oeveren reizen Reisgids van Oeveren kent veel kwaliteit en variëteit. CONTACTINFORMATIE Tel: 0111-4123X9 www.vanoeveren.nl Klanten worden per taxi thuis opgehaald Het einde van het jaar is in zicht, 2017 is niet ver weg meer. Dat betekent dat het voor veel mensen tijd wordt om de nieuwe reisgidsen in huis te halen. Ook van Oeveren busreizen heeft het jaarlijkse 50+ programma weer uitge bracht. Klant en veiligheid staan voorop In het jaarprogramma van van Oeveren heeft u keuze uit maar liefst 35 busreizen. Deze reizen zijn compleet georganiseerd en hebben uiteenlopende bestemmingen. Hans-Jan Verton: "We willen onze gasten zo veel mogelijk ontzorgen en comfort bieden. We halen mensen thuis met een taxi op en bieden een kofferservice. Aan boord van de bussen is standaard een AED aanwezig en de bussen zijn uitgerust met de laatste technische en veilig heidssnufjes, zoals distance control. Ter plaatse is er een programma samengesteld en alle entreegelden zijn dan inbegrepen." Kortom, alles wordt van A tot Z geregeld. Bijzondere reizen Van Oeveren zet in op een zekere kwaliteits standaard. Zo zijn de hotels doorgaans vier of vijf sterren. "Dan weet je dat je goed zit." Het bedrijf probeert ook altijd een bijzondere reis aan te bieden. "IJsland, Rusland en Sicilië hebben we al eens gedaan. Met de bus is dit best wel een uitdaging. Vaak gaan we van tevoren zelf op pad om het reisprogramma samen te stellen en te kijken wat er allemaal mogelijk is. Met minder bekende bestemming en als Montenegro, Kosovo en Roemenië is het bijvoorbeeld wel belangrijk te kijken of alles wat wij in het programma willen opnemen kan en of de accommodaties goed zijn." Reisgezelschap De reizen zijn heel divers, net .als het reisgezelschap. "We gaan met maximaal 40 personen en wie alleen reist krijgt een hele bank tot zijn/haar beschikking. Maar over het algemeen is het altijd één groep, niemand valt erbuiten. Jaarlijks organiseren we informatie dagen. Die zijn zeer gezellig en informatief." ^OA "J Van Oeveren Reizen Industrieweg 10 4301 RS Zierikzee Tel: 0111-412319 www.vanoeveren.nl info@vanoeveren.nl Industrieweg 10 4301 RS Zierikzee U wordt thuis opgehaald en teruggebracht met taxi's Alle entreegelden zijn inbegrepen Uw koffers worden naar de kamer gebracht Zeer luxe touringcars te

de Faam | 2016 | | pagina 45