Uitvaart pagina Adagio Het Watchers Uitvaartcentrum 'Mooi om mensen bij te kunnen staan in een moeilijke periode' oor betaalbare kwaliteit Uitvaartverzorging xjzzi: MAREA Corné Vader UITVAARTVERZORGING Janneke den Besten Ditsy den Besten Monuta 24 WOENSDAG 7 SEPTEMBER 2016 lacht bereikbc Reigersberg 1 5, Aagtekerke infoig begrefenisverzorgingroubos.nl www.begtafenisverzorgingroubos.nl De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. bii éen werBjé» heeft b een uitvatrtverrargei met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. O» kan bogen co een jarenlange ervaring. Die «eet dat juist de kleinste details Overtoom Groen Uitvaart Zergantrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon (0118) 415417 4382 XW Vlissingen www.uzzl.nl m "in huiselijke kring afscheid nemen van uw dierbare" In overleg met een door u gekozen uitvaartonderneming kunt u gebruik maken van ons uitvaartcentrum voor de-opharing.van uw dierbare. In ons uitvaartcentrum bent u in de gelegenheid om in huiselijke sfeer op geheel persoonlijke wijze afscheid te nemen gedurende de periode tussen overlijden en de uitvaartplechtigheid. Zo vormt zich een afscheid dat past bij de overledene en diens nabestaanden. Logistiekweg 7 Vlissingen 0118-635871 www.hetwalchersuitvaartcentrum.nl iemand die bekend is met de tige tijd. door Conny den Meijer VLISSINGEN - Contact met de nabestaanden, persoonlijke aandacht en betrokkenheid op gepaste afstand staan hoog iri het vaandel bij Monuta. Adrienne Klein, Ma nager Uitvaartzorg, praat ge passioneerd over haar werk. Zij zegt: "Het is mooi als je mensen bij kunt staan tijdens moeilijke momenten als af scheid nemen van een dier bare. Wij willen bij Monuta graag ontzorgen, zodat nabe staanden toch, ondanks hun verdriet en alles wat er gere geld moet worden, een uit vaart op een bepaalde manier ontspannen kunnen beleven. Want wat over moet blijven is een goed gevoel. Daarom vin den wij de nazorg ook heel belangrijk: er is altijd gelegen heid om later nog eens met de uitvaartverzorger te spre ken over hoe men de uitvaart ervaren heeft. Maar ook uit- UITVAART "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande - 06-40796513 Blom de Ridder Uitvaartverzorging Pieter Louwersestraat 37,4388 EJ Oost-Souburg Mobiel 06-15528040 Tel./Fax 0118-415183 info@blomenderidderuitvaartverzorging.nl www.blomenderidderuitvaartverzorging.nl uitvaartzorg Ir. Zeeland de Groot - de Kam eri Verstraten Rouwcentrum Adagio Buitenhovelaan 1 Kreeftenstraat 26 4337 HJ Middelburg 4691 KR Tholen 0118 - 612868 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagjouitvaart2org.nl samen één... voor u en met u... We zijn er voor u. Monuta De Voorzorg Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen Monuta.nl/vlissingen vlissingen@monuta.nl 0118-412 760 gebreidere nazorg bieden wij kosteloos aan via NuNazorg." In het uitvaartcentrum van Monuta bevinden zich onder andere twee 24-uurskamers, ook wel familiekamers ge noemd. De kamer mag inge richt worden met bloemen en persoonlijke spulletjes van de overledene. Nabestaanden krijgen een sleutel van de ka mer zodat zij er 24 uur per dag terecht kunnen in de laatste dagen dat ze bij hun dierbare kunnen zijn. Uitvaartverzor ging is een vrij beroep. Dat houdt in dat iedereen, ook zonder specifieke vooroplei ding, in principe in dit beroep aan het werk kan al zitten daar uiteraard wettelijke re gels aan. Adrienne Klein be treurt deze gang van zaken en zegt: "Uitvaartverzorging en begeleiding van de nabe staanden is niet iets watje er 'maar even bij' doet. Het is een roeping, een vak. Wat je uitdraagt is van groot belang voor de rouwverwerking van nabestaanden. Want je krijgt niet altijd te maken met een overledene die al op leeftijd is maar ook met het verlies van een kind. Of met een ver keersslachtoffer en dat verlies tekent een ouder of nabe staande voor de rest van zijn levep." Het is van belang dat mensen die dit werk doen, goed opge leid zijn en weten welke ver antwoordelijkheid zij hebben. De uitvaartverzorg(st)ers van Monuta zijn ingeschreven in het Register voor Gecertifi ceerde Uitvaartverzorgers. Monuta staat hier garant voor. Monuta De Voorzorg is geves tigd aan de Industrieweg20 in Vlissingen; www.monuta.nl/ vestiging/vlissingen. - www.marea-uitvaart.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg uitvaartverzorgingdenbesten.nl Begrafenis verzorging Tarweakker 23, 4341 MD Amemuiden Tel. 0118-60 25 00 Een nette begrafenis voor een eerlijk tarief. www.cornevader.nl Ook als u niet of elders verzekerd bent. Adrienne Klein is manager bij Uitvaartcentrum Monuta. FOTO: PR Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 De steun bij iedere uitvaart. tf^rriiiüi—ifiii 11 TriflM

de Faam | 2016 | | pagina 24