Zussen High Tea met quiz Birdmen en muziek bij warm Wonderstroom De kortste dag met de kortste films Natuurlijke en effectieve oplossing bij buikpijn, lichte darmkrampen en winderigheid Tempocol' 11 WOENSDAG 14 DECEMBER 2016 dvertentie Stine Jensen en haar tweelingzus Lotte (schrijvers van het Het Zussenboek) zijn op zaterdag 17 december om 12.00 uur in de Kloveniersdoelen te gast voor een Zussen High Tea. Kaarten kosten 22,50 inclusief High tea. In Het Zussenboek maken Stine en Lotte de lezer deelgenoot van de bijzondere relatie tussen zussen, hun symbiose, hun identiteit, hun ontwikkeling met en zonder elkaar, www.drukkerijmiddelburg.nl/tickets De zorgverzekeraars zijn weer volop in de race met hun aanbiedingen voor het volgende jaar. Misschien vraag je je af: zit ik nog wel goed? Of misschien laat je het ook allemaal langs je heengaan. Het is in elk geval goed om toch eens te checken hoe jij ervoor staat. Past je verzekering nog wel bij je zorgsituatie? Ben je bijvoorbeeld onderverzekerd of betaal je juist voor allerlei extra's die je eigenlijk niet nodig hebt? Op ikregelmijnzorggoed.nl vind je alle zaken waar je op moet letten. Overstappen of blijven? Veel Nederlanders twijfelen erover. Overstappen kan in sommige gevallen veel opleveren, maar is het niet heel veel gedoe? Vergelijkingssites helpen je op weg. Zij zetten de verschillende pakketten en prijzen overzichtelijk naast elkaar. Wat is het verschil tussen een restitutie- en een naturapolis? Wil je dat de behandeling van de arts van jouw keuze volledig wordt vergoed? Dan kies je voor een restitutiepolis. Weegt het voor jou minder zwaar door wie je behandeld wordt? Dan is een naturapolis een goede optie. MIDDELBURG - De Kortste dag van het jaar is De Europe se Dag van de Korte Film. Ci nema Middelburg biedt een compilatieprogramma van aanstormend filmtalent: Hou vast van Charlotte Scott-Wil son, Import van Ena Sendija- revic, de Nederlandse inzending voor de Oscars, en Gratis van Merijn Scholte Al- bers en Tobias Smeets, win naar van het Gouden Kalf voor de beste korte film. Het pro gramma duurt 82 minuten en begint om 20.00 uur. Voor kin deren is er om 14.00 uur een sprankelend animatiepro gramma. Eekhoorns, rupsen, vogels en een zebra zijn de hoofdpersonages in de films. Ga naar ikregelmijnzorggoed.nl Check vandaag nog je zorgpolis. Zodat ook in 2017 je zorg goed geregeld is. Wil je weten waar je allemaal op moet letten? Kijk dan op lkregelmijnzorggoed.nl TempocoL Bewezen effectief bij buikpijn, lichte darmklachten en winderigheid1. VLISSINGEN - Wonderstroom wordt op vrijdag >3 december om 17.00 uur geopend door Bird- I men (zie foto). Deze mysterieuze, lichtgevende wezens romen het festivalterrein af. Wij, men- I selijke wezens, worden nauwelijks opgemerkt door deze vogelmannen. Ze leven in een eigen I dimensie. Elsie Dragon bewaakt doorlopend het festivalterrein van Wonderstroom. Deze in- nemende draak is een machtige dame van 7 meter lang, met een vleugelspanwijdte van 6 meter. Vloeiende vormen maken haar een ware beauty. Zij spuwt vuur zoals iedere zichzelf respecterende draak dat doet. En het publiek kan haar in beweging zetten! Terugkerende buikpijn, lichte darmkrampen en winderigheid. Ca. 3,5 miljoen mensen in Nederland hebben er last van. Het zijn symptomen van het zogenaamde Prikkelbare Darmsyndroom (PDS). En wie er last van heeft, weet hoe pijnlijk, vervelend en zelfs gênant het kan zijn. Er is een natuurlijke en effectieve oplossing om die klachten te verlichten: TempocoL Werkt bij de bron Om er voor te zorgen dat Tempocol na inname op de juiste plek zijn werk doet, is de buitenste laag van de kleine capsules maagsopresistent. Dat betekent dat ze ongeschonden de maag passeren en pas effectief worden op de plek waar ze de klachten moeten verlichten: de buik en de darmen. Precies daar waar het nodig is. Het werkzame bestanddeel van Tempocol is pepermuntolie. Uit wetenschappelijk onderzoek is gebleken dat pepermuntolie effectief is bij buikklachten. Al jaren worden positieve resultaten gemeld bij het gebruik van pepermuntolie ter behandeling van buikpijn, lichte darmkrampen en winderigheid. Natuurlijk en effectief Tempocol is een natuurlijke en effectieve oplossing met een duidelijk positief effect op het dagelijks leven van de gebruikers. Immers, als uw symptomen zijn verlicht, kunt u gewoon doorgaan met waar u mee bezig was en genieten van uw dag. Zonder recept verkrijgbaar Tempocol is zonder recept verkrijgbaar bij Etos, DA, Dio en andere service- drogisten, apotheken en online via onlinedrogisf.nl. De adviesverkoopprijs voor de 60 sluk^ verpakking is €14,95. Meer informatie vindt u op www.tempocol.nl Lees voor gebruik de bijsluiter. koag nr. 2605-1216-1907

de Faam | 2016 | | pagina 11