefd. Hoewel er natuurlijk wel degelijk spra ke is van een wedstrijd is het contact met de medekandida ten ontzettend puur. "We zijn .superclose met elkaar, we 'gunnen elkaar zeker een goed optreden. Het is dan ook steeds moeilijk wanneer er kandidaten afvallen." Haar grote voorbeeld is de Britse zangeres Adèle. Niet de minste zangeres dus. Isabel vertelt enthousiast: "Ik ben een grote fan van Adèle en vorig jaar heb ik haar con cert bezocht. Dat was werke lijk een geweldige ervaring. Ik werd er gewoon emotioneel van, zo mooi vond ik het! En ik weet nu hoe zwaar het is om echt iets te bereiken als zanger of zangeres. Ik had altijd al be wondering voor topartiesten, maar dat is door mijn deelna me aan The Voice nog vele Voorbereiden voor het optreden. Foto's: PR malen groter geworden. Het is gewoon keihard werken." Hoewel Isabel graag in het Middelburgse binnenstad komt, waar ze uiteraard volop wordt herkend, hoeft ze voor haar optredens niet naar kle ding op zoek. Een styliste legt altijd vier setjes klaar waar ze uit kan kiezen. "Ik ben altijd erg tevreden over hetgeen de styliste voor mij uitzoekt, ze weet precies wat ik graag draag." Voor hobby's is op dit moment even wat minder tijd. Isabel, voorheen fanatiek turnster, heeft even haar handen vol aan The Voice. "Wel probeer ik altijd berichtjes die ik ontvang te beantwoorden. Ik waardeer het enorm dat mensen met mij meeleven en mij steunen. En natuurlijk dat ze op mij stemmen!" - The Voice of Holland wordt opgebouwd in verschillende delen. In de Blind Auditions zingen de kandidaten ongeveer 1 minuut lang een lied naar keuze. De stoel van de coach draait, nadat hij be sloten heeft om de kandi daat een kans te geven, naar het podium toe. Wan neer twee of meer juryle den op de knop hebben gedrukt, mag de artiest zelf kiezen met welke coach hij of zij verder wil. The Battles In The Battles heeft elke coach twee of drie van zijn eigen acts aan elkaar ge koppeld die tegen elkaar moeten strijden. Uit elke battle kan er slechts één door gaan. De act die uit eindelijk doorgaat, krijgt een plek in de liveshows. De liveshows De liveshows worden live op RTL 4 en Radio 538 uit gezonden. De kandidaten worden gecoacht door hun coach en zingen in overleg met de coach een nummer. Het publiek thuis kan stemmen welke act naar huis moet. De coach en het publiek thuis hebben ieder 50 procent weg te geven aan stemmen. Vrijdag 20.30 uur RTL4 - Op maandag avond 30 januari vindt de offi ciële kick-off plaats van de Zeeland in Beweging Challen ge 2017. Net als vorig jaar zal het startschot gegeven wor den door wethouder S.J.Sza- rafinski. Om 19.00 uur verza melen de 56 deelnemers zich bij het Scalda-gebouw aan de Ravensteijnweg 1 in Middel burg voor de gezamenlijke start. Stichting Zeeland in Be weging (ZIB) zet zich in om mensen met chronische aan doeningen zoals COPD, astma, hart- en vaatziekten en sui kerziekte in beweging te bren- •<gen. De ZIB Challenge is een leefstijlprogramma dat vorig jaar is opgezet. Alle deelne mers hebben een persoonlijke reden om in beweging te ko men, een gezonde leefstijl aan te leren, of deze gezonde leef stijl juist te blijven handhaven. Door dit programma jaarlijks terug te laten keren in samen werking met verschillende zorgprofessionals en lokale verenigingen, vyordt gestreefd naar een langdurig project, waarbij de deelnemers onder medische en professionele begeleiding het volhouden deze leefstijl in het dagelijkse leven te kunnen handhaven. Het programma duurt 5 maanden waarin deelnemers gaan bewegen. Dat doen ze met een eenvoudig recept, namelijk wandelen. Op de laatste zaterdag in mei wordt het programma afge sloten op een mooie locatie. De deelnemers gaan dan hun gekozen doel, hun afstand waar naartoe getraind is, pro beren te halen. Deze dag noe men we de Zeeland In Bewe ging Challenge Day. - De Zeeuwse Volksuniversi teit houdt binnenkort in Middelburg een nieuwe cursus social media. Wilt u graag meer weten over het fenomeen social media, welke er zijn en er zelf uiteindelijk ook mee kunnen werken? Dan bent u van harte wel kom op de 3-delige cursus 'social media voor beginners'. Tijdens deze cursus behandelen we in drie lessen de basisprincipes van social media. In de eerste les wordt naast een alge mene inventarisatie (ervaringen met internet en social media) gekeken naar wat u graag zou willen weten. Wat is het verschil tussen de verschillende media en hoe kies je wat bij je past? Wat kan het toevoegen aan je leven? Bij de tweede les wordt antwoord gegeven op vragen als: welke étiquette zijn er? Welke gevaren liggen op de loer? Hoe bewaak ik mijn grenzen en privacy? Afhankelijk van de groep kunnen we alvast een start maken met het aanmaken van profielen. Tenslotte gaan we echt praktisch aan de slag. Verder wordt gekeken hoe social media als Skype en You- tube werken. De cursus is bedoeld voor men sen die weinig kennis van social media heb ben, maar het is wel belangrijk dat u met uw eigen apparaat -tablet of laptop- goed kan werken en de basisvaardigheden beheerst. De cursus bestaat uit 3 lessen van 2 uur die worden gegeven op vrijdagochtend 3,10 en 17 februari bij SMZ-IT in Middelburg. Er zijn nog plaatsen beschikbaar en u kunt nog aan melden tot 26 januari! Voor meer informatie en opgave kunt u contact opnemen met het kantoor van de ZVU, tel. 0118 - 634800 of via www.volksuniversiteitzeeland.nl/computer. (Mevr COLOFON DE FAAM en media-advies advertising.zeeland@ persgroep.nl Lisetta de Witte T 06-514 023 85 E familieberichten@persgroep.nl T (088) 013 99 99 Zelf een familiebericht opgeven kan via familieberichtenonline.nl E advertising.sales@persgroep.nl T (088) 013 99 99 www.de-faam.nl/service T 088-0561595 Edisonweg 37E 4382 NV Vlissingen Marina Meijers (eindredacteur) Conny den Heijer Gerard van der Hoeven Mark Lobbezoo Theo Rietveld Izaak Verkeste (fotograaf) E redactie.faam@ persgroep.nl T (088) 013 09 20 Dennis Rijsbergen Tessa van Waarde en overige informatie www.persgroep.nl/adverteren Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in gedrukte als digitale uit gaven van Persgroep Nederland bv De Persgroep Nederland Volg ons ook op: Facebook/DeFaam Walcheren :r;:- De Middelburgse Isabel Provoost is vrijdag te zien bij RTL 4 om 20.30 uur tijdens de 3e liveshow. Foto: Bob Mans

de Faam | 2017 | | pagina 3