MAZDA CX-3 3 Mazda CX-3 is nog altijd gezichtsbepalende crossover Cf Mazda doet niet kinderachtig over het vermogen 18-inch lichtmetalen velgen Luxe interieur Head-up display Achteruitrijcamera 7-inch multimedia- en navigatiesysteem Volledige LED-verlichting Sterke 2.0 liter benzinemotor 28 WOENSDAG 25 JANUARI 2017 Tramper Goes B.V. Pearyweg 2 4462 GT Goes 0113 230768 Openingstijden showroom maandag t/m vrijdag van 7.45 -18.00 uur Zaterdag van 9.00 -16.30 uur De Mazda CX-3 is een compacte cross over, een kruising tussen een SUV en een stati onwagon, en daarmee een fijne gezinsauto die ook zakelijk representatief is. De twee meest opvallende en onderscheidende elementen aan de CX-3 zijn het prachtige sportieve uiter lijk, dat de auto groter doet lijken dan hij in werkelijkheid is, en het gebruik van een krach tige tweeliter motor, goed voor 120 of 150 pk. "Met de tweeliter viercilinder motor heeft de CX-3 een veel krachtigere motor dan vergelijk bare modellen in zijn prijsklasse van andere merken. In veel gevallen is hij nog zuiniger ook", vertelt Rinze Back van Mazda en Mitsu bishi dealer Tramper Goes B.V. Mazda doet niet kinderachtig over het vermo gen, maar houdt het verbruik binnen de perken door de compressieverhoudingen op te voeren, in te zetten op nieuwe transmissie en een licht gewicht ontwerp, de Skyactiv Technology. Het resultaat is dat de CX-3 volgens zowel professi onele testteams als dagelijkse gebruikers soe pel rijdt. Het interieur ziet er keurig uit. Het dashboard is met leer afgewerkt en de arm- steun van het portier kan worden afigewerkt in een chique rode kleur leder. Gecombineerd met zwart leder voor de stoelen is het een prachtig contrast waarbij Mazda het geheel extra cachet geeft door de bestikking in dezelfde kleur rood uit te voeren. De ruimte van de kofferbak is naar alle eerlijkheid met 350 liter bescheiden. maar kan flink vergroot worden door de ach terbanken neer te klappen. Het basismodel van de Mazda CX-3 is de S-uitvoering, die heb je vanaf 23.590 euro rijklaar. De S-uitvoering heeft een prima uitrusting met onder meer remhulp, tractie- en stabiliteitssystemen, elektrisch be diende ramen, airco, boordcomputer, helling- rem en audio-installatie. De populaire GT-M line is een extra complete uitvoering en staat rijklaar van 27.990 euro. Deze uitvoering komt standaard met onder an dere navigatie, adaptieve cruise control, Bo- se-infotainment, achttien inch lichtmetalen. Lane Departure Warning en Rear View Monitor. "De CX-3 wordt in elke uitvoering met veel vei ligheidssystemen geleverd", vertelt Back. De levertijd is naar de ervaring van Tramper Goes erg kort, zo'n twee weken. De dealer uit Goes maakt de CX-3 tot 1 maart van dit jaar nog wat interessanter doordat ze nog enkele modellen met een BPM voordeel van 1000 euro hebben staan. Private Lease is ook mogelijk. Het basis model van de CX-3 rijd je dan vanaf 391 euro per maand, je moet net nog tanken, de rest is inclusief. De Mazda CX-3 is een complete en heerlijk rijdende auto met een oogstrelend de sign, beslist een bezoekje aan de showroom waard. Mede mogelijk gemaakt door Tramper Goes B.V. PROFITEER VAN €2.524,- GT-M LINE VOORDEEL TRAMPER GOES Pearyweg 214462 GT Goes 10113 - 2307681 www.trampergoes.nl Mazda CX-3 vanaf C 23590,-. Gemiddeld «Kin® Mazda CX-3 van 4.0 tot 6,4 ütef per 100 kro/van 25.0 tol 15,6 km per Ster/ de voonaad stekt Overige consumeidenacties niet mogefjc tem hel Mazda ïï-3 GT-M Line asitat Zie vow kosten en voomadec mm letaWmica lak en event»* opties. De Mazda Gt-M line is in een gei ae öaadweikelijte speciliraties De Mazda CX-3 iseen fijne gezinsauto die ook zakelijk representatiefis. FOTO'S: PR MAZDA

de Faam | 2017 | | pagina 28