Spaargids voor lagere maandlasten AutoT^ack AutoTrack toont meer dan BOVAG garantie Cv CheckCheck V 27 WOENSDAG 7 DECEMBER 2016 ERS iback Om deelnemers te ontzorgen Als weekblad laten we onze lezers regelmatig profiteren van exclusieve aanbiedingen waarmee voordeel valt te behalen. Een nieuw initiatief is Spaargids. Daarmee kun je bijvoor beeld aanzienlijk besparen op je energierekening. Deelnemen is eenvoudig, het kost weinig tijd en je bent verzekerd van de beste deal. Wisselen van energieleveran cier blijkt heel eenvoudig en risicoloos. Jack van der Steen van Groepsveiling "Waarom zou je meer betalen dan no dig? Veel mensen begrijpen hun energierekening niet en weten niet hoe eenvoudig overstappen eigenlijk kan zijn. Spaargids, het bespaar collec tief van jouw krant helpt daar bij. Wij scheppen duidelijk heid, geven een heldere toelichting en regelen het vol ledig, als je in wilt gaan op een winnend aanbod. Je hoeft dus zelf niet te onderhande len met de energiebedrijven." Scherpste bod Samen met onze partner Groepsveiling laten de we energieleveranciers tijdens een veiling tegen elkaar bie den, tot het scherpste bod overblijft. Onze veilingpartner is een zeer ervaren specialisti sche organisatie die vanaf 2009 al zon 40 energieveilin gen heeft gehouden. Als geen ander weten zij hoe succesvol het mechanisme van een vei ling kan werken in combinatie met een grote groep belang hebbenden. Daarnaast heb ben ze een deskundige sup portafdeling die deelnemers uitstekend kan begeleiden bij het maken van de juiste keuze en antwoord kan geven op vrijwel alle vragen. Doelstel ling is om deelnemers zo goed mogelijk te ontzorgen. Voorafgaande aan zo'n ener- EEN OVERSTAP IS NAMELIJK PUUR ADMINISTRATIEF. gieveiling worden voorwaar den opgesteld, dje voor alle deelnemende leveranciers gelijk zijn. Er is dus vooraf geen enkele voorsprong of voorkeur voor een leverancier. Als de uitkomst van de veiling bekend is, sturen we de inge schreven deelnemer een e-mailbericht met het win nende aanbod. Pas dan be paal je of je^gebruik wilt ma ken van het aanbod. "Doe je niets, dan verandert ér niets. Ga je op een aanbod in, dan regelen wij het hele proces met de nieuwe leverancier. Ook het opzeggen bij- de hui dige leverancier wordt voor je gedaan." Tijdens het overstap pen blijf je elektriciteit en gas ontvangen zoals je gewend bent. Hierin verandert niets. Een overstap is namelijk puur administratief. Het netbeheer bedrijf zorgt er immers voor, dat je daadwerkelijk stroom en gas geleverd krijgt. Van netbeheerder kan men niet wisselen. Dat blijft ongewij zigd. Alleen de partij die de rekening mag sturen veran dert. En die rekening valt ge garandeerd lager uit dan jouw huidige energierekening. Meer weten? Kijk op www. spaargids.nl/weekkrant en schrijf je vrijblijvend in. Samen met onze partner Groepsveiling laten de we energieleveranciers tijdens een veiling tegen elkaar bieden, tot het scherpste bod overblijft. 3 w - - V. X3k~ Het kopen van een auto is iets om naaf uit te kijken. Zeker als je snel alle informatie duidelijk hebt. Bij AutoTrack vind je de meeste auto's met BOVAG garantie. Daarnaast checken we elke auto op meer dan 10 punten. En tonen we de juiste kilometerstanden. Als er iets niet klopt, komt een auto er bij ons niet op! Wel zo prettig, toch?

de Faam | 2016 | | pagina 27