Shoppen we voortaan online of in een fysieke winkel? Uw kostbaarheden zijn goud waard! O 0 O goudwisselkantoor Eerst even oriënteren Nooit meer uitverkocht www.goudwisselkantoor.nl 17 WOENSDAG 16 NOVEMBER 2016 pen we voortaan online of of fline? "Nou", aarzelt Astrid, "Als ik eerlijk ben shop ik het liefst in een winkel. Ik vind het fijn om de spullen aan te ra ken, te voelen en te passen voor ik ze koop. Bovendien vind ik winkelen erg gezellig. Maar aan de andere kant vind ik het ook wel handig om me van te voren te oriënteren op internet." Miranda is even stil. "Weet je, online shoppen is hartstikke handig, maar nu ik jou zo hoor, realiseer ik me dat ik er al heel lang niet meer bij stil heb gestaan dat winkelen toch wel heel erg gezellig is." De vriendinnen kijken elkaar aan. "Eigenlijk is de combina tie erg handig. Oriënteren op internet en shoppen in, de winkel. Of andersom. Niet of fline versus'online, maar de combinatie van een webwin kel en een fysieke winkel. Dat is pas ideaal!" HART VOOR UW REGIO Stem via www.hartvooruwregio.nl op de leukste winkel bij u uit de buurt en maak kans op 100 euro shopte goed bij de winnende winkel. Heeft u zelf de leukste win kel? Meld u aan op hartvooruwregio.nl/deelnemen Voordat we iets kopen, vinden we het fijn om ons te oriënte ren. Tijdens het deze voorbe reidingsfase zijn we vooral bezig met het zoeken naar en vergelijken van producten. In ternet bevat een enorme hoe veelheid informatie. Dat kan heel handig zijn, maar soms ziet u door de bomen het bos niet meer en is het één-op één gesprek in de winkel een stuk prettiger. Oriënteren op internet en het product kopen in de winkel. Of andersom. Het kan allemaal. De keus is aan u. En herkent u het volgende? Heeft u eindelijk de schoenen gevonden waar u al zo lang naar op zoek was, wat blijkt? Uw maat is uitverkocht, jam mer? Nee, helemaal niet, want veel winkels bieden de mogelijkheid om via de web shop de schoenen in de juiste maat te bestellen. Dat kan ge lijk in de winkel voor u gere geld worden. Vervolgens kunt u ervoor kiezen om de schoe nen thuis te laten bezorgen of op te halen in de winkel op een moment dat het u uit komt. Net wat u het beste uit komt. Zo kunt u optimaal pro fiteren van de combinatie webshop en fysieke winkel. Miranda shopt haar meeste spullen online, terwijl haar vriendin Astrid liever naar een fysieke winkel gaat. Puur uit gewoonte. Toch willen ze zich allebei weer eens bewust wor den van de voor- en nadelen van hun koopgedrag. Daarom gaan ze samen op schoenenjacht, de één online en de ander in de fysieke winkel. Een week later spreken ze af om hun ervaringen uit te wis selen en natuurlijk om eikaars nieuwe schoenen te bewon deren. "Oh, ze zijn leuk", roept Astrid zodra Miranda binnen stapt. "Je bent dus geslaagd!" Miranda knikt instemmend, "Ja, helemaal. Ik ben er echt blij mee. Dat online shoppen is toch wel ideaal hoor. Ik kon in de webshop selecteren welk model ik wilde, welke kleur en welke maat. Ik heb ze op dinsdag besteld en don derdag had ik ze al in huis. Maar vertel, heb jij ook iets gevonden?" Fijn geholpen Astrid pakt met een grote zwaai een paar enkellaarsjes van haar schoenenrek. "Tad- aaa" roept ze vrolijk. "Ik ben woensdag na mijn werk de stad ingegaan. In de tweede schoenenwinkel was het raak. Dat is een mooie winkel zeg en ik ben echt fijn geholpen. Oh ja, en ik kwam Valerie nog tegen. Wist jij dat ze zwanger is van de derde?" ratelt Astrid. Miranda glimlacht. "Volgens mij heb jij het wel naar je zin gehad én jij bent ook ge slaagd." Online of Offline? Wat is nu de conclusie van ons mini-onderzoek? Shop- 'DE COMBINATIE WEBSHOP EN FYSIEKE WINKEL IS IDEAAL' "Niet offline versus online, maar de combinatie van een webwinkel en een fysieke winkel. Dat is pas ideaal!" TEKST: Rachel van Westen. FOTO: Johan van der Heijden. Ook u heeft kostbaarheden in huis. Misschien wel veel meer dan u denkt. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar opa nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Dan ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn. Als u deze zou willen verkopen betalen wij u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden, diamanten en horloges Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locatie Serooskerke Parkeerterrein 'zwembad de Goudvijver' Zandput 1 4353 BA Serooskerke serooskerke@goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 13.30 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt: Goes (di. t/m za.), Burgh-Haamstede (wo.) en Zierikzee (ma.)

de Faam | 2016 | | pagina 17