extras Bij Esso Vlijmscherpe deal. Zanger Guimar treedt >p bij Wonderstroom Ontvang tot 79% korting op Zyliss keukenmessen. Heerlijk eten in Zeeland Kerstviering bij het Leger Beetje kerst met Artemis Bakken voor een ander Kerstshow bij Studio-guz Signeren met een tekening 13 WOENSDAG 30 NOVEMBER 2016 VLISSINGEN - De Vlissingse zanger Guimar treedt op tijdens Wonderstroom op zaterdag 17 december in de Machinefabriek in Vlissingen. Deze avond wordt A Big Swinging Christmas Night gehouden. Guimar treedt inmiddels in het hele land op en is nu weer voor eigen publiek in Vlissingen te zien. Hij' staat op het podium met Big Band Swinging Affair. Nieuwsgierig naar het repertoire van Guimar? Voor meer informatie en een agenda kijk je op zijn vernieuwde site www.guimar.nl. - Op zaterdag 3 december komen Danker Jan Oreel en Ad Tramper naar Boekhandel 't Spui in Vlissin gen om het mooie kijk- zoek en leesboek 'Verder Op Zoek Naar Zeeland te signeren'. In het geval van Danker Jan Oreel is dat heel bijzonder want hij is striptekenaar dus als hij signeert, wordt dat me teen een stripje op zich. Ad Tramper kan mooi vertellen over de onderwerpen uit het boek. Eerder al verscheen 'Op Zoek Naar Zeeland' en nu is daar een sprankelend en ac tueel vervolg op. Een boek voor jong en oud waarin je niet uitgekeken raakt, leder een is welkom op zaterdag 3 december van 15.00 tot 16.00 aan de Oude Markt 5 te Vlis singen. van 5 tot en met 9 decemher te bestellen via 0118-615430. VLISSIf Gt - De jubileume ditie van de HEERLIJKioDaag- se was een feestje. In novem ber konden liefhebbers van de topgastronomie voordeliger kennismaken met de Neder landse top- en sterrenrestau rants. Aan iedereen die een vorkje heeft geprikt tijdens de HEERLIJKioDaagse is gevraagd hun ervaring te delen. De res taurants die tot allerbeste zijn verkozen, mogen de winnen de menu's presenteren tijdens de HEERLIJKioDaagse win naarseditie. De top 5 beste restaurants van Zeeland zijn: 't Vlasbloemeken in Koewacht, Katseveer in Wilhelminadorp, De Werf in Veere, Le Beau in Goes en De Gevangentoren in Vlissingen. MIDDELBURG - Het Leger des Heils houdt zaterdag 17 de cember de jaarlijkse kerstvie ring voor ouderen en alleen staanden. De viering is in het Leger des Heilsgebouw aan 't Zwin 1 in Middelburg. Het programma duurt van 14.30 uur tot 16.30 uur. Er is zang, muziek van 'Crescendo' uit Oostkapelle, en koffie/ thee met iets lekkers. Na afloop is er voor iedereen een attentie. Gratis kaarten zijn 's morgens Voor elke €10 die je uitgeeft ontvang je één zegel. Je hebt al een keukenmes voor 8 zegels en €2,99 of 8 zegels en maar 199 Esso Extras-punten. Kijk voor meer informatie op esso.nl. - Brassband Arte- mis geeft op 10 december een concert in het asielzoekers centrum aan de Breeweg te Middelburg. De brassband speelt hoofdzakelijk kerstlied jes. De kinderen van het asiel zoekerscentrum in voormalig zorgcentrum Swerf-Rust ma ken vooraf instrumentjes, zo dat ze met het concert kunnen meespelen. Het concert be gint om 12.30 uur. MIDDELBURG - Bij Lets Wal cheren doen leden klusjes voor elkaar of bieden goede ren aan en krijgen in ruil daarvoor Kokkels (een symbo lische munteenheid). Anja bakt bijvoorbeeld een taart voor Kees. Met de kokkels die ze daarmee verdient, betaalt ze Bram die haar heg komt snoeien. Dinsdag 6 december om 19.30 uur houdt Lets-Wal- cheren een (k)letsavond waar op leden elkaar ontmoeten om bij te kletsen en spulletjes waar ze vanafwillen voor kok kels aan te bieden. Klarinet- weg 16 Middelburg, www. Ietswalcheren.nl. UtKfcRKt - Van 1 tot en met 3 december is in Stu dio-guz een eigenwijze kerst- tentoonstelling van papier. De show bestaat uit geknipte of gesneden tafel-, raam en muurdecoraties, papieren hangers voor de kerstboom en kerstkaarten in 2-en 3D. De studio is van 10.00 tot 17.00 geopend. Studio-guz Paper- Art, Honte7 in Dishoek. An Ei^onMobil Brand Actievoorwaarden Esso Extras 'Zyliss keukenmessen' promotie. Zegels worden van dinsdag 1 november 2016 t/m dinsdag 28 februari 2017 verstrekt bij deelnemende Esso-stations. Inleveren kan t/m dinsdag 14 maart 2017. Alleen bij deelnemende stations, zolang de voorraad strekt Esso behoudt zich het recht voor om de actievoorwaarden tussentijds te wijzigen en de actie voortijdig te beëindigen. Kijk voor meer informatie op esso.nl/zyliss. Zyliss is a trademark used under license by TCC Global N.V. Esso, het Esso-logo en Energy lives here zijn handelsmerken van Exxon Mobil Corporation of een van haar dochterondernemingen. Esso Nederland BV, Postbus 1,4803 AA Breda.

de Faam | 2016 | | pagina 13