Huizenmarkt in de lift? Uw kostbaarheden zijn goud waard! 'Nou, hier niet!' Brief aan een Zeeuw O 0 O goudwisselkantoor Ook u kunt uw woning direct verkopen! info@hnv-vastgoed.nl vastjoicT) 088 - 865 865 0 www.huisnuverkopen.nl ?en 'Het klonk al: oud-Hollands spel, a la spijkerpoepen' Vlissingse gymclub houdt sportweek www.goudwisselkantoor.nl 19 WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2016 U herkent het vast wel. Ondanks alle positieve berichten van een aantrekkende huizenmarkt, staat uw huis nog steeds in de verkoop. De onzekerheid die dit met zich meebrengt bezorgt u slapeloze nachten. HNV-Vastgoed koopt uw huis tegen een reële prijs en rekent direct af. Geen makelaarskosten Geen notariskosten U bepaalt de opleveringsdatum Direct netto geld in handen Neem vrijblijvend contact op: Geachte heer Beukelszoon, Zeeland is een provincie van pioniers, dat blijkt maar weer. Dat wist u na tuurlijk al, maar tegenwoordig is daar ook een passende prijs voor, las ik. 8 oktober wordt de Zeeuwse pionier- sprijs uitgereikt. Vijf genomineerden maken kans, omdat zij de diversiteit van Zeeland en de ontwikkelingszin hier goed vertegenwoordigen. Leek mij recht in uw straatje. Excuus, waar zijn mijn manieren. Laat ik me eerst even voor stellen. Ik ben Kevin van Kalkeren, stukjesschrijver en groot fan van uw werk. U weet het wellicht niet - en ik tot het lezen van de Wikipe- diapagina over beroemde Zeeuwen ook niet - maar uw nala tenschap spreekt iedere visliefhebber tot de verbeelding. Door u als ontdekker van het haring kaken proef ik uw pionierszin bij iedere Hollandsche Nieuwe. Toegegeven, nooit geweten dat die manier van het verwijderen van ingewanden en kieu wen 'kaken' heet (ik was in eerste instantie zelfs behoorlijk verward door de naam. Het klonk als een gek oud-Hol lands spel, a la spijkerpoe pen, koekhappen of zeu- ren-over-het-weertje. Zelfs een beetje als de naam van een studentenstreek waar je liever de details niet van wil weten). Hoe dan ook, kleine dingen kunnen heel groots zijn soms, dat bleek bij u wel. En nu zijn er pioniers, geno mineerd om hun vondsten. Een pantserschild, een schoolpas-app, duurzame mosterd, hybride producten (vlees én plantaardig) en een manier om sla te kweken met 80 keer minder water, en al leen een LED-lamp. Dat laat ste klinkt als een nieuwe stap tegen wereldhonger. Flinke prestaties, en zeker een prijs waardig. Maar als u het wil, wil ik eens kijken of ik u nog postuum kan voordragen voor een nominatie voor vol gend jaar? VLISSINGEN - Deze week wordt in heel Nederland de Nationale Sportweek gehou den. Deze week is op initiatief van het NOC*NSF met als doel sporten en bewegen te pro moten. De Sportweek laat zien hoe gezond en vooral leuk sporten en bewegen is. Bij de Vlissingse Turn Vereni ging wordt in dit kader een open dag gehouden op zater- dag 24 september. In De Vrij- enhovenzaal bij het Baskens- burgplein in Vlissingen zijn demonstraties en open lessen voor verschillende leeftijdsca tegorieën. De lessen zijn tus sen 12.00 en 16.00 uur. Indoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden, diamanten en horloges Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Ook u heeft kostbaarheden in huis. Misschien wel veel meer dan u denkt. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar opa nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Dan ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn. Als u deze zou willen verkopen betalen wij u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Locatie Serooskerke Parkeerterrein 'zwembad de Goudvijver' Zandput1 4353 BA Serooskerke serooskerke@goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 13.30 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt: Goes (di. t/m za.), Burgh-Haamstede (wo.) en Zierikzee (ma.)

de Faam | 2016 | | pagina 19