Fietsend het Tarieven 2017 Westerscheldetunnel Lustrum voor dagbehandeling Officiële Mededeling 5) _iï Zeeland vanaf 1 januari 2017 Tarieven per enkele passage inclusief 21% BTW, geldig voor 2017* Categorie standaard t-tag** veelgebruikers korting*** «SÖj» 5,00 3,80 3,05 lengte groter dan 6 meter en-een hoogte van het voertuig kleiner dan of gelijk aan 3 meter 7,45 5,70 -4.55 18,20 13,90 11,15 25,00 19,00 15,25 OX> 2,50 2,50 2,00 Diensten worden verleend conform de Algemene Voorwaarden Westerscheldetunnel. Tarieven ongewijzigd In 2017 gelden dezelfde tarieven als in 2016. Dit betekent dat zowel de standaardtarieven als de t-tag tarieven ongewijzigd blijven. Voordelige t-tag tarieven voor abonnees De t-tag is een elektronisch apparaatje dat u in de houder achter de voorruit van uw voertuig plaatst. Met een t-tag kunt u zonder te stoppen bij de tolpoorten op het Tolplein doorrijden, 24 uur per dag. Het verschuldigde tolgeld wordt automatisch afgeboekt van uw (prepaid) tegeed. Bovendien geeft het gebruik van de t-tag recht op een hoge korting op het toltarief. Om gebruik te kunnen maken van de t-tag sluit u een abonnement af met Movenience (via Klantenservice of www.movenience.nl). U machtigt Movenience om een beginbedrag van 60 of 200 per t-tag (of m-tag voor motoren) van uw bankrekening af te schrijven. Van dit ontstane tegoed worden de verschuldigde tolgelden betaald. Zodra de bijboekdrempel bereikt is, wordt uw tegoed door middel van een (doorlopende) automatische incasso met het bijboekbedrag aangevuld. Zo beschikt u altijd over voldoende saldo. Voordeel vanaf 150 passages per jaar Abonnees die vaker dan 150 keer per jaar met hun t-tag of m-tag door de Westerscheldetunnel rijden, krijgen een veelgebruikerskorting van 20% van het t-tag tarief. De veelgebruikerskorting: - geldt vanaf de 151 ste passage - wordt per passage verrekend - de telling begint elk kalender- - geldt per t-tag of m-tag jaar weer opnieuw - geldt voor alle categorieën Speciaal tarief voor motoren Voor motoren geldt het tarief van categorie 5. Alle motorrijders betalen 2,50 bij de kassa. Omdat het detectiesysteem in het wegdek niet alle motoren herkent, zijn motorrijders, ook klanten met een t-tag of een m-tag, vanwege de veiligheid verplicht om via de kassalanen te rijden! Zes tolvrije dagen Gratis naar de andere kant van de Westerschelde? Bijvoorbeeld voor familiebezoek of een dagje winkelen? In 2017 zijn er zes dagen waarop iedereen de tunnel kan passeren zonder tol te betalen. Deze tolvrije zaterdagen zijn: 28 januari, 25 februari, 8 april, 9 september, 28 oktober en 25 november. Meer informatie Kijk op www.westerscheldetunnel.nl of stuur een e-mail naar info@westerscheldetunnel.nl of bel de Klantenservice - vanuit Nederland: 0900 - 23 58 866 - vanuit het buitenland: 0031 113 - 232 844 Volg ons ook op Twitter via @WSTVerkeer of via de app WST Verkeer Q WESTERSCHELDE TUNNEL EP MIDDELBURG - Op oudjaar gingen 32 enthousiaste fietsers in groepsverband van start in de oudejaars bike ride Middelburg. Op de Mortiere Woonboulevard in Middelburg kwamen om 10.00 uur mountainbikers, toerfietsers en recreanten aan het vertrek. In een ontspannen en sociale sfeer werden de laatste kilometers van 2016 afgewerkt. De bewolkte maar droge rit I over een afstand van 35 km voerde over verharde wegen op Walcheren. Foto: PR MIDDELBURG - De Parkinson dagbehandeling Buitenrust in Middelburg viert op donder dag 5 januari haar eerste lus trum. Met een high tea voor alle betrokkenen wordt ge vierd dat vijfjaar geleden deze dagbehandeling door Zorg- stroom is opgericht om Parkinsonpatiënten een indi viduele, multidisciplinaire aanpak van hun ziekte aan te bieden. Iedere Parkinsonpati- ent ervaart de ziekte op ande re wijze met specifieke klach ten en een individueel beloop. De betrokkenheid van de di verse behandelaars is belang rijk en daarom werd een Parkinson-team in het leven geroepen, www.zorgstroom. van de Provincie Zeeland NATUUR EN LANDSCHAP Natuurvisie Zeeland 2017 - 2022 Provinciale Staten stelden op 16 december 2016 de ontwerp-Natuurvisie Zeeland 2017 - 2022 vast. Via het Decentralisatieakkoord Natuur en het Natuurpad is het natuurbeleid volledig naar de provincies gedecentraliseerd. Na tuurbeleid is daarjnee een kerntaak van de Provincie geworden. De nieuwe Wet Natuurbescherming (inwer kingtreding 1 januari 2017) verplicht pro vincies een provinciale Natuurvisie op te stellen. De" Natuurvisie geeft een helder overzicht van de (nieuwe) taken en be- .voegdheden en de ambities van de Provin cie op het gebied van natuur en landschap. In de Natuurvisie staat verder hoe het na tuurbeleid wordt uitgevoerd en gefinan cierd. Ter inzage De ontwerp-Natuurvisie kunt u vanaf 4 januari 2017 inzien via www.zeel- and.nl/publicaties-en-bekendmakingen/ nu-ter-inzage. De Natuurvisie ligt van 4 ja- De Provincie Zeeland publiceert naast haar' algemeen verbindende voorschriften IregelgevingI en besluiten van algemene strekking (zoals beleidsregels) sinds I januari 2016 ook haar kennisgevingen in het digitale Provinciaal Blad op www.overheid.nl Op de website www.zeeland.nl/provinciaalblad vindt u een overzicht van onze laatst verschenen publicaties. nuari tot en met 15 februari 2017 ook ter inzage bij de receptie van de Provincie Zee land, Abdij 6 in Middelburg, op werkdagen en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, monde linge toelichting óf kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u bellen met het al gemene nummer van de Provincie: 0118 63 10 11, Zienswijze ledereen kan tot zes weken na bekendma king van het besluit tot vaststelling van de Natuurvisie (dus tot en met 15 februari 2017) een zienswijze op de Natuurvisie in dienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Zienswijzen worden voorzien van een reac tie en opgenomen in een inspraaknota. De inspraaknota en Natuurvisie Zeeland 2017 - 2022 zullen in het voorjaar van 2017 definitief worden vastgesteld door Provinciale Staten. Informatie over Provincie Zeeland: www.zeeland.nl Provincie

de Faam | 2017 | | pagina 8