MBO Techniek 27 en 28 januari markiezaat.nl Hallo, ben ik al bruin? Markiezaat College la U LI LL' EIT5C Je techniekopleiding start bij: Markiezaat College Bouwmensen Zuid-West Insta llatieWerk Brabant-Zeeland InstallatieWerk Vreemde klachten Wat vinden kinderen de mooiste plek? Opleidingsbedrijf Nobellaan 50 Bergen op Zoom Aviolandalaan 35 Hoogerheide Nobellaan 27 Bergen op Zoom Nobellaan 52 Bergen op Zoom ZUID-WEST 25 WOENSDAG 18 JANUARI 2017 - Woensdagmiddag 25 januari om 13.30 uur is er in de HZ University of Applied Sciences een middag over een mogelijke relatie tussen Elektrostress en Medisch onvol doende verklaarde klachten. Studenten HBO-Verpleegkunde presenteren tijdens deze middag hun opdracht over de aan pak van Somatisch Onvoldoende verklaarde Lichamelijke Klachten (SOLK) in de gezondheidszorg van Zeeland en West-Brabant. Het Zeeuws Platform Stralingsrisico brengt met deskundigen een mogelijk belangrijke oorzaak van deze klachten voor het voetlicht: Elektrostress. Ook vragen zij an dere deskundigen naar hun visie op Medisch onvoldoende verklaarde klachten in relatie tot de 'Healthy Region', een huisartsenpraktijk en het kinder-SOLK-spreekuur. Programma Prof. dr. Olaf Timmermans, lector 'Healthy Region' HZ, Dr. Hugo Schooneveld, adviseur stichting ElektroHyperSensitivi- teit, Liesbeth Adriaansens, Carolien Schooneveld en Jolanda van Keulen komen aan het woord. Kosten zijn 10 euro. Info en aanmelding via elektrostress@zeelandnet.nl. MIDDELBURG - Toneelvereniging Pauze uit Middelburg presenteert deze winter de tropische voorstelling 'Hallo, ben ik al bruin?'. De regie is verzorgd door Rein Borcheld en het stuk is geschreven door Peter van den Bijllaardt. Drie vrien dinnen, die elkaar al een tijdje kennen van het klaverjassen, gaan samen op vakantie naar Spanje. Ze hebben alle drie totaal verschillende karakters. Hennie is een punctuele directrice, Sanne is een avontuurlijke schoonmaakster en Meriam heeft eigen lijk helemaal geen zin om mee te gaan. In Spanje worden zij gastvrij ontvangen door reisleidster Ineke en door hun buren Helma en Loes, die zussen zijn. Ze raken al snel bevriend en hebben het gezellig met elkaar. Toch kunnen de vrouwen hun Nederland se leven niet helemaal achter zich laten. Het is een vrolijk stuk waarin de dames in een aantal komische situaties terecht komen. Dus laat u zich verrassen en meevoeren in de Spaanse sferen! De voorstellingen zijn vrijdag 20 januari om 20.00, zaterdag 21 januari om 20.00 en zondag 22 januari om 14.30 in het Minitheater, Verwerijstraat 53 te Middelburg. De entree is 10 euro, kaar ten reserveren via info@toneelverenigingpauze.nl of 06-31572257. Ook aan de kassa voorafgaand aan de voorstelling. VEERE - Op donderdag 19 ja nuari om 14.30 uur openen kinderen van groep 5 en 6 van basisschool De Magdalon uit Veere hun eigen foto-exposi tie in Museum Veere. De afge lopen maanden maakten zij foto's van wat zij de mooiste plek in Veere vinden. De expo sitie is een' uitbreiding van de expositie 'Drie generaties foto grafen' waar met foto's van Ilse Bing, Leonard den Beer Poor- tugael en llona Kamps een kleine eeuw leven in Veere in beeld wordt gebracht.

de Faam | 2017 | | pagina 25