Dealer a De ruime keuze was een aangename verrassing" Automotions Dealer Occasions in Goes legt de lat hoog ii occasions automotions We weten zeker dat elke verkochte auto goed is U merk fi ««verschil. I rirp B Dealer occasions merkte het verschil! www.automotions-dealeroccasions.nl 29 WOENSDAG 26 OKTOBER 2016 rasionadres bij. Opmerkelijk is de dealerkwaliteit en de I auto's worden afgeleverd. Als geen ander weten de dealc n voor de koper gewoon een nieuwe auto is. eptember een nieuw in garantie waarmee notions dat een occa- Automotions Dealer Occasions Pearyweg 19,4462 GT Goes o«3 275 757 www.automotions-dealeroccasions.nl Door John de Kok Aan de Pearyweg 19 in Goes, waar voorheen Fiat en Alfa zat, komt Automotions daarom met een ijzersterk concept voor occasions: 'Au tomotions Dealer Occasions'. Het occasion aan bod van Automotions bestaat uit dealeronder- houden auto's van alle merken en onderscheidt zich in kwaliteit, betrouwbaarheid en een rui me keuze tegen eerlijke prijzen. Garantie "We willen zeker weten dat elke auto die wij verkopen goed is. Daarom controleren en keu ren onze monteurs de auto's voordat ze in de verkoop gaan en geven we er garantie conform de BOVAG voorwaarden op", vertelt een en thousiaste merkdirecteur Peter Zwaan desge vraagd. Check Automotions gebruikt hiervoor een Vehicle Health Check (VHC). Vakkundige monteurs in specteren de tweedehands auto's op maar liefst honderd punten, ze rijden een proefrit en herstellen alles voordat de auto naar de showroom gaat. Inzicht Ter vergelijking, de meeste occasions worden op acht tot vijftien punten gecontroleerd voor dat ze verkocht worden. De VHC geeft kopers inzicht in de verrichte werkzaamheden en een onderhoudsadvies voor de toekomst. De kans op vervelende verrassingen wordt daardoor zo goed als uitgesloten en als er toch iets nog niet klopt dan is er altijd de garantie, waarvoor je net zoals voor onderhoud gewoon bij elke Au tomotions vestiging terecht kan. De garantie is standaard zes maanden, maar kan tot twaalf of achttien maanden worden uitgebreid. Ongedwongen De showroom van Automotions Dealer Occasi ons is aangenaam huiselijk ingericht, waar door er in een ongedwongen sfeer gepraat kan worden. Zelfs buiten openingstijden worden vragen beantwoord, via.whatsapp op nummer 0613649427. Elke occasion van Automotions Dealer Occasions is uiteraard APK-gekeurd, maximaal zes jaar oud en heeft hooguit 130.000 door de RDW gegarandeerde kilome ters op de teller. Aanbod In totaal heeft Automotions Dealer Occasions een aanbod van zo'n 600 occasions, waarvan er 60 in Goes staan. De site www.automoti- ons-dealeroccasions.nl wisselt snel van aan bod. In elke auto is een proefrit mogelijk, staat hij in Goes dan zelfs binnen een half uur. |B" T l HH ,ot0fwfK»tv^H<T0rc.dons ni Dit artikel is mede mogelijk gemaakt door Automotions Dealer Occassions Vehicle Health Check Gegarandeerde kilometerstand j-/| Extra garantie Altijd dichtbij Eigen werkplaats Q" We zijn er voor u! ■ii automotions automotions Dealer occasions Pearyweg 19 4462 GT Goes 0113 275 757 dealeroccasions@automotions.nl

de Faam | 2016 | | pagina 29