Gezond zitten? Probeer onze sta-opstoelen Uitstekend verzorgd in mijn oude klaslokaal' Daarom de X-tra pas Voordeelpas Heeft u interesse om in het Zorghotel te verblijven, dan kunt telefonisch of via de e-mail contact opnemen. U kunt ook gebruik maken van het contactformulier op de website. Zorgstroom neemt altijd voorafgaande aan uw verblijf contact met u op om uw zorgbehoeften en wensen te bespreken en uw eventuele vragen te beantwoorden. Wilt u na een ziekenhuisopname in het zorghotel verblijven, dan kan de transferverpleegkundige van het ziekenhuis zorgdragen voor uw aanmelding en de eventueel benodigde indicatie. www.zorghotelszeeland.nl 088-3388423 info&zorghotelszeeland. nl Deze aanbiedingen gelden alleen voor pashouders van Zorgstroom X-tra en zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen of waardebonnen. Deze aanbiedingen gelden t/m 30 november 2016. Vraag voor de overige actievoorwaarden in de winkel. Kijk op www.medipoint.nl/showmodellen voor een overzicht van winkels waar de sta-opstoel showmodellen aanwezig zijn Een goede zithouding is heel belangrijk, net als gemakkelijk en veilig opstaan. Binnenkort organiseert Medipoint Thuiszorgcentrum Zeeland daarom de Demodag Gezond Zitten. Tijdens deze gratis demodag krijgt u: Uitleg over de juiste manier van zitten en veilig opstaan Een persoonlijke zitanalyse met daaruit voortkomende testresultaten Keuze uit een breed assortiment sta-opstoelmodellen 25% korting op al onze sta-opstoelen De staande loeplamp FL-130 LED van 169,- voor slechts 129,- en de stoel- Jees-tafel van 114,- voor maar 84,99! Bij aankoop van een sta-opstoel op de demodag keuze uit een extra accessoire: Gratis stoelverwarming t.w.v. 249,- Gratis hoofdkussen naar keuze Draaiplateau van 425,- voor 212,- Gratis thuisbezorging en installatie Gratis inname van uw oude sta-opstoel bij levering Waar en wanneer? Winkel Vlissingen, Badhuisstraat 104 Woensdag 19 oktober 2016 Winkel Goes, Klein Frankrijk 31 Donderdag 27 oktober 2016 Tijd: Afhankelijk van het aantal aanmeldingen vinden er meerdere demonstratiesessies plaats van ca.1 uur. Kunt u niet op de genoemde demodag? Neem dan contact met ons op. Meld u nu gratis aan! Via 088-1020100, www.medipoint.nl/demodagen of in de winkel. De statige trap, de zwarte vensterbanktegeltjes, de oude klaslokalen; de eerste stappen van Victor Provoost (66) in het Zorghotel Boulevard brengen hem terug naar zijn maritieme verleden. Hier leerde hij de kneepjes van het vak. De kamergenoot van Victor profiteert tijdens zijn tiendaagse verblijf van deze rijke scheepvaartkennis. Victor zelf geniet van de goede verzorging, de uitstekende maaltijden, en natuurlijk van het uitzicht. Zodra de zware operatie in het ADRZ in Goes gepland staat, maakt de dochter vanVictor hem alert op de mogelijkheid van een zorgverblijf bij haar in de buurt, in Middelburg. Hoewel de Vlissinger het voordeel voor zijn dochter ziet, gaat zijn hart uit naar het zorghotel aan de Vlissingse boulevard."Het moest uiteindelijk ook zo zijn, denk ik, want Middelburg bleek vol te zijn." Zeezicht Zodra de operatie achter de rug is, brengt Victor's dochter hem naar het zorghotel. Die keuze maakte hij natuurlijk al veel eerder."Ik woon alleen in een bovenwoning. Ik zag het absoluut niet zitten om daar alleen thuis te komen. In het