Een 9 voor klantvriendelijkheid. ^Kemkens 'We adverteren al sinds jaar en dag' INSTALLATIEMONTEURS Calvijn staat in finale NK JUj>±bD 23 WOENSDAG 30 NOVEMBER 2016 DE ZEEUWSE WEEKKRANTEN Je hoort mensen wel eens zeggen dat er in gedrukte media zo veel advertenties staan. Uitgeverijen zoeken uiteraard naar een goede balans tussen redactionele artikelen en adverten tieruimte, dat is voor de uitgaven van de Persgroep niet an ders. Maar iedereen weet ook wel dat de Zeeuwse week kranten niet zouden kunnen bestaan zonder een grote schare bedrijven die erin adverteert. En doordat de weekkranten De Faam, De Bevelander en Ons Eiland goed gelezen worden, is het ondanks de opkomst van online adverteren nog steeds aantrekkelijk voor ondernemers om er advertenties in te la ten plaatsen. door Mariska den Hartog ZEELAND - Belisol in Goes is een van de trouwste adver teerders in de Zeeuwse week kranten De Faam, De Bevelan der en Ons Eiland. Het bedrijf bestaat al bijna veertig jaar en vestigde zich eind jaren'90 in Goes. Het is onderdeel van het oorspronkelijk Belgisch fami liebedrijf uit Hasselt en is ge specialiseerd in deuren, schuifpuien en kozijnen. Ook leveren ze complementeren- "Wij merken dot de krant nog steeds veel gelezen wordt" de producten zoals rolluiken, garagedeuren, glas, zonwe ring, sereens en veranda's. Directeur Marlon Mohnen: "We adverteren al sinds jaar en dag in de weekkranten. Dat doen we ook wekelijks, meestal een halve pagina. We brengen er speciale acties of nieuwe producten mee onder de aandacht van het publiek." Het is moeilijk exact te meten wat hef effect is van het ad verteren in de kranten, maar Mohnen is ervan overtuigd dat het hen veel oplevert. "Het gaat ons vooral om de naams bekendheid. Als mensen aan ramen en deuren denken, denken ze vaak eerst aan ons. Dat hebben we door die jaren heen opgebouwd. Door mond-tot-mond reclame - die natuurlijk de beste is - maar ook door een goede combinatie van adverteren in de media. We adverteren op de radio en online, maar wij De redactie van de weekkranten in Zeeland. Midden achter Marina Meijers, eindredacteur van Weekkrant De Faam. FOTO: Lex de Meester merken dat de papieren krant toch nog steeds veel gelezen wordt. Mensen lezen er graag het nieuws uit hun directe omgeving in en berichten van de gemeente." Ook prijstechnisch is het vol gens Mohnen aantrekkelijk om te kiezen voor een adver tentie in de weekkranten. "Ad verteren in een weekkrant is voordeliger dan in een dag- LM (te krant bijna wakal|k> Het lezersbereik van De Faam, volgens recent onderzoek van de NOM Print Monitor (NPM). blad, bovendien is het minder vluchtig. Overigens adverte ren we niet iedere week in alle titels, we wisselen het af voor een goede spreiding. We zijn in onze branche marktleider in Zeeland en West-Brabant, dus pakken we bijvoorbeeld ook regelmatig uitgaves voor Tholen en Bergen op Zoom mee. En omdat het regionaal zo'n succes is, hebben we nu besloten om daarnaast lande lijk met Persgroep aan de slag te gaan met verscheidene ad vertentiecampagnes." Ook adverteren? Meer weten- over adverteren in de Zeeuwse weekkranten De Faam, De Bevelander en Ons Eiland? Stuur een mailtje naar advertising.zeeland@ persgroep.nl MIDDELBURG - Zaterdag 26 november kwamen er 36 scholen in actie op voor ronde 2 van het NK Debat teren voor Scholieren op gastschool het Utrechts Stedelijk Gymnasium. De leerlingen gingen het de bat met elkaar aao over ac tuele maatschappelijke thema's, waaronder het invoeren van een drinkbe- wijs en dat landen 'die vrouwenrechten schenden geen recht meer hebben op ontwikkelingshulp. Cal vijn College uit Goes be haalde de 5e plek en is. daarmee door naar de fi nale. Op 2 december vindt voorronde 3 plaats en pro beren de overige 40 scho len één van de laatste tien plekke te bemachtigen voor de finale. In totaal gaan er na drie voorrondes 30 scholen door naar de fi nale 21 januari op de Uni versiteit Utrecht. Het kam pioenschap wordt georganiseerd door het Nederlands Debat Insti tuut, met steun van het Ministerie van Buitenland se Zaken, Ministerie van Onderwijs, Cultuur'en We tenschap, Universiteit Utrecht, gemeente Utrecht, StudentsPlus en hét Prins Bernhard Cultuurfonds. Als jij denkt dat het nog beter kan, dan roeken we jou. Voor onze winkel in Oost-Souburg, oranjeplein 72 zoeken wij Kassamedewerker (24 tot 32 uur per week) Van een 9 een 95 maken. Dat moet je maar willen. De uitdagingen bij Jumbo zijn enorm. Net als de kansen. Omdat het elke dag beter moet voor onze klanten. Dat is de basis van ons succes. Daarom zoeken we mensen die samen met meer dan 60.000 collega's Jumbo elke dag beter helpen maken. Ben jij zo iemand? jumbowerkt.nl Hallo nieuwe uitdaging DE KEMKENS GROEP met vestigingen in Oss, Eindhoven, Oosterhout en Middelburg is een rasecht Brabants familiebedrijf dat al meer dan 150 jaar bestaat en zich van A tot Z heeft gespecialiseerd in de installatietechniek binnen de woning- en utiliteitsbouw. De Kemkens Groep behoort tot de grotere installatie- en servicebedrijven in Noord-Brabant, Gelderland en Zeeland, mede door de verregaande specialisatie op het gebied.van onderhoud en service aan centrale verwarmings-installaties, sanitaire- en watervoorzieningen en het samenwerkingsverband met Essent. Gezien de toenemende groei van onze vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar ervaren Fulltime technische collega's voor regio Zeeland Als installatiemonteur maak je deel uit van een team van monteurs, een 24-uurs professionele serviceorganisatie die ervoor zorgt dat onze klanten altijd verzekerd zijn van warm (tap)water en een comfortabel binnenklimaat. Na een korte inwerkperiode ga je zelfstandig aan de slag met het uitvoeren van installatie-, service- en storingswerkzaamheden aan warmwatertoestellen, cv- en combiketels en andere technische apparaten. Wij vragen een technische achtergrond met een afgeronde opleiding installatietechniek. Je kunt zelfstandig installeren, onderhoud plegen en storingen verhelpen, bent in het bezit van rijbewijs B en je hebt een klantvriendelijke, kwaliteitsgerichte en commerciële instelling en de bereidheid tot hét werken in storingsdienst. Kemkens biedt een uitdagende functie met ruime mogelijkheden om eigen initiatieven te ontplooien waarbij we graag investeren in onze medewerkers door interne en vakgerichte studies. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met verdere carrièremogelijkheden binnen ons bedrijf. Kun en wil jij het team monteurs van Kemkens naar een hoger niveau tillen? Stuur dan voor 17 december je CV met motivatie naar cvtiel@kemkens.nl. Uitje motivatie moet blijken waarom jij Voor Kemkens de meest geschikte kandidaat voor deze functie bent. Meer informatie: Dhr. C. van Tiel, tel. 088 - 50 50 361. Bekijk deze vacature op www.kemkens.nl/vacatures Levert samen met Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

de Faam | 2016 | | pagina 23