[bon LEZËRSMENU LEZERSMENU In de spotlights staan bij A Chorus Line Finalist van The Voice De Faam Een bella serata bij Don Giovanni Songs uit de jaren 70 ÉfcateaiM Buurman en Buurman - Wie droomt er niet van om beroemd te zijn? De Buurmannen gaan er alles aan doen om beroemd te worden en gebruiken hier voor al hun klustalent. Slapstickmusical voor ieder een vanaf 3 jaar met liedjes van Ivo de Wijs, tekst van Jelle Kuiper en regie van Bruun Kuijt. Peuters en hun ouders gierden het uit van het lachen bij de vorige musicals. Woensdag 5 okto ber 15.00 uur Theater de Mythe Goes. IDDELBUfïG - De musical 'A Chorus Line' vertelt van ze ventien jonge toptalenten in hun strijd om die felbegeerde rol. Alleen in de spotlights voelen ze zich prettig. Tijdens de audities vraagt de regis seur de dansers naar hun le vens. Als ze hun eerste schroom hebben afgeworpen, vertellen ze over hun dromen, angsten en passies. Zaterdag 26 november 20.00 uur en zondag 27 november 14.00 uur Schouwburg Middelburg. Foto Roy Beusker. GOE - Sjors van der Panne is al jaren actief in de muziek wereld. In 2014 besloot hij mee te doen aan The Voice of Holland. Met zijn uitzonderlij ke stem en ingeleefde perfor mance ontroerde hij de jury leden en het publiek, en bereikte hij de tweede plaats tijdens de finale. Nederlands Sjors vertelt: "Zingen is voor mij net zo belangrijk als ademhalen. Het is een manier om mezelf te uiten, om te communiceren. Het liefst doe ik dat in mijn eigen taal, in het Nederlands. Door te zingen laat ik mijn gevoel spreken en ik wil dat delen met zo veel mogelijk mensen." Ramses Shaffy Sjors brengt met zijn vaste begeleiders de mooiste Ne derlandstalige liedjes. Klassie kers uit het oeuvre van o.a. Frank Boeijen, Jacques Brei, Ramses Shaffy en De Dijk worden afgewisseld met de mooiste liedjes van eigen hand. De voorstelling is te zien op zaterdag 1 oktober 20.00 uur in Theater de Mythe in Goes. H -Wie de ja ren zeventig als het gou den tijdperk van de pop muziek beschouwt, zal likkebaardend dit pro gramma bijwonen. De jon ge groep Puregg brengt een programma met het beste van die tijd. En dan meer in het bijzonder de akoestisch getinte singer/ songwriter-achtige mu ziek, die juist in die jaren bloeide als nooit tevoren en daarna. De idealen van de hippiegeneratie bloei den nog volop, maar er was ook een tendens zicht baar naar meer egocentri sche zieleroerselen. Het komt allemaal voorbij in de mooiste liedjes van The Eagles, Joni Mitchell, Cros by, Stills, Nash Young, James Taylor, Fleetwood Mac, Bob Dylan e.a. Dat al les strikt akoestisch ge speeld en prachtig gezon gen, door een gemengd gezelschap met groot ta lent. Een aanrader voor échte muziekliefhebbers van alle leeftijden. Puregg bestaat uit: Vannessa Thuyns, Joost Dobbe, René Veerhuis, Robert Veerhuis en Jan Willem Verbeek. Zaterdag 8 oktober 20.00 uur Schouwburg Middel burg. Efteling in het theater MIDDELBURG - Ondeugende Pinokkio werkt zich steeds in de nesten. Als hij zich met een leugentje om bestwil probeert te redden, groeit zijn neus! Ontmoet Gepetto, De Goede Fee, Kat en Vos en natuurlijk Pinokkio en ga mee op dit spannende avontuur van De Efte ling voor iedereen vanaf 5 jaqr! Na auditieron des zijn er enkele regionale talenten toegela ten tot de Pinokkioschool. Zij mogen straks schitteren op het podium in Middelburg. Zon dag g oktober 14.00 en 16.00 uur Schouw.burg Middelburg. www.zeelandtheaters.nl 'I Ierse passie