Een dagje kerstshoppen met heel het gezin EMTE Stem op de leukste winkel en win 100 euro op zaterdag 17 december vanaf 10:00 uur t/m 16:00 uur RÜÜÜSMHÜH iiiiiiii i Trommelen kerststol met spijs 750 gram Mandanjnen net 1 kilo Beenham alle soorten per 500 gram 5.9? Alleen deze week nog kunt u stemmen op de leukste winkel bij u uit de buurt en kans maken op 100 euro shoptegoed bij de winnende winkel bij u uit de buurt! Op 18 december slui ten de stembussen en loopt de campagne Hart voor uw Regio ten einde. Hierna worden de winnende winkels gekozen en wordt u misschien wel geselecteerd als winnaar! 37 WOENSDAG 14 DECEMBER 2016 f DE koffie roodmerk snelfiltermaling fc,. 500 gram Hp! 3 PAKKEN 15.87 H u' maximaal 6 per klant >£.V MÉ HU'ma.tr*' tm i per krat 14.49 NI maximaal 3 per klant De decembermaand is voor veel mensen een drukke pe riode. Niet alleen op het werk moet er nog van alles gebeuren nu het einde van het jaar nadert, ook het thuisfront vraagt de nodig aandacht. Een feestelijk menu samenstellen, de lek kerste ingrediënten kopen voor het kerstdiner, zorgen voor een leuke outfit, de kerstboom optuigen en niet te vergeten: de cadeautjes voor onder de boom. Juist in deze hectische periode kunt u van de nood een deugd maken. Maak er dit jaar eens geen haastklus van om het boodschappenlijstje af te werken, maar ga gezellig een dagje kerstshoppen met heel het gezin. Winkelen met kin deren hoeft echt niet altijd uit te lopen op een drama. Maak van te voren afspraken met de jongste leden van het gezin, zoals een bezoekje aan de snoepwinkel wanneer de eer ste drie winkels op het lijstje afgevinkt zijn. Maak een haal baar 'shoplijstje', zodat u niet van de ene winkel naar de an dere hoeft te vliegen. Plan ook wat afwisseling in de dag. Ga Juist in deze hectische periode kunt u van de nood een deugd maken. Maak er dit jaar eens geen haastklus van om het boodschappenlijstje af te werken, maar ga gezellig een dagje kerstshoppen met heel het gezin. tussen de middag ergens een lekker broodje eten met een kop warme chocolademelk erbij. Verzin leuke spelletjes tijdens het wandelen door de winkelstraten. Op dit moment is er genoeg te zien in de stad. Ondernemers hebben alles uit de kast getrokken om hun winkels en de winkelstraten nog gezelliger te maken. De kerstboompjes zijn buiten ge zet, er is sfeerverlichting op gehangen en hier en daar schallen de kerstliedjes uit de boxen. Ga samen op zoek naar de allermooiste etalage, pro beer zoveel mogelijk kerst mannen te ontdekken of zoek de allergrootste kerstboom. In veel grotere plaatsen staat een metershoge kerstboom in Met de campagne geven we volop aandacht aan de lokale winkelier. We hopen dat we u er weer even bewust van bent geworden hoe onmisbaar de winkelier in uw buurt is. Hoe belangrijk en tegelijkertijd ook hoe leuk het is om die gezelli ge winkel bij u om de hoek te steunen. Natuurlijk doet u dat in de eerste plaats door uw boodschappen daar te halen, maar u kunt die uitblinker ook een hart onder de riem steken door op zijn of haar winkel te stemmen. Heeft u dat nog niet gedaan? Het kan nog tot en met 18 december. Ga naar www.hartvooruwregio.nl en stem op de leukste winkel bij u uit de buurt. Door uw stem uit te brengen maakt u ook nog eens kans op 100 euro shoptegoed bij de winnende winkel bij u uit de buurt. Facebookpagina U maakt ook kans op nog meer prijzen! Like de Face bookpagina www.facebook. com/hartvooruwregio, zo blijft u op de hoogte van de campagne en maakt u ook nog eens kans op één van de vijf VW-bonnen ter waarde van 20 euro. het centrum, met een beetje geluk vergezeld van een ijs baan. Hoe leuk is hét om een dagje winkelen af te sluiten met een paar uurtjes op de ij zers in het centrum van de stad? Op die manier wordt het wel heel aantrekkelijk om van het winkelen een compleet dagje uit te maken voor heel het gezin. Alleen deze week nog kunt u stemmen op de leukste winkel bij u uit de buurt en kans maken op 100 euro shoptegoed! Verse lange varkenshaas per 500 gram 6.99

de Faam | 2016 | | pagina 35