Zes nieuwe opvanglocaties Dromenvangers te zien op spirituele beurs Arsenaal bruna juMjid ESI Kijk voor verkooppunten op weekkrant.nl/suskewiske 16 WOENSDAG 7 SEPTEMBER 2016 BEDRIJVIGHEID Deze week opent Kinderopvang Walcheren zes nieuwe opvanglocaties. Bijzonder is de ope ning van de eerste reformatorische peutergroep in Middelburg van Kinderopvang Walcheren. Verder start er een kinderdagverblijf in Zoutelande, een buitenschoolse opvang in de Arr\e- muidse basisschool Oleanderhof en een peutergroep in basisschool De Schute in Biggekerke. In basisschool de Burcht-Rietheim in Oost-Souburg komt een peutergroep en buitenschoolse opvang. Voor het najaar staan er nog enkele openingen gepland. "We merken dat de vraag naar opvang toeneemt", vertelt An- nemiek Koppejan, Direc teur-Bestuurder van Kinder opvang Walcheren. "Dat is een landelijke trend. De ar beidsmarkt trekt aan en daar door is er meer behoefte aan kinderopvang. Ook bij refor matorische gezinnen, waar vaker beide ouders werken. Daarnaast ontstaan er meer kindcentra, waarbij opvang en school onder één dak zitten. Ouders zien in dat een peu tergroep als voorbereiding op de -basisschool meerwaarde heeft en kiezen hier vaker voor. Bovendien is de kinder- opvangtoeslag voor werkende ouders in 2016 verhoogd en vindt er in 2017 weer een ver hoging plaats. Het feit dat kin deropvang goedkoper is ge worden, maakt het voor veel ouders aantrekkelijker." Om aan te sluiten bij de vraag van reformatorische gezin nen, start na de zomervakan tie een peutergroep die hierop gericht is. De pedagogisch medewerkers bij deze groep, hebben zelf ook een reforma torische achtergrond. in het Koudekerke. door Conny den Heijer VLISSINGEN - Na hun ont moeting ontstond het idee om een spirituele beurs te houden in Vlissingen, die zich inmiddels ieder jaar op meer bezoekers mag verheugen. De beurs is bedoeld voor ieder een die geïnteresseerd is in spiritualiteit. Op de beurs worden onder meer edelste nen, dromenvangers, siera den en oliën verkocht en er worden lezingen gehouden; Aura's Je kunt kennismaken met tarot, zandlezen, aura's, spiri tuele coaching en nog veel meer. "Zaak is wel" zegt Helene "dat je met beide benen op de grond blijft en geniet van de kleine dingen om je heen. Het spirituele is een hulpmiddel om je op je pad te krijgen in de wereld waar we op zoek zijn naar innerlijke rust en ba lans. Neem niet alles zomaar aan maar vertrouw op je ei gen g De beurs is aan het Arsenaalplein 7. Entree is 4,50 per persoon inclusief koffie. Kinderen jonger dan 12 24948411 Helene Combee organiseert, samen met Jurgen Jansen, de beurs. FOTO: Conny den Heijer SVSKÏtsWISKe SUSKÏc.WISKïj Nu verkrijgbaar Guus Meeuwis Vanaf 10/9 Wilfred Genet Vanaf 17/9 Esther Verhoef SÜSK€cnWISK€ DE TGUJENDE TOVERKOL !sVSK€cnWIS«€ Vanaf 24/9 Aaf Brandt Corstiu; Vanaf 1/10 Karin Amatmoekr Haal elke week een nieuw deel a 6,95 bij een verkooppunt bij u in de buurt. Vanaf vandaag verkrijgbaar bij o.a.: De gehele 6-delige collectie voor 39,95 mét korting en zónder verzendkosten thuisbezorgd. Bestel nü op www.weekkrant.nl/suskewiske en u ontvangt uw collectie binnen 5 dagen thuis.

de Faam | 2016 | | pagina 16