Concert Sabrina Starke Een gezellig dagje uit met de trein r Onze energieveiling was een succes! e laagste jaarkoste voor uw energie! Scherzo zingt in alle talen Schrijfsessie blijkt succes Zoek en gij zult vinden Kerstfair in de Catharinakerk «355 6 V Het aanbod is geldig tot en met 14 december. Profiteer nu! MIDDELBURG - Voor de tweede maal dit seizoen ontvangt de Zeeuwse Concertzaal een zangeres die haar eigen reper toire zingt. Sabrina Starke voert het publiek mee naar een geheel eigen visie op de wereld van nu. Dit concert is in samenwerking met poppodium De Spot. De Concertzaal leent zich uitstekend voor dit intieme concert. Het is alge meen bekend dat Sabrina Starke een dromer is. Het is haar missie om haar talenten en levenservaringen te delen met de wereld om op deze manier bij te dragen aan sociale vooruitgang. Ze gebruikt haar kunst om zaken aan de kaak te stellen. Muziek is in deze missie haar sterkste middel. Deze nieuwe voorstelling IMAGINE is daarom ook bijzonder. In een intieme band- bezetting zal ze de songs brengen die hebben gezorgd voor positieve verandering in onze wereld. We weten dat muziek een krachtig medium is. In tijden van onrecht en sociale onrust is word muziek al decennia gebruikt om mensen samen te brengen. En is het vaak een middel geweest die keerpunten in onze geschiedenis hebben veroorzaakt. Te zien op 16 december om 21.30 in de Zeeuwse Concertzaal, www.zeeuwseconcertzaai.nl OOST-SOUBURG - Op zater dag 17 december geeft het ge mengd koor Scherzo voor het eerst een concert, in de Histo rische Kerk van Oost-Souburg. Het concert begint om 13.00 uur en is gratis toegankelijk. Naast een aantal kerstliederen bestaat het repertoire uit mu ziek van Purcell, Hindemith en Bach. Ook staan er ook Negro Spirituals, Russische liederen en een Spaanse Habanera op het programma. Scherzo is pas vorig jaar opge richt en staat onder de bezie lende leiding van de dirigente Emilia Tabacnik-Li. Het is een koor in opbouw, tenoren en bassen met koorervaring zijn welkom. VLISSINGEN/MIDDELBURG - Op 10 december konden men sen in Middelburg en Vlissin- gen brieven schrijven voor gewetensgevangenen in het kader van de schrijfmarathon van Amnesty International. Het resultaat was 1231 brieven aan machthebbers en 116 kaarten aan de gevangenen zelf. Een mooi resultaat dank zij alle briefschrijvers en vrij willigers die dit mogelijk ge maakt hebben en de gastvrouwen op de locaties. VLISSINGEN/MIDDELBURG - O-reizen in Vlissingen en Middelburg houdt op zater dag 17 december de feestelijke kerstcadeau actie waarbij alles draait om het zoeken én vin den van D-reizen cadeau doosjes. Deze zijn in en om de winkel verstopt, leder cadeau tje bevat een kleine prijs en een briefje voor de vinder. Op dit briefje staat een code ver meld; de vinder kan in de winkel checken of dit de win nende code is voor grote hoofdprijs: een reis voor twee personen. ZOUTELANDE - De kerkzaal van de op zichzelf al fraaie Ca tharinakerk hult zich in deze weken in warme kerstsfeer. Te midden van de met kerstver sieringen' aangeklede muren en de onmisbare kerstboom zijn tal van kraampjes inge richt met kerststukjes, zelfge breide sjaals, producten van de Wereldwinkel en Terre des Hommes en huisgemaakte lekkernijen. Bezoekers kun nen genieten van een kopje koffie of thee, een kop erw tensoep of een glas glühwein. Bezoekers zijn van harte wel kom op zaterdag 17 december, van 13.00 tot 17.00 uur. spaargids.nl/weekkrant laat ook aanbieders van private lease auto's tegen elkaar bieden. Ga naar spaargids.nl/weekkrant en schrijf u geheel gratis en vrijblijvend in! Hoe werkt het? O Ganaarspaargids.nl/weekkrant. O Schrijf u geheel gratis en vrijblijvend in 0 U ontvangt gelijk een e-mail met de uitkomst en uw persoonlijke aanbod. Ger"iddetd °P energie doppio appelgebak warme drank 2e klas Voor maar 18,- p.p. koopt u een Dagretour met de trein (2e klas). Daarmee reist u op één dag met de trein naar uw favoriete stad in Nederland en terug. Inclusief heerlijk appelgebak met warme drank bij Doppio Espresso. Een dagje uit is zo wel heel aantrekkelijk! Bestellen kan t/m 1 januari 2017. Bij het bestellen hoeft u nog geen reisdatum aan te geven. Geldig t/m 26 februari 2017 Bestel nu op weekkrant.nl/treinactie

de Faam | 2016 | | pagina 21