Onze energieveiling was een succes! voor uw energie! 355 Feestelijk versierde etalages en straten 3 b;4. Stem op de allerleukste Win een cadeaubon Hoe werkt het? V°°^reriaar °P energy Ga naar spaargids.nl/weekkrant en schrijf u geheel gratis en vrijblijvend in! HART VOOR UW REGIO Met de campagne Hart voor uw Regio worden onze lokale ondernemers eens flink in het zonnetje gezet. We hopen dat u er weer even bewust van wordt hoe onmisbaar de ondernemer in uw buurt is. Dat u beseft hoe belang rijk en leuk het is om die gezellige winkel bij u om de hoek te steunen. Wist u dat u die uitblinker ook een hart onder de riem steken door op zijn of haar winkel te stemmen. Dat kan nog tot en met 18 december. Door uw stem uit te bren gen via www.hartvooruw- regio.nl maakt u kans op 100 euro shoptegoed bij de winnende winkel in uw re gio. Het houdt niet op, want u maakt kans op nog meer prijzen! Like de Facebook- pagina www.facebook. com/hartvooruwregio en u blijft niet alleen op de hoogte van deze campag ne, maar door de pagina te liken, maakt u ook nog eens kans op een WV-bon van 20 euro. 19 WOENSDAG 7 DECEMBER 2016 Sinterklaas is weer op de boot gestapt en bevindt zich nu waarschijnlijk ergens op de Atlantische Oceaan met de voet jes op de bank van zijn scheepskajuit. In het hoge Noorden controleert de Kerstman de ski's van zijn arrenslee en laadt de laatste pakjes in. De kerstdagen komen eraan en dat betekent werk aan de winkel voor onze ondernemers. en de verlichting is van be lang, ook de geur die in de winkel hangt", weet Peter ons te vertellen. Dankzij een na tuurlijk olie ruikt het heerlijk in zijn winkel. Samen versieren Naast het versieren van hun eigen etalage, slaan ook veel ondernemers de handen in een om samen de complete winkelstraat aan te kleden. "We hebben met elkaar de kerstverlichting opgehangen", vervolgt Peter. "Het was reu- zegezellig om dat met elkaar te doen en het resultaat is fantastisch. Deze week komen er nog kerstboompjes tegen de gevel en we krijgen extra straatverlichting. Het wordt de komende tijd echt een feestje om te winkelen." De pepernoten en mijters worden uit de etalage gehaald en vervangen door glanzende kerstballen, namaaksneeuw en sfeervolle kerstverlichting. De feestelijk versierde etala ges en winkelstraten maken het winkelen nog leuker. On dernemers nemen graag de tijd om hun winkel helemaal in te richten op de komende kerstdagen, zowel aan de bin nen- als aan de buitenkant. "Wij hebben een hëel jaar door bloembakken voor de winkel staan", vertelt Gerard, eigenaar van een herenmo dezaak. "In het voorjaar staan de tulpen erin te bloeien, in de zomer hortensia's of laven- Het wordt de komende tijd echt een feestje om te winkelen. del en ja, je raadt het al, deze week hebben we er kerst boompjes ingezet. Het ziet er toch gezellig uit", zegt hij, wij zend naar de boompjes met verlichting aan weerszijde van de ingang van zijn winkel. Vroeg uit de veren "Het weekend voorafgaand aan pakjesavond hebben we de kerstspullen al van zolder gehaald", lacht Esmeralda, ei genaresse van een drogisterij. "Zodra pakjesavond achter de rug is, gaan de Sinterklaas- spullen weer in de doos, wor den de ramen gezeemd en beginnen we met de kerstver siering. Het is een drukke pe riode in de winkel, dus ik be gin 's morgens al heel vroeg om de etalage helemaal kerstpropf te maken. Ik vind het geëft enkel probleem om hier een paar uurtjes eerder voor mijn bed uit te komen. Het is heerlijk om de winkel nog gezelliger te maken. Kerst is toch echt wel de mooiste tijd van het jaar", vindt deze enthousiaste onderneemster. Peter, eigenaar van een winkel in woonaccessoires sluit zich hier helemaal bij aan. "Kerst is zo'n heerlijk verhaal, het geeft zoveel sfeer. Maar die sfeer komt niet vanzelf", weet hij uit ervaring. "Bij ons in de winkel is de etaleur twee dagen bezig geweest. Het ij zo belangrijk om de winkel mooi aan te kle den. Dan lopen de mensen toch wat sneller binnen. Trou wens niet alleen de versiering "Het is zo belangrijk om de winkel mooi aan te kleden. Dan lopen de mensen toch wat sneller binnen." Het aanbod is geldig tot en met 14 december. Profiteer nu! Q Ganaarspaargids.nl/weekkrant. Schrijf u geheel gratis en vrijblijvend in. U ontvangt gelijk een e-mail met de uitkomst en uw persoonlijke aanbod. Ger"iddeld spaargids.nl/weekkrant laat ook aanbieders van private lease auto's tegen elkaar bieden. Feestelijke etalages maken het winkelen nog leuker. Ondernemers nemen graag de tijd om hun winkel helemaal in te richten op de komende kerstdagen. TEKST: Rachel van Westen FOTO'S: Johan van der Heijden

de Faam | 2016 | | pagina 19