Woonwijk - 1 Intersport; plezierig sporten Ouderen verdienen meer Nieuwe Flagship Swiss Sense gezelligheid en plezier Plan leefbaarheid Paauwenburg BEDRIJVIGHEID Intersport Erik in Middelburg bestaat twintig jaar Erik Huisson, samen met zijn vrouw Moni que eigenaar: "Ik werk hier vanaf 1992 en nam de zaak in 1994 over. Vanaf 1996 in dit pand, reden om dit jaar het 20-jarig bestaan te vieren. Dat doen wij door onze klanten in de week tussen Kerstmis en Oud en Nieuw gezellig te ontvangen. Wij geven kopende klanten 20% korting op de hele collectie en een gratis Erik Intersport bidon." door Leon Janssens MIDDELBURG - Intersport Erik biedt een ruim assorti ment aan topmerken, groot aanbod in sportschoenen en is bij uitstek dé specialist in tal van sporten. Zo biedt de zaak onder meer alles voor voetbal, fitness, tennis, running, wan delen, zwemmen, indoor en hockey. Klanten krijgen een vakkundig en persoonlijk ad vies. "Sport to the people, 80 procent van de sporters kun nen wij bedienen", weet Erik. "In die ruim twintig jaar is er veel veranderd in deze bran che. Ontwikkelingen bij de bekende merken, in vooral schoenen en functionele kle ding, dat is enorm gegroeid, leder merk heeft zijn specia lisme en Adidas en Nike zijn de marktleiders. Bij topploe- gen is het allemaal Nike en Adidas." Intersport heeft ook veel voor de wintersport, skischoenen, skikleding, alles compleet. Spullen zijn ook te huur. Intersport Erik, Nieuwe Burg 22-28, Middelburg, 0118-611741, info op www. intersport.nl MIDDELBURG - Burgemeester Harald Bergmann en Monique van Velzen van AW Beheer BV tekenden vorige week de samenwerkingsovereenkomst voor de ontwikkeling van een per ceel grond aan de Veerseweg te Middelburg. Het is de bedoeling dat hier een intiem woning bouwplan bestaande uit drieëntwintig woningen zal worden ontwikkeld. De locatie is jaren lang in gebruik geweest als perenboomgaard en heeft een aantrekkelijke ligging. VLISSINGEN - De wijkraad Paauwenburg was in de voor bije maanden vragende partij bij de gemeente om een wijk- plan op te stellen. Tegelijk wil de gemeente de wijk meer zeggenschap geven over de leefbaarheid in de wijk, en initiatieven meer ruimte ge ven en ondersteunen. Daar om willen wijkraad en ge meente het komende jaar inwoners de kans geven om mee te denken om zo geza menlijk te komen tot een wijkplan 'leefbaarheid Paau wenburg'. Vanavond (woens dag) om 19.30 uur wordt het project voor 2017 toegelicht in' de Kanovijver aan de Burg. van Woelderenlaan. Marloes Henderikx (rechts):Met Zorg Plezier een gezellig uitje naar de stad of gewoon lekker thuis." Foto: door Leon Janssens GOES - Onderzoek wijst uit dat ouderen die er regelmatig op uit gaan en sociaal contact hebben, zich gelukkiger voe len en minder vaak ziek zijn. Marloes Henderikx had al eni ge tijd het idee om iets te doen voor de ouderen in ons land en de mensen die de zörg voor hen dragen en richt te daarom ZorgPlezier op. Htenderikx: "Met ZorgPlezier wil ik ouderen en hun man- telzorgers laten genieten van het leven en waar nodig is be geleiden en ondersteunen. Plezier, gemak en gezellig heid, dat is in het kort waar ZorgPlezier voor staat." Mantelzorgers De zorg voor ouderen wordt steeds minder en ook de tijd die er is om met ouderen een uitstapje te maken. Ouderen moeten langer zelfstandig thuis blijven wonen, de druk op de omgeving neemt toe door bezuinigingen van de overheid. Ook mantelzorgers 'zijn niet altijd beschikbaar. Door ZorgPlezier in te schake len houden ouderen het heft in eigen hand en de mantel zorgers kunnen zichzelf iets ontlasten. Kennismakingsactie ZorgPlezier heeft een kennis makingsactie: twee uur bege leiding/gezelschap inclusief koffie of thee met wat lekkers er bij voor 35,-Dat kan een gezellig uitje naar de stad zijn of gewoon lekker thuis. Informatie: ZorgPlezier, Marloes Henderikx, 0113- 603518, www.zorgplezier.nl - Swiss Sense Middelburg is verbouwd tot een gloednieuwe Flagship Store. Swiss Sense Middel burg is uitgebreid met maar liefst 1000 m2 en een extra verdieping. Een prachtig pand met zeer veel lichtinval aan de fraaie Woonboule vard De Mortiere in Middel burg. Swiss Sense Flagship Store Middelburg is op 9 de cember officieel geopend met een totale oppervlakte van 1800 m2 en twee riante verdiepingen, voor iedereen die op zoek is naar ultiem slaapcomfort. Swiss Sense Middelburg laat iedereen in de vernieuwde Flagship Store kennismaken met de verkrijgbare box- spring collecties: Home 365, Lifestyle, Night, Capella, Ro yal en Diks. De Home 365 collectie biedt kwaliteit en stijl met een ruime keuze uit een uitgebreid assortiment. Een trendy en uniek design zijn kenmerkend voor de Li festyle collectie. De Capella collectie staat voor landelijk en stoer en een prachtige af werking. De exclusieve Royal collectie geeft iedere slaap kamer een royale uitstraling door het luxueuze design gecombineerd met strak ge stoffeerde hoofdborden. De handgemaakte 'Diks' collec tie staat voor 100% natuurlijk slapen, op de voornaamste materialen die de natuur ons biedt. Swiss Sense Het begon allemaal in 1918 met Piet Diks die zijn aller eerste matras van stro maak te. Vier generaties later zijn de beddenmakers van de familie Diks al bijna 100 jaar actief op het gebied van slaapcomfort. Met oog voor vormgeving, detail en on dersteuning produceren zij de perfecte boxspring in ei gen fabrieken. De box- springs, matrassen, toppers, bedtextiel en slaapkamerac- cessoires worden verkocht in ruim 90 Swiss Sense winkels in Europa én online. UITGESLAPEN De winkel van Swiss Sense aan Woonboulevard De Mortiere is vernieuwd. Meer info op www. swisssense.nl. Foto: PR

de Faam | 2016 | | pagina 41