Ontdek jclv 'eigen Sc voor jouw toekomst! u Bouwmensen, de kruiwagen Ontdekken welk beroep bij je past en welke opleiding daarvoor nodig is U 29 WOENSDAG 4 JANUARI 2017 Bouwmensen zorgt met moderne, goede en praktijkgerichte opleidingen voor voldoende goed opgeleide en gekwalificeerde vakkrachten in de bouwbranche. Zonder bouw geen vooruitgang. We wonen beter, werken mooier en reizen sneller dankzij de inzet van goede Bouwmensen. Bouwmensen verzorgt in samenwerking met ROC's vakopleidingen op verschillende niveaus. Wij leiden gemotiveerde jongens en meisjes op tot timmerman, metselaar, stukadoor, tegelzetter, stratenmaker, grondwerker, machinaal timmerman, werkvoorbereider, calculator en projectleider. Sinds januari 2016 werken we nauw samen met Vakcentrum Schilderen, zijn verantwoordelijk voor de schilders opleiding. Ben jij een knappe kop? Ben jij (bijna) in het bezit van een VMBO-diploma en vind je het fijn om lichamelijke arbeid te verrichten en ook met je hoofd bezig te zijn? Wil jij een uitdaging in je werk en aan het eind van de dag trots zijn op wat je hebt gemaakt? Wil je nu al graag aan het werk, maar vind je een diploma ook belangrijk? En wens je voor de toekomst een leuke baan met uitstekende doorgroeimogelijkheden? Dan ben jij de knappe kop die we nodig hebben en is een opleiding bij Bouwmensen echt iets voor jou! Je gaat gedurende je opleiding een overeenkomst aan met Bouwmensen. Afhankelijk van de mogelijkheden krijg je salaris of een stagevergoeding terwijl je het vak leert. Ervaren docenten die jou de theorie leren, ervaren instructeurs in de werkplaats en praktijkopleiders op de bouw maken samen van jou een echt bouwtalent! Deze bouwtalenten zijn hard nodig op de werkvloer. Helemaal mooi; je kunt gegarandeerd aan de slag na je opleiding! Kom je oriënteren en wie weet kom jij bij ons aan jouw toekomst bouwen! We stellen onze vestiging in Goes op zowel vrijdag avond als op zaterdag open voor jou en andere belangstellenden om je kennis te laten maken met Techniek, want een technisch beroep biedt toekomst! In Goes (Industriestraat 7 10) ben je welkom op vrijdag 20 januari van 18.00 tot 21.00 of op zaterdag 21 januari van 10.00 uur tot 13.00 uuc Industriestraat 7 en 10 in Goes Een opleiding volgen bij Scaida is voor de één een opstapje naar hoger onderwijs, voor de ander een droom die uitkomt. Weer een vol gende student kan hier van zijn hobby zijn beroep maken. Bij Scaida kun je namelijk kie zen uit verschillende opleidingen. Deze op leidingen vallen binn.en colleges en ieder col lege heeft een eigen aanpak, sfeer en cultuur die aansluit bij de beroepspraktijk. Scaida helpt jongeren bij het ontdekken van het be roep dat bij hen past en de opleiding die voor dit beroep opleidt. Scaida studenten Lisanne Andriesse en Stefa- no Beilo hebben die 'ontdekking' al gedaan. Enthousiast vertelt Lisanne over haar opleiding tot doktersassistent. "Ik werk graag met men sen en kan me goed inleven in anderen. Bij Scaida leer ik medische handelingen, maar ook hoe ik mensen kan adviseren. De afwisseling in deze opleiding spreekt mij aan." Ook Stefano is te spreken over zijn opleiding. Hij volgt de Studiezoekers krijgen de kans om de sfeer te proeven opleiding Veiligheid en Vakmanschap Logistiek Teamleider bij Scaida. "Het eerste jaar was vooral gericht op het leren van de basis militai re vaardigheden. Daar kwam vervolgens logis tiek bij en nu in het tweede jaar ook het lei dinggeven. Dat is geweldig", laat hij weten. Open dagen Scaida houdt op vrijdag 20 en zaterdag 21 janu ari haar open dagen in Terneuzen, Middelburg, Goes en Vlissingen om studiezoekers de oplei dingen en verschillende de locaties te laten ontdekken. Er zijn demo's, workshops en voor lichtingen van docenten én studenten. Studie zoekers krijgen de kans om de sfeer en identi teit van de verschillende colleges van Scaida te proeven. Er is tevens de mogelijkheid voor stu diezoekers om zich direct in te schrijven voor een opleiding. Via scalda.nl/opendagen is te vinden welke opleidingen hun open dag heb ben op welke locatie(s). Naast de open dagen van 20 en 21 januari zijn er ook nog een aantal uitzonderingen: op vrij dag 27 januari en zaterdag 28 januari zijn de open dagen van CIOS Goes Breda en.mbo Dans Goes Breda, maar let op: alleen op de locatie Breda. Zaterdag 4 februari is tijdens de Scheep vaartsdag een open dag van Maritiem en Lo gistiek College De Ruyter. Dinsdag 4 juli is de open dag van Scaida College voor vavo. Contactgegevens: Scaida heeft vestigingen in Terneuzen, Vlissingen, Middelburg en Goes. Algemeen telefoonnummer: 0115 - 6416 00 www.scalda.nl Artikel mede mogelijk gemaakt door Scaida

de Faam | 2017 | | pagina 29