kost een onderhoudsbeurt voor mijn auto? Carsom weet het! Grote platenbeurs op de Kleine Markt Hoe moet het verder met Walcheren? JE FAVORIETE KRANT MET 20% KORTING! Éi CARSOM NL familie, eten en 2e Kerstdag gezellig naar Binnenuit! bruncj kortingspas mï< bin n9n uit Op woensdag 28 december wordt in Vlissingen voor d derde keer een grote platenbeurs gehouden, nu tijden het tentfeest 'sneeuwbal' van het café 't Archief aan Kleine Markt - De vorige twee edities vorig jaar wa ren een groot succes. Ra mon Alewijnse van cafe 't Archief, die zelf het vinyl-een warm hart toedraagt was weer zeer enthousiast. Vol gens de organisator Del van der Linden is er voor de mu ziekliefhebber weer de mo gelijkheid om juist die ene plaat en/of single te vinden waar men zo lang naar heeft gezocht. Alle muziek soorten zijn op deze beurs vertegenwoordigd. Van der Linden: "We heb ben weer 11 standhouders, samen zorgen zij ai voor meer dan 35 meter bakken vol met vinyl. Volgens de organisatie is de doelstel ling van deze dag om men sen bij elkaar te brengen, jong en oud, en de passie voor muziek op vinyl te de len. Het kopen van muziek op vinyi is sinds enkele ja ren in Nederland weer hele maal in. Op de platenbeurs 'zal veel tweedehands mu ziek te vinden zijn die zelfs nooit later op een cd is uit gebracht. De Vinylbeurs is geopend van 11.00 tot 17.00 uur. Tijdens de beurs zal dj Hans Croon voorde muzika le omlijsting zorgen. Na af loop is er nog de gelegen heid om te genieten van live music met optredens. Gunter pakt goud ZIERIKZEE - Bij de eerste voorwedstrijden da- mesturnen in Zierikzee wist Femmy Gunter van Turnschool Zeeland goud te winnen bij de junioren in de 3e divisie. Daarnaast was er bij de Turnschool zilver voor Moira Jozwiak en Vara Helleman (jeugd) en brons voor junior Frederique Snijders (allen 1e divisie). Namens MTV wonnen Joëlle Dhanis (senior ie divisie) en Lina Berdik (pupil 2 N2) zilver en Mariëlle Tange (senior 3e divisie) brons. Bij VTV was er goud voor Monique van Velzen (senior 6e divi sie) en brons voor Julia Correira (jeugd D3). Gift voor Jeugdsportfonds MIDDELBURG - Tijdens de kerstmarkt op vrij dag 16 december op de Markt in Middelburg is 1000,- opgehaald voor het Jeugdsportfonds Zeeland. Zowel cliënten en medewerkers van Arduin, Orionis en Zorgstroom konden tijdens de gezellige kerstmarkt hun kerstcadeau uit kiezen. Het te besteden bedrag kon ook-wor den gedoneerd aan Stichting Jeugdsportfonds Zeeland. Het Jeugdsportfonds zorgt dat kinde ren en jongeren uit gezinnen waar onvoldoen de geld is toch lid kunnen worden van een sportvereniging. Drie jaar verlengd MIDDELBURG - Sinds 1 september 2014 heeft ING zich voor drie jaar met een intensief hoofdsponsor schap aan Zeelandia Mid delburg verbonden. Zeelan dia Middelburg was één van de amateurclubs in Ne derland die uit bijna 800 aanmeldingen beloond werd met het sponsorschap door ING. En dat krijgt een fantastisch vervolg. Zeelan dia Middelburg heeft nu een verlenging van driejaar van het intensief hoofd sponsorschap binnenge haald. Vervolg van de voorpagina Ad en Ton Pouwer van Cam ping Oranjezon kijken als in vesteerders naar de lange ter mijn. Ton zegt: "Toeristen komen voor de omgeving, niet voor de camping. Daar willen wij dus in investeren. Het is een uitdaging om te kij ken hoe je je bedrijf kunt in passen in het landschap. Wantje hebt het hier over de toekomst." Directeur van het Centrum voor Beeldende Kunst, Kathrin Ginsberg, ziet mogelijkheden om met kunstenaars naar de invulling van het landschap te kijken, waarbij vormgeving belangrijk is. Hierbij haalde zij als voorbeeld aan dat een zandbak waar geen speelgoed in ligt, niet uitnodigt om in te spelen. "Een eiland als Wal cheren kan er ook te opge ruimd uitzien. Dat nodigt toe risten niet uit." Bernard Meijlink, archeoloog vond dat er van het eiland geen openluchtmuseum ge maakt moest worden. Ook hij pleitte voor zicht op het land schap en hij betreurde het dan ook dat je op een vlied berg moet klimmen tegen woordig, wil je nog naar de kerktorens in de omgeving kunnen kijken. Weerman Jos Broeke stoorde zich - mateloos aan de 'ver- loodsing' op Walcheren. "Staat er ineens midden in het boerenland een modern woonhuis met een giganti sche loods ernaast. Het zal wel ergens voor nodig zijn maar ik vind het verschraling van de omgeving." Er ligt een uitdaging voor Walcheren want het eiland is uniek. Wethouder Molenaar van Veere wil graag verder in de samenwerking met UCR. "Het smaakt naar meer" zei hij. - Bert van den Brink, de nieuwe Dean van UCR kon hier alleen maar breed mee instemmen. Een ei is gelegd... Op vertoon van deze kortingspas ontvangt u, exclusief bij Bruna en The Read Shop, 20% korting op onderstaande kranten.' 717439 056820 Deze actie loopt t/m 15 januari 2017 Vind een overzicht van alle garages bij jou in de buurt op carsom.nl Onafhankelijk auto-onderhoud vergelijken 100 woonmerken 9.000m2 inspiratie Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 5614 82 www.binnenuit.nl Heeft u op Eerste Kerstdag met familie of vrienden gedineerd, breng dan op Tweede Kerstdag een bezoek aan woonplaza Binnenuit! Tijdens deze feestdag zijn wij speciaal voor u geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Wij ontvangen u met een glaasje glühwein en heerlijke Kersthapjes! WOONPLAZA

de Faam | 2016 | | pagina 13