AutoVermeulen is de nieuwe Fiat dealer voor Zeeland familierecept! Van chique tot sportief, van lief tot stoer Geheel vernieuwd 32 WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2016 Betrokken en persoonlijk AutoVermeulen staat bekend om betrokken heid en om de persoonlijke benadering van de klant. "Je komt hier voor je auto, maar wij we ten ook wie je bent. We verkopen je niet klak keloos een auto, we vragen door en we verko pen wat de klant nodig heeft. Omdat we een familiebedrijf zijn kunnen we de tijd nemen voor de persoonlijke aandacht die onze klanten verdienen", vertelt Vermeulen. Dat komt bij Fiat goed van pas. De mogelijkheden van persona- liseren mét kleuren, bestreping, interieur en velgen van bijvoorbeeld een Fiat 500 zijn enorm. Van chique tot sportief, van lief tot stoer. Een deskundige verkoper kan bij die uit gebreide keuze een goede leidraad bieden. "Recent heeft Fiat twee nieuwe modellen toe gevoegd; de Tipo sedan en 124 Spider, dit jaar nog volgt de nieuwe Fiat Tipo in 5 deurs en stationwagon. Medio 2017 verwachten we de nieuwe Punto. Officiële dealer De overgang van Fiat naar AutoVermeulen als officiële dealer voor Zeeland is per 15 septem ber 2016 ingegaan. Dit in goed overleg met de vorige dealer voor Zeeland, automotions, en met de Fiat importeur FCA Nederland. Ver- E Voor het gevoel past het plaatje Fiat sa men met Kia bij AutoVermeulen direct. Het en thousiasme waarmee het personeel over de nieuwste telg praat, maar ook over de oude liefde Kia, is een liefdevolle weerspiegeling van de emoties die het Italiaanse merk oproept. Salesmanager en mede eigenaar Jean-Paul Vermeulen: "Zelfs.bij een ogenschijnlijk nuch tere Fiat Panda komt het Italiaanse design in kleine details terug. Tot op het printje op het dashboard heeft Fiat nagedacht". Dit artikel is mede mogelijk gemaakt door Auto Vermeulen meulen: "Fiat past uitstekend bij het familiebe drijfwat wij zijn en sluit aan bij onze groeistra tegie." Perfect moment "We hadden al enige tijd de wens om uit te breiden en met 2000 vierkante meter showroom ook de ruimte", vervolgt Jean-Paul Vermeulen. "Het telefoontje van de Fiat impor teur of wij interesse hadden kwam op een per fect moment. Fiat heeft ons benaderd op basis van onze Kia in prestaties de afgelopen 20 jaar, ik denk dat we daar best trots op mogen zijn." Erkend reparateur Naast het dealerschap van Kia in de regio Goes en nu dus Fiat voor Zeeland is AutoVermeulen ook erkend reparateur van Subaru en voert het familiebedrijf daarnaast Vermeulen Autover huur. Het voltallige personeel heeft alle Fiat trainingen al voor 15 september succesvol af gesloten. AutoVermeulen staat bekend om betrokkenheid en persoonlijke benadering van de klant. "Als familiebedrijf kunnen we de tijd nemen voor de persoonlijke aandacht die onze klant verdient." FOTO: Felice Buonadonna AutoVermeulen is dé nieuwe FIAT dealer voor Zeeland! Pearyweg 6 4462 GT GOES (0113) 56 18 12 www.autovermeulen.ril Nieuw, maar ervaren! De eerste auto-activiteiten van de familie Vermeulen gaan terug tot 1962. Wij voegen het merk FIAT toe aan onze bestaande activiteiten; het dealerschap van Kia, het erkend reparateurschap van Subaru en het autoverhuurbedrijf. Vanaf nu staan wij vol enthousiasme voor u klaar om u te ontmoeten en om u kennis te laten maken met onze FIAT collectie. Cordiali saluti!

de Faam | 2016 | | pagina 32