cuJt Je Zeelandtheaters.nl Spetterende mooie soul- en discoshow Musical Watskeburt?! Euphonia Goes solo bij dé lampenwinkel van Zeeland www.licht en leuk.nl Kanaalstraat 45 Oost-Souburg Johnny Cash Tribute - De songs die 'The Man in Black' zelf met zoveel liefde en over tuiging wist te brengen, worden nieuw leven inge blazen door Def Americans Johnny Cash Tribute. Eerder bewezen deze Brabanders als geen ander meer dan 50 jaar na de eerste hits van Johnny Cash de swing, sfeer en rebellie van een optre den van deze legendarische Amerikaanse outlaw ver bluffend goed te kunnen raken. Zaterdag 14 januari 20.00 uur Schouwburg Middelburg GOES - Big, Black Beautiful is één van de meest inspire rende, trendsettende female- power-groepen van Neder land. In dit theaterconcert kunt u genieten van de meest populaire, soulvolle en op zwepende muziek. De gewel dige zangeressen Michelle David, Rocq-E Harrell en Lu- cretia van der Vloot, begeleid door een topband, pakken groots uit. Get Up And Dance! Donderdag 19 januari 20.00 uur Theater de Mythe Goes. Foto: Ray Christian MIDDELBURG - 'Watskeburt?! - De Musical' is een anarchis tisch hiphopsprookje voor volwassen met de taal, humor en muziek van De Jeugd van Tegenwoordig. Net zo tegen draads, grappig en origineel als woordkunstenaars Willie Wartaal, Vjèze Fur en Fabe- ryayo. Net zo bouncing als de beats van Jeugd-producer Bas Bron. Kortom, een ritje door het hoofd van de Jeugd, die als poppen het podium zullen beklimmen. Waarom? Bas is verdwenen. Hij Is ontvoerd door AuSchurk en zijn listige handlangers, de zilverluitjes. De Jeugd moet samen met 'M-A-N-O-N'-Manon een on werkelijke trip ondernemen om hem te vinden. Door bi zarre werelden, langs hits als 'Sterrenstof' en uiteraard 'Watskeburt?!', met de absur de karakters. Goed om te we ten: De mannen spelen zelf niet mee in deze productie, maar werken er wel aan mee! De musical kreeg lovende re censies. NRC "'Watskeburt?!' is de krankjoremste musical van het jaar"; Telegraaf "Een briljante vondst". Woensdag 25 januari 20.00 uur Schouw burg Middelburg. www.zeelandtheaters.nl GOES - Het fanfareorkest van Muziekvereniging Eu phonia bestaat sinds 1887. Er werd begonnen met een harmoniebezetting maar eind jaren '60 vorige eeuw werd overgestapt naar een fanfarebezetting. Het or kest speelt sinds november 2008 weer in de te divisie van de KNMO en heeft on geveer 35 spelende leden. Het orkest staat onder lei ding van Sam Werbrouck uit België. Er wordt regel matig deelgenomen aan concoursen en festivals. Tevens worden er diverse jaarlijks terugkomende concerten verzorgd Ook zijn er regelmatig uitwisse- lingscóncerten met zuster verenigingen, themacon certen of optredens met solisten. Het nieuwe jaar wordt feestelijk gestart met het concert met als thema 'Euphonia Goes solo'. Er zijn solo's op euphonium, de bugel, de saxofoon en de trompet. .De solisten worden begeleid door Eu phonia. Uiteraard zal de fanfare zelf ook optreden onder leiding van Sam Werbrouck. Zondag 8 januari 15.00 uur Theater de Mythe Goes, zeelandtheaters.nl Emilio gaat los MIDDELBURG - Vaak als Emilio hardop droomt wordt hij afgedaan als fantast. Dan vallen mensen hem lastig met onderwerpen als cri sis, met cijfers en met financiële haalbaarheid. Saai! Als hij inmiddels niet in slaap is gevallen, dan is hij wel weer in zijn eigen fantasie ver dwenen. Maar op het podium is alleen Emilio aan het woord. Daar kunnen saaie mensen hem niet onderbreken. De fantast gaat los! En met een beetje fantasie lost hij daarbij alle we reldproblemen in één keer op. Donderdag 5 januari 20.00 uur Schouwburg Middelburg. Foto: Sander de Goede Het ultieme kerstballet GOES - Beleef met de hele familie het prachti ge kerstballet 'De Notenkraker' van het Ballet van de Staatsopera van Tatarstan. Het gezel schap brengt fabuleuze dansers, een toporkest, sprookjesachtige belichting, honderden kos tuums en fraaie decors mee om de legendari sche choreografie van Petipa en Ivanov recht te doen. Op de prachtige muziek van Tsjaikovski creëerde dit superduo een werk vol spectacu laire pas de deux, een vervaarlijke strijddans, een exotische Spaanse dans en natuurlijk de Bloemenwals. Zondag 15 januari 15.00 uur Theater de Mythe Goes. Lampen moeilijk? Wij brengen verlichting!

de Faam | 2017 | | pagina 12