u Wij werken geen standaard vragenlijstje af! Japans Sakura Huis Sfeervolle wintermarkt Wereldse kerstgroepen Opbrengst banketletters Kerst en snert in de kerk MuZEEum geeft rondje DELTA 6 WOENSDAG 21 DECEMBER 2016 BEDRIJVIGHEID Sakura Huis, Japans restaurant sushi grill, opende vorige week op Domburgs Schuitvlot waar voorheen Ying Wokpalace was gevestigd. Eigenaar de heer Shao Tang Ma: "Sakura Huis is een nieuw Japans restaurant met specialiteiten als sushi en sashimi, dat is sushi met verse vis zoals onder meertonijn en zalm. Ook voor grill en wokken." MIDDELBURG - Op'het menu van Sakura Huis staan meer dan honderd verschillende gerechten uit de Japanse keu ken waaruit de gasten kunnen kiezen. De gerechten worden door chef-koks op een hoog niveau bereid en aan tafel ge serveerd door de gastvrije be diening van Sakura Huis. Gas ten betalen een vast bedrag voor het all-you-can-eat-me- nu en kunnen tweeëneenhalf uur volop genieten. Exclusief drankjes', deze worden apart berekend. Van maandag t/m donderdag betaalt men voor een all-you-can-eat-menu €23,00. In het weekend kost een menu €26,50. Voor kinde ren van 4 t/m 11 jaar is het menu €12,00. Het Kerstmenu is €29,50, kinderen €15,00; daar krijgen alle klanten iets extra's voor. Met de Kerstda gen is reserveren aanbevolen, maar vrij naar binnen komen kan ook. Sakura Huis is rol- stoelvrie'ndelijk en beschikt over een invalidentoilet. Alle dagen geopend vanaf 16.00 uur. Sakura Huis, Domburgs Schuitvlot 23, Middelburg, 0118-855341. Meer info op www.sakurahuis.nl. MIDDELBURG - Van 26 de cember tot en met 30 decem ber is er op de Markt in Mid delburg naast de ijsbaan een oudhollandsche wintermarkt. In de gezellige vakantieweek waar iedereen weer lekker gaat schaatsen staan er oud hollandsche huisjes waar di verse leuke artikelen verkocht worden zoals cadeauartikelen, sieraden, cosmetica, streek producten, hoeden, petten, sjaals en mutsen. Ook staat Karei er weer met een nieuwe draaimolentje. Op donderdag 29 december staat ook de weekmarkt opgesteld rondom de wintermarkt. De markt is elke dag open van 11.00 tot 18.00 uur, toegang gratis. MIDDELBURG - Kerstmis wordt over de hele wereld ge vierd. Vaak wordt daarbij het kerstgebeuren uitgebeeld. Soms gebeurt dat met een eenvoudig kerstgroepje, soms met uitgebreide taferelen met allerlei figuren, leder jaar wordt in de H.H. Petrus- en Pauluskerk in Middelburg een aantal kerstgroepen uitge stald, dit jaar met de nadruk op Afrika en Azië. Daarnaast Staat er als ieder jaar de grote kerststal. Na de vieringen kan iedereen een kijkje komen nemen. Speciaal voor de kerstgroepen is de kerk op Tweede Kerstdag geopend van 12.00 tot 16.00 uur. ARNEMUIDEN - Vorige week is de opbrengst van de ban- këtletteractie van de Stichting Arnemuiden helpt Teius Roe menie bekend gemaakt door wethouder Johan Aalberts. Hierbij waren leerlingen van de basisscholen in Arnemui den aanwezig. Zij hebben banketletters verkocht in Ar nemuiden, terwijl het bestuur banketletters verkocht aan bedrijven. De totale opbrengst bedroeg 17.725. De stichting gaat het geld inzetten in Teius voor het opknappen Van een lager school, medische voor zieningen en een project voor gehandicapten. OOST-SOUBURG - Op vrijdag avond 16 december en zater dag 17 december is de kerk op het Oranjeplein in Oost-Sou burg helemaal in kerstsfeer. Vrijdagavond van 19.00 tot 22.00 uur en zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur is er van al les te koop: oude- en nieuwe kerstartikelen, kerststukjes, boeken en cadeautjes te koop. Er is ook veel lekkers waaron der natuurlijk erwtensoep en chocolademelk. In de tuin van de kerk is de kerststal en staat de grote kerstboom waar ie dereen een kerstwens, per soonlijke boodschap of een herinnering in mag hangen. De versierde boom blijft tot januari staan. Het Jeugdorkest Vlijt en Vol harding verzorgt op vrijdag avond een kerstconcert. De toegang is vrij. De zaterdag wordt afgesloten met samen zang met het Walchers Kerst koor. Aanvang 20.00 uur. VLISSINGEN - Op tweede kerstdag geeft het muZEEum een rondje. Op maandag 26 december zijn vanaf 14.00 uur gratis rondleidingen door het muZEEum. Een ervaren gids geeft deze tweede kerstdag een gratis rondleiding over de Zeeuwse maritieme geschie denis. Meelopen met de rondleiding? Reserveer dan van tevoren een plaatsje via info@muzeeUm.nl. Er is plaats voor 15 mensen per rondleiding. Voor deelname aan de rondleiding is een tic ket voor het muZEEum nodig. In de Kerstvakantie is het mu- I ZEEum alle dagen van de week (ook op maandag) geo pend van 10.00 tot 17.00 uur. Aswintha, medewerkster klantenservice Dagelijks beantwoord ik de meest uiteenlopende vragen van klanten van DELTA, Op deze manier werk ik nu een jaar met ruim 60 andere collega's op de klantenservice aan het beste internet van Zeeland. Dat zijn flexibele diensten, dus ik werk altijd mét andere collega's, dat maakt het ook zo leuk. Geen dag is hetzelfde en ik kan klanten echt verder helpen als ze problemen hebben. Ik ga ook altijd zo blanco mogelijk een gesprek in. Elke klant heeft een ander probleem dus vooraf dingen bedenken helpt niets. Wij werken zeker geen standaard vragenlijstje af. Dat zou ook saai 2ijn met 30 gesprekken gemiddeld per dag. Om zo goed mogelijk voorbereid te zijn op vragen van onze klanten worden we doorlopend getraind. Zo hebben we van onze specialisten op het gebied van WiFi-techniek veel geleerd over problemen met WiFi en hoe je die op kunt tossen. Wat veel mensen niet weten is dat WiFi heel beïnvloedbaar is. Geen WiFi in de tuin? We hebben al gezien dat zonwerende folie op de ramen daar vaak de oorzaak van is. In huizen met betonnen vloeren en muren bereikt een WiFi signaal vanaf de begane grond vaak niet de ie verdieping. Dan biedt een extra aceespoint vaak uitkomst. Al die praktijkervaring zorgt er voor dat we de klant steeds beter kunnen helpen. En mochten we er aan de telefoon echt niet uit komen, dan sturen we natuurlijk een monteur langs. Kijk voor het verhaal van Aswintha en haar collega's op DELTA.nl/daardoeflWehetVOOr verbindt

de Faam | 2016 | | pagina 6