en verlangen GOS S - Verlangen, passie, vurigheid. De leren hebben er in hun oertaal Gaelic een krachtig woord voor: Ragüs! Een theatershow met zo'n naam belooft dus wat. Die verwachting maken de getalenteerde bandleden en dansers van RagüS meer dan waar. Al vijftien jaar lang vertolken ze het beste dat de traditionele Ierse muziek- en danscultuur te bieden heeft. Ragüs neemt je mee naar het hart van Ierland. Zaterdag 8 oktober 20.00 Theater de Mythe Goes. Foto: pb music productions per persoon Het lezersmenu is uitsluitend te nuttigen tot eind oktober. De keuken is zeven dagen per week geopend tot 21.00 uur. Reserveren is gewenst en kan via de website, email of telefonisch. 1 Naam: Deze week staat er weer een nieuw Lezers menu in De Faam. Het restaurant en de in houd zijn elke keer anders maar de formule blijft hetzelfde: voor 25 euro per persoon kan de lezer genieten van een heerlijk drie gangenmenu. Vanaf deze week tot eind oktober kunt u aanschuiven bij Italiaans specialiteitenrestaurant Don Giovanni aan de prachtige Vlissingse Boulevard Bankert. Eigenaar Jivan ontvangt ons hartelijk op deze mooie warme avond in september. We wanen ons weer even op een Italiaans terras aan de Middellandse Zee, maar het is toch echt onze 'eigen' Westerschelde waar we op uit kijken. Alle ingrediënten zijn aanwezig om in mediterrane sferen te komen. Jivan kan bogen op ruim twin tig jaar ervaring als kok en hij heeft dan ook een heerlijk en verrassend menu sa mengesteld. De lezers van De Faam krijgen eerst een gevarieerde antipasti voorgeschoteld. Dit voorgerecht bestaat uit vier verschillen de vleeswaren, diverse kazen en een gar nituur van rucola en olijven. Uiteraard wordt hier een vers broodje met roombo ter bij geserveerd. Voor het hoofdgerecht kunnen de gasten kiezen uit een vis- of een vleesgerecht. Visliefhebbers kunnen genieten van een smakelijke zalmfilet. De huisgemaakte visfumet met witte wijn en takjes dille maken dit gerecht helemaal af. Wie de voorkeur geeft aan vlees, zal zeker de sal- timbocca alla Romana, oftewel kalfsoes ter kunnen waarderen. Het vlees is be dekt met een blaadje salie en een plakje parmaham en afgemaakt met een smaak volle rode wijnsaus. Bij beide hoofdgerechten wordt taglia telle en een frisse salade gereserveerd. Wie van ruime porties houdt is bij Don Giovanni overigens aan het juiste adres. Kleine afgemeten hoeveelheden zien wij deze avond niet voorbij komen. En dan het toetje. Voor mij, en ik denk voor vele anderen, geen Italiaans dineetje zonder tiramisu. En dat heeft Jivan goed begrepen! De tiramisu is huisgemaakt en werkelijk om je vingers bij af te likken. Niet te zoet, lekker luchtig en alle smaken komen uitstekend tot hun recht. Liever een ijsje? Ook dat kan, met een variatie van verschillende soorten smeuïg sorbe tijs in de smaken mango, passievrucht, peren en vanille. Wij waren weer even in Italiaanse sferen en dat is een heerlijk gevoel wanneer de zomer hier voorbij is! Het Lezersmenu is te nuttigen vanaf don derdag 22 september tot en met maandag 31 oktober. Lezers die gebruik willen maken van deze aanbieding dienen de ingevulde bon mee te nemen. Restaurant Don Giovanni is op de Boulevard Bankert 282 en 7 dagen per week geopend vanaf 17.00 uur. Reserveren is gewenst en kan via www.dongiovanni.nl of 0118-412737. Restaurant Don Giovanni Boulevard Bankert 282 te Vlissingen Tel.: 0118-412737 www.dongiovanni.nl

de Faam | 2016 | | pagina 12