zorghotel zijn er dag en nacht mensen om je heen. Dat gaf me een gerust gevoel." Bij binnenkomst wordt Victor direct opgevangen door een verpleegkundige. Zij maakt hem wegwijs in het hotel en brengt hem naar zijn kamer, het oude klaslokaal voor de lessen Vaarwater kennis. "Een kamer met zeezicht! Geweldig, daar had ik niet op durven hopen. Later die dag kwam mijn kamer genoot. Een kamer delen, vind ik prima. Het brengt sfeer en gezelligheid. Hij wist niets van de wereld op het water en ik kon er van alles over vertellen; over navigatie, diep gang enzovoorts. Ik ken alle boeien uit mijn hoofd." Uitstekende maaltijden Voor Victor gaan de dagen in het zorghotel razendsnel. "Na het wassen en scheren, de eerste dagen samen met de verpleegkundige, ging ik ontbijten in de eetzaal. Dat kan ook op je kamer, maar ik vind het daar gezelliger." Ook de lunch en het diner gebruikt Victor in de eetzaal. "Tussen de middag is er, naast brood, een keuze uit twee soorten soep en 's avonds heb je volop keuze en stel je zelf je driegangen menu samen. Echt perfect! Mijn kamergenoot overigens at vaak op zijn kamer. Soms at zijn vrouw mee. Ook dat kan." Langzaam aansterken Tijdens zijn verblijf sterkt Victor langzaam aan. 's Middags maakt hij, stapje voor stapje, kleine wandelingetjes. Maar het belangrijkste is dat de verpleegkundigen hem leren om te gaan met de katheter en de stoma. "Het was allemaal nieuw voor me. Gelukkig namen de dames echt de tijd om me dit te leren."Toen Victor, na de vooraf afgesproken zeven dagen, naar huis zou moeten, was dat voor zijn gevoel nog te vroeg. "Er was ook nog geen thuiszorg geregeld en nog geen alarmering. Ik zag daar erg tegenop. Gelukkig kon ik nog drie dagen langer blijven. Eenmaal thuis stond 's avonds de thuiszorg al op de stoep." Tevreden Nu Victor weer thuis is, noemt hij zich een gelukkig mens. "Ik ben blij-. Ik heb een tweede kans gekregen en grijp die met beide handen aan. Ik maak weer plannen. En daar heeft het zorghotel zeker aan bijgedragen." Met de Zorgstroom X-tra pas ontvangt u korting bij meer dan 600 bedrijven, waaronder 150 winkels en bedrijven op Walcheren. Zo vaak als uw maar wilt kunt u gebruik maken van een groot aanbod aan diensten, producten en uitstapjes met korting. Naast korting bij deze lokale ondernemers ontvangt u via onze speciale voordeelsite xtra.zorgstroom.nl het hele jaar door korting op uw online aankopen bij de aangesloten webshops, zoals bol.com, Hema en Mediamarkt.nl. De korting geldt voor iedere aankoop, in totaal bij meer dan 400 webshops. En dat alles voor slechts 10,95 per jaar! Nieuwe aanbieder: Sanders Meubelmakerij Gediplomeerd meubelmaker Sander van de Weijgert maakt stoere houten meubelen voor binnen en buiten, voornamelijk van nieuw of gebruikt steigerhout. Met uw pas ontvangt u 10% korting op de 'standaard' meubelen, te vinden met naam/afbeelding en prijzen op Sandersmeubelmakerij.nl (geef bij uw bestelling het lidnummer van uw Zorgstroom X-tra pas door). Sanders Meubelmakerij is gevestigd aan de Diodeweg 33 in Middelburg. Nog geen X-tra pas? Ga naar www.zorgstroom.nl/voordeelpas of bel naar 0118 - 684 000 en vraag de pas vandaag nog aan. U vindt hier ook altijd een actueel overzicht van alle aanbiedingen en speciale acties. Lidnummer Naam i-v»**®*

de Faam | 2016 | | pagina 29