Elfrather See Natuurlijke pijnstiller bij reuma KMkQr Win Direct De Looff TE KOOP 20x 3cd i'MUnm.utwnr» Tel: 0118 - 62 88 34 22 WOENSDAG 18 JANUARI 2017 3-4-daagse autovakantie Krefeld met voordeel tot €35 per persoon! Mercure Krefeld Dit comfortabele 4-sterrenhotel in natuurrijke omgeving beschikt o.a. over gratis wifi, parkeren, lift, restaurant, bar en mooie kamers. Inbegrepen: 3/4 dagen (2/3 nachten) verblijf in Mercure Hotel Krefeld 1 x 3-gangendiner en welkomstdrankje Ontbijtbuffet Kras-klantbeoordeling8,5 "Mooi hotel in bosrijke omgeving" Aankomst 14 januari 2017 t/m 30 maart 2018 Voor informatie en/of boeken ga naarwww.kras.nl/LRS1806 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. LR51806 Deze aanbieding is geldig t/m 30 januari 2017. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Exclusief reserve.ringskosten. reiskatern.nl/deweekkrant/ LR51806 Het vasthouden van een kof fiekopje doet pijn. Slapen gaat moeilijk doordat geen enkele houding prettig is. En simpele huishoudelijke ta ken lukken soms niet meer door pijn in rug, nek en pol sen bijvoorbeeld. Het is de dagelijkse realiteit voor de 2 miljoen Nederlan ders die te maken hebben met een vorm van (reumatische) gewrichtspijn. De pijn zit vaak in handen, vingers, polsen, rug, nek en knieën: lichaams delen die we bij zo'n beetje iedere beweging gebruiken. REUMATISCHE PIJN BEÏNVLOEDT KWALITEIT VAN LEVEN De meest eenvoudige, dage lijkse bewegingen kunnen daardoor onprettig worden en dat kan de kwaliteit van leven beïnvloeden. Extra ondersteu ning en verlichting van de pijn kan dan gewenst zijn. Atrosan tabletten Hatpagophyium-cxtiatl Toegepast bij Milde gewrichtspijn en Reumatische pijn Traditioneel tawdengenwsmiddel Veel mensen met (reumati sche) gewrichtspijn hebben baat bij een natuurlijke be handeling met extracten van de Harpagophytum procum- bens. Of 'duivelsklauw', zoals het in het Nederlands heet. In Duitsland en Zwitserland wor den extracten van de wortels van deze plant al veelvuldig gebruikt ter verlichting van gewrichtsklachten. Met name omdat ze een pijnstillend ef fect hebben. Ecologisch en verantwoord A.Vogel verwerkt de duivels klauw in het product Atrosan tabletten (1). Het is een van de weinige planten die A.Vogel niet in eigen tuin kan kweken, omdat hij niet in ons klimaat kan groeien. De planten worden daarom - volgens 100 procent ecologi sche principes - door lokale boeren in hun oorspronkelijke leefomgeving in Afrika ge kweekt. Zodat ze zo goed mo gelijk gedijen en de hoogste concentraties werkzame stof kunnen behalen. Én de Afri kaanse boeren daarbij ook nog eens een vast inkomen heb ben. Bij artrose en artritis Atrosan tabletten is een na tuurlijke pijnstiller bij (reuma tische) gewrichtspijn en bevat een hoge concentratie van de werkzame stof Harpagophy tum (480 mg). Dit is een bewezen effectief ingrediënt bij reumatische pijn door onder andere artro se, artritis, fibromyalgie en jicht. Gebruik Het advies is de tabletten mi nimaal 4 weken achtereen te gebruiken. Dat kan ook naast reguliere geneesmiddelen (2). Gebruikers beoordelen het product met een g,6. Persoonlijk advies De A.Vogel Gezondheidslijn kan u persoonlijk advies geven over natuurlijke ondersteu ning bij reuma en het gebruik van Atrosan tabletten. Mail naar info@avogel.nl of bel 0900 - 246 46 46. Daarnaast kunt u zich gratis via www.avogel.nl/e-balance aanmelden voor e-Balance: een maandelijkse reuma nieuwsbrief vol ervaringsver halen, leefstijladviezen en voedingstips. 1 Traditioneel kruidengenees middel. De toepassing is uit sluitend gebaseerd op traditio neel gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Verkrijgbaar bij drogist, apo theek en gezondheidswinkels. Adviesprijs 19,99. 2 Overleg eerst met uw arts. Ga snel naar Klik&Win op de website van deze krant Daarbij heeft u de volgende voordelen: Direct zekerheid! Géén dubbele woonlasten! Géén bijkomende kosten! Beste bod op uw huis! Snelle betaling en vlotte afwikkeling! Oplevering van uw woning bepaalt u zelf! Betrouwbaar, snel, discreet en alles via de notaris! Ook 's avonds en op zaterdag bereikbaar! www.delooffmakelaardij.nl Oostkerkplein 16, 4331 TL Middelburg KLEVERSKERKSEWEG 17-19 TE MIDDELBURG Op bedrijventerrein Arnestein gelegen voormalig centrum voor vakopleiding van volwassenen met lesruimten, praktijkruimten, kantoorruimten, bedrijfsruimten en facilitaire ruimten. Het onderwijscomplex bestaat uit een aantal direct aan elkaar gekoppelde gebouwen die in een vierkant aan de randen van de perceelgrenzen gebouwd zijn. In het midden van het perceel is een half open overkapping gebouwd die voorheen werd gebruikt voor buitenles-activiteiten. De gebouwen dateren van ca. 1959 en zijn daarna diverse malen uitgebreid/verbouwd c.q. gerenoveerd. Bebouwd oppervlak (BV) is circa 2.150 m2 en nog een halfopen overkapping van circa 450 m2 BVO. De opstallen verkeren in matige tot slechte staat van onderhoud. De perceelgrootte is 4815 m2. Kadastraal: sectie M nummer 257. Asbest- en bodemrapportages zijn beschikbaar via ons kantoor. De bestemming van het object is momenteel: Bedrijventerreinartikel 4, functie aanduiding: bedrijven tot en met categorie 3.2 op de Staat van Bedrijfsactiviteiten. Deze Staat is bij ons kantoor op te vragen. Richtprijs 450.000 k.k. Oplevering in overleg. Geïnteresseerden kunnen hun idee(ën) tot 1 februari 2017 bij ons indienen op papier of per email: info@schulting-partners.nl. Bezichtigingen vinden uitsluitend plaats via kijkmomenten. De ingediende ideeën zullen ter beoordeling worden voorgelegd aan onze opdrachtgever, het College van burgemeester en wethouders van Middelburg. Over de beoordeling van de ideeën is geen correspondentie mogelijk. Indien bij het College geen uitdrukkelijke voorkeur bestaat voor één van de ingediende ideeën, dan zal de verkoop bij inschrijving plaatsvinden. Schulting Partners, makelaars-taxateurs o.z Londensekaai 39, 4331 JH Middelburg TELEFOON: 0118-616 617 info@schulting-partners.nl www.schulting-partners.nl PARTNERS

de Faam | 2017 | | pagina 22