IJsbeelden Festival Alles op maat en op kleur Laat de zon maar heerlijk schijnen voor Hogazon v Jf m m m Een dagje uit met de kinderen wordt extra gezellig! Ga naar uitjekrant.nl/ijsbeelden 23 WOENSDAG 4 JANUARI 2017 BEDRIJVIGHEID Joosse Wonen is de nieuwe naam voor Joosse Interieurs in Arnemuiden. "Joosse Wonen geeft een ander gevoel", zegt eigenaar Joost Joosse. "We willen hiermee duidelijk maken dat we op een andere manier bezig zijn en om de nieuwsgierigheid van de klanten te prikkelen. Je naam en huisstijl wijzigen doe je niet zo maar." Met de veranderingen willen wij de beeldvorming van Joosse wijzigen, niet alleen qua collectie maar ook naar buiten toe. NGEN CORSICA (elementen I met uiterst :it. In diverse 2,5 of 2 zits integreerde laxsystemen. door Leon Janssens VLISSINGEN - Hogazon in Vlissingen is per 1 januari 2017 overgegaan in handen van Cas Hoetelmans. Hij is de nieuwe eigenaar en zal, na een zorgvuldige overdracht, samen met de huidige werk nemers en leveranciers op de zelfde locatie vervolg geven aan de ingeslagen weg en verdere ambities. Hogazon blijft daarmee een vertrouwde partner op het gebied van ko zijnen, rolluiken, zonwering en dakkapellen met de kwali teit die klanten van de mede werkers gewend zijn. Stevig op de kaart Hogazon, 35 jaar actief in het Zeeuwse, voert een aantal merken exclusief voor Zeel and, en stond sinds 2009 on der leiding van Naser Assaf. In deze periode als eigenaar heeft Naser het bedrijf stevig op de kaart gezet in de regio Zeeland. De jaarcijfers van 2016 zijn positief, daar zijn Cas Hoetelmans en Naser Assad het over eens. "Het jaar is af gesloten met een resultaat ruim boven de verwachting. Een basis voor een goede toe komst." Naser Assaf blijft nog een periode actief in het be drijf. Voor de nieuwe eigenaar Cas Hoetelmans is Hogazon een nieuwe uitdaging. "Hoga zon is een goed zelfstandig bedrijf Er zijn plannen om op termijn een vestiging op de Bevelanden te openen." Hogazon, President Rooseveltlaan 735, Vlissingen, informatie: 0118-418477 en www.hogazon.nl harde vloeren zoals tapijt, la minaat en pvc. Het bedrijf biedt meerwaarde en dat gaat verder dan alleen maar meu belen laten zien. "Bijna alle meubelen worden op maat en in kleur gemaakt. Wij zijn sterk in maatwerk, dat is onze standaard", stelt Joost vast. "Wij zijn op een heel andere manier bezig; meubelen wor den volledig individueel sa mengesteld. Bestaande klan ten willen wat anders en het trekt nieuwe klanten aan." Joosse wonen heeft eigen stoffeerders in dienst. Op maandag is de zaak geslo ten. Joosse Wonen, Lange- straat 2, Arnemuiden, 0118-601273 www.joossewo- nen.nl door Leon Janssens ARNEMUIDEN - Joosse ver volgt: "Wij stonden bekend om onze klassieke stijl. Met een mix van moderne ele menten maken we het klas siek eigentijds." Joosse Wonen voorziet in het complete pla tje en dat betekent zitmeube len en bergmeubelen, zonwe ring en woningtextiel. Vloerbedekking in zachte- en Cos Hoetelmans en Naser Assaf; "De positieve cijfers van Hogazon zijn een basis voor een goede toekomst. Betoverende themawerelden met meer dan 100 ijssculpturen Beroemde ijsbeelden van Justin Bieber en Ariana Grande Een geweldige ijsglijbaan! 3000 m2 koud vertier Q Uitjekrant.nl

de Faam | 2017 | | pagina